Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KTM Adventure срещу BMW GS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: KTM Adventure срещу BMW GS

    Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
    Към Австрия, да нацепи канчетата на тея смотаняци, дето моторите им се разпадат по пътя и продават помпи за по хиляда лева.
    - те не са смотаняци ,щом си продават машините - късмета ми с КТМ е крив
    ПП помпите и на старите и на новите ,както и на две трети от японските мотори са едни и същи- дори като производство .Ванко на мерцедеса ми помпата с цялата кошница струва под 300 лв!!! Да е жив и здрав Пацо ,че намери решение Сега съм с японска помпа ,която не е пипана от австриец
    PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
    КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
    0899187766

    Коментар


    • От: KTM Adventure срещу BMW GS

      Направо я казвай коя е помпата в темата за модела.

      Коментар


      • От: KTM Adventure срещу BMW GS

        казвам
        PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
        КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
        0899187766

        Коментар


        • От: KTM Adventure срещу BMW GS

          След последното посещение при BMW дилъра BMW оферта
          реших да пробвам новия KTM 1190. Да видим дали ще премина и аз към оранжевата/dark side/страна.
          Тази криза край няма, всички продават никой не купува...

          Коментар


          • От: KTM Adventure срещу BMW GS

            Този резервоар да не се е напукал от дундуркане по Albania Highway ?? Обмазване със сапунче няма ли да свърши работа??
            ...простете за неуместната ирония
            Gnome Rhone AX2 800 1938
            Yamaha XT600Z 1VJ 1986
            Husqvarna Te 510 1989
            Argvmentvm ad novitatem

            Коментар


            • От: KTM Adventure срещу BMW GS

              Първоначално публикуван от gulemetov Преглед на мнение
              След последното посещение при BMW дилъра BMW оферта
              реших да пробвам новия KTM 1190. Да видим дали ще премина и аз към оранжевата/dark side/страна.
              KTM-A e страхотна машина и напълно отговаря на стила ми на каране и грубостите ,които му причинявам ,но проблемите които има са поради ниско качество на труд и материали ,а явно ОТК нямат в завода ,че чух и за други заводски ,,грешчици'' и при по-новите адвенчъри...
              А за Albania Highway,за съжаление ,поради неприятности ,които ме връхлетяха ,все още предстои ..... но не е отпаднало
              PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
              КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
              0899187766

              Коментар


              • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                Бата мата, тия КТМ-и се чупят повече от Фиат Регата, 1981.
                А италянските коли били тия, дето никой не ще да кара... гледам ни един техен мотор няма и в списъка горе.
                Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

                Коментар


                • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                  Първоначално публикуван от Ilarioncho Преглед на мнение
                  Бата мата, тия КТМ-и се чупят повече от Фиат Регата, 1981.
                  А италянските коли били тия, дето никой не ще да кара... гледам ни един техен мотор няма и в списъка горе.
                  Те сигурно ще да са в графата ДРУГИ!
                  За някои от тях скоро и ще се чуе!
                  Иво (таксито) Андреев
                  0988 91 80 50
                  Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                  Коментар


                  • От: KTM Adventure срещу BMW GS



                    Формата на резервоара създава предпоставки да се получи пукнатина точно на това място. Тежестта на горивото пада в предната долна част , и при движение по неравности се натоварва въпросното място.
                    Преди да монтираш залепения или сменен резервоар , провери дали съвпадат всички отвори ,разбити тампони , хлабави болтове по захващането на двигателя към рамата , да не се получава някъде напрежение.
                    В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                    Коментар


                    • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                      Така и направих Проблема не е в предната долна част а в предната горна - вероятно тампона на който ляга е поомекнал ,защото видях как при затягане леко поддава.... вземах мерки-дано не се повтаря ...
                      PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                      КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                      0899187766

                      Коментар


                      • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                        Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
                        Така и направих Проблема не е в предната долна част а в предната горна - вероятно тампона на който ляга е поомекнал ,защото видях как при затягане леко поддава.... вземах мерки-дано не се повтаря ...
                        Подава, защото вероятно си загубил вътрешната втулка. 2 години съм чел по форумите за проблемите на 990-ките и горивна помпа и спукан резервоар не са от тях. Проблемите са водна помпа при по старите модели като твоя и редки проблеми с имобилайзера при 2011.

                        Коментар


                        • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                          Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                          Подава, защото вероятно си загубил вътрешната втулка. 2 години съм чел по форумите за проблемите на 990-ките и горивна помпа и спукан резервоар не са от тях. Проблемите са водна помпа при по старите модели като твоя и редки проблеми с имобилайзера при 2011.
                          Ще излезе, че е надежден като VW Голф
                          Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

                          Коментар


                          • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                            Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                            Подава, защото вероятно си загубил вътрешната втулка.....
                            Подскажи ми за коя втулка става дума,моля те- става дума за болта ,горе до ,,жабката''
                            PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                            КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                            0899187766

                            Коментар


                            • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                              В отвора на гумените тампони обикновено има метална втулка. Идеята и е като се стяга тампона да не се престегне и да се размаже гумата. Втулката опира и дава усещане за стегнатост. Вероятно Сабин има предвид, че на въпросното място при теб тази втулка може да липсва, тампона да е престегнат и да се е поразмазал.
                              Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

                              Коментар


                              • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:116010710.jpg
Прегледи:1
Размер:83.0 КБ
ID:5490514

                                По скоро ти говоря за втулка 14, която е долу от вътре. Тя също е различна с втулка 20, която е отзад от вътре. Предната е по дълга. Иначе горният тампон ако ти е много прецакан може да го смениш с някои от задните тампони.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X