Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой от двата: Yamaha WR250F или KTM EXC 250

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой от двата: Yamaha WR250F или KTM EXC 250

    Проба му е майката! Пробваш и сравняваш. В Софето има доста моторетки, все ще се намери кой да даде своята за проба. Таща ще си намериш машината, която най-много ти пасва.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • От: Кой от двата: Yamaha WR250F или KTM EXC 250

      Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
      Аз се хващам на бас по една каса бира че където му замалее 250 няма да може да се качи и със 530.
      Добреееее.
      Веднага ти отговарям. В момента сме направили една пътека където с 250 на първа не може да се качи, може ама си трябва много по висока скорост и да я държиш, изпуснеш ли го започва да буксува и край. Иска си втора и гъделичкане със съединителя.......... та вече на втора започва да малее а там като го изпуснеш и гасне. Докато 450 си излиза без никакъв проблем.
      EXC TPI 2019

      Коментар


      • От: Кой от двата: Yamaha WR250F или KTM EXC 250

        Първоначално публикуван от chavetoo Преглед на мнение
        Добреееее.
        Веднага ти отговарям. В момента сме направили една пътека където с 250 на първа не може да се качи, може ама си трябва много по висока скорост и да я държиш, изпуснеш ли го започва да буксува и край. Иска си втора и гъделичкане със съединителя.......... та вече на втора започва да малее а там като го изпуснеш и гасне. Докато 450 си излиза без никакъв проблем.
        Говорим за нормална естествена пътека,защото и аз мога да ти направя пътека по която 450 също няма да може да се качи.И не го сравнявай с теб,той не е карал мотор 20 години,ако мислиш че веднага се качва на 450 и чудесата започват да се получават грешиш.

        Коментар


        • От: Кой от двата: Yamaha WR250F или KTM EXC 250

          Абе кво стана ,колегата взе ли мотор или не.
          Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
          0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

          Коментар


          • От: Кой от двата: Yamaha WR250F или KTM EXC 250

            Да какво стана , какъв ти е избора ?
            Нukога не се отkазвай от нещо nредu да uзnробваш всuчкu възможнu начuнu , за да го nостuгнеш !

            Коментар


            • От: Кой от двата: Yamaha WR250F или KTM EXC 250

              Мотор още не съм взел, но понеже твърдо ще е от БГ не бързам. Имам друг проблем. Пробвах да покарам наскоро една 250-ка. И чеп за зеле не става от мен! Чудя се дали е възможно един мотор да ми подобри физическата форма или първо нея да оправям па после да мисля за мотори. Уж не'ква диета са бутам ама ще видим до къде ще я добутам. Сиреч започна се с тунинга още преди да имам мотор
              Последно редактирано от elbgt; 22-02-13, 23:41.
              My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

              Коментар


              • От: Кой от двата: Yamaha WR250F или KTM EXC 250

                Това е защото дълго време не си карал взимай един и газ , а за физическата форма не се коси лятото ще свалиш.
                Нukога не се отkазвай от нещо nредu да uзnробваш всuчкu възможнu начuнu , за да го nостuгнеш !

                Коментар


                • От: Кой от двата: Yamaha WR250F или KTM EXC 250

                  Това не е проблем. Лека полека ще влезеш в час. Не е нужно да си мистър Олимпия. Естествено, добрата физическа форма може да ти помогне, но по света е пълно и с физически добре сложени момчета който бързо "клякат" и с други с нормално телосложение, дори коремчета и т.н. който дори не се потят. С карането си идва всичко. Сам ще се усетиш, че за 4-5 карания ще ти стане по-леко някак си.
                  Иван Маринов
                  Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                  ЕНДУРО ВАРНА

                  Коментар


                  • От: Кой от двата: Yamaha WR250F или KTM EXC 250

                    Проблема е че мотора мен ме кара, а не аз него. За няма два часа получих мускулна треска на всякъде където се сетиш. Не си спомням вече кога за последно съм имал мускулна треска. Май трябва да има 10-15 години.
                    My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                    Коментар


                    • От: Кой от двата: Yamaha WR250F или KTM EXC 250

                      Както вече казахме, не е проблем, дори си е нормално. Не съм в час с биологията, физиологията и т.н., но си мисля че мускулите привикват към даден тип натоварване. Нали и за това е добре да се променя дадена тренировъчна програма за фитнес тъй като тялото привиква и стигаме до застой. Дори има разлика дали караш пистов мотор на писта, мотокрос и ендуро. Поне по разни наблюдения съм останал с впечтление че ендуристи като излезем на крос писта и окапваме по-бързо. Естествено не твърдя за 100% достоверност. Когато карах активно колело съм имал мускулна треска на места по гърба който никога не са ме боляли от мотора. Да не те притеснява, вземай нещо и карай
                      Иван Маринов
                      Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                      ЕНДУРО ВАРНА

                      Коментар


                      • От: Кой от двата: Yamaha WR250F или KTM EXC 250

                        Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
                        И чеп за зеле не става от мен! Чудя се дали е възможно един мотор да ми подобри физическата форма или първо нея да оправям па после да мисля за мотори. Уж не'ква диета са бутам ама ще видим до къде ще я добутам. Сиреч започна се с тунинга още преди да имам мотор
                        Tи си се побъркал бе !
                        Заради някакъв мотор да си разваляш формата със диети.
                        Кой знае колко години си се трудил да я достигнеш, а сега искаш да я съсипеш !

                        Коментар


                        • Еми то като ще е от БГ мотора, вече е ясно каква марка ще е. Остава само като му дойде времето да кажеш кой модел избра .
                          2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                          Toyota Land Cruiser KDJ 125

                          Коментар


                          • От: Кой от двата: Yamaha WR250F или KTM EXC 250

                            Както Ванко е казал нормално е да имаш мускулна треска. Отиди и на фитнес първата седмица ще те боли на всякъде , нещо което не практикуваш е така , когато вземеш и привикне тялото после няма да имаш, а до килограмите не се коси познавам хора дори по-тежки от теб карат много всичко е до човек. Аз лично имам наблюдения , че не те ли влече нещо и не се ли стремиш да го усъвършенстваш няма как да стане , познавам приятели който карат от няколко години , но просто нямат желание и не могат да карат според мен това си идва от вътре , не се коси а взимай един и газ.
                            Поздрави !
                            Нukога не се отkазвай от нещо nредu да uзnробваш всuчкu възможнu начuнu , за да го nостuгнеш !

                            Коментар


                            • От: Кой от двата: Yamaha WR250F или KTM EXC 250

                              Има едно нещо наречено "мускулна памет" , бивши спортисти(хора които активно са спортували) след продължителен застой започват тренировки (постепенно) и навлизат във форма много по-бързо отколкото тези които тепърва подхващат ... доколкото помня ти си тренирал борба (или джудо ли беше...) ,много мускулна памет е това . Лятото съм свалял 2 кг. за едно излизане ,а не съм от тези които има какво да свалят...
                              "Суетата, е любимият грях на дявола"!

                              Коментар


                              • От: Кой от двата: Yamaha WR250F или KTM EXC 250

                                Спокойно има само едно место къде не хваща мускулна треска, у "Циментовоза" дека се намира между ушите ама него требе най-много да го пазиш.
                                Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X