Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KTM Adventure срещу BMW GS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: KTM Adventure срещу BMW GS

    Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
    За 690 е ясно- ще има извинения да пътувам сам . В голямо чудо съм се видял .Харесвам мотори ,ама все в Италиянско или Немско - не знам как да си организирам оглед- нито немски нито италиянски знам ... нямам идея и как да си го докарам от там.... с тези снегове ,няма да стане на ход,а до пролетта ,ще получа инфаркт без мотор...
    Брат ми живее в Кремона,близо до Милано някъде и каза че там изобщо не било толкова студено.Ако намериш машина в тоя район нямаш никакъв проблем за превода,ще ти го пратя където кажеш.Той живее там 15 години и го е понаучил.А може и някаква друга помощ да ти организира.Това въобще не го мисли ако решиш!
    Иво (таксито) Андреев
    0988 91 80 50
    Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

    Коментар


    • От: KTM Adventure срещу BMW GS

      Идеята някой да погледне мотора преди да тръгна за там и да судейства за товаренето - срещу заплащане естествено
      PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
      КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
      0899187766

      Коментар


      • От: KTM Adventure срещу BMW GS

        Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
        Идеята някой да погледне мотора преди да тръгна за там и да судейства за товаренето - срещу заплащане естествено
        Ей,умора нямаш:-)

        Коментар


        • От: KTM Adventure срещу BMW GS

          Прегледай 1000ps.de и 1000ps.at - излизат добри оферти.
          Харесал съм си един КТМ 660 Рали, ама много ми миришат краката за него.

          Коментар


          • От: KTM Adventure срещу BMW GS

            Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
            Идеята някой да погледне мотора преди да тръгна за там и да судейства за товаренето - срещу заплащане естествено
            Ще ти го докарам на ход, стига да е KTM

            Коментар


            • От: KTM Adventure срещу BMW GS

              Избора ми е сведен до Бмв 1200 или Ктм 990 - търся по-изгодната сделка...
              Яворе ,когато се уморя ще легна да мра Лудостта ме поддържа жив .а и ти само слухтиш в темите за БМВ и гледаш сеир и нищо не казваш
              Т-max ,офертата ти я приемам на сериозно
              PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
              КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
              0899187766

              Коментар


              • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                Още съм пълен новобранец и не мога да давам акъл:-).Ама чета все що има за да се пообразовам.И твоите мнения чета та да видя с какво съм се сдобил.
                Поздрави и след няколко дни сигурно ще се видим с теб.

                Коментар


                • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                  Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
                  Вземи си БМВ. Сигурен съм, че си осъзнал грешката с продажбата.

                  А бе вземи си каквото искаш. То като гледам каквото и ново да вземеш все е гадно с тая електроника. А, между другото ще си на почит ако се метнеш на една Африка - стар, но здрав, изчистен, без електроника, без излишни "баровски" глезотии, а и като гледам това е мотора, след който притежателите му си купуват БМВ, така че пак ще дойдеш в клуба.
                  Бойко,стар съм вече и обичам глезотийките - искам добре гледания ми задник да може да изкарва на седлото по 8-10 часа... Ако искам да го подложа на ексцесии ,ще се обърна към някой манаф Нали съм Тома Неверни -трябва да опитам колкото може повечко машини(за жените е ясно ) . Ще видим какъв мотор ще ме намери , а в клуба ще ме приемете дори със Симсон . Истината е ,че мотора отиде в приятел и свестен стопанин ,но и от както го натовариха ,нощем не спя ,а ровя за мотори по разни сайтове... Много е гадно да ти намалее конюшната
                  ПП Верно ,бе Симсона и той е немска машина
                  PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                  КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                  0899187766

                  Коментар


                  • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                    Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
                    .....,ама все в Италиянско или Немско - не знам как да си организирам оглед- нито немски нито италиянски знам ... нямам идея и как да си го докарам от там.... с тези снегове ,няма да стане на ход,а до пролетта ,ще получа инфаркт без мотор...
                    Янко нямаш грижи, за това има транспортни фирми

                    Коментар


                    • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                      Офертата си е сериозна. На 990 съм му специалист. Вчера по снежната магистрала късах Q7-те. Твоя ще го карам по-бавно
                      Дано си харесаш такъв с отопляеми ръчки
                      Така или иначе от вчера имам топли ръкавици с Gore-tex и би трябвало да не замръзна. Щом Оги успя от Англия с грешния мотор, значи е възможно.
                      Само трябва да планирам отпуска. Ако го вземеш следващата седмица направо тръгвам

                      Коментар


                      • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                        По-големия пробем е огледа и опаковането за транспорт,тогава няма да е нужно аз да ходя .Камиони все,ще се намери някъде и с ваша помощ
                        Още един луд ,като мен ( Т-Mac) .МОже и до Германия да те пратя
                        PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                        КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                        0899187766

                        Коментар


                        • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                          Миналата година като търсих транспорт се оказа не толкова лека задача. Големите фирми и спедитори бягат. В Германия ми поискаха астрономическа дума. Някой да ходи специално с бус излиза доста пари. Накрая намерих един дето се нави и то без опаковка, каза , че имал доста опит с мотори . На пачи крак и вързан с колани. Бая треперих, но мотора дойде без драскотина.

                          Но за огледа си трябва човек

                          Коментар


                          • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                            Март месец ходих до Дюселдорф при температури под нулата

                            Коментар


                            • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                              Аз съм отговарял за транспорта на някои колеги които ме питаха. Моя го докарах от Австрия точно по това време миналата година. С докарването до мястото на товаренето и транспорта до Оряхово ми излезе 200 евро. Това е най ниската оферта която намерих. Беше на платформа напряко до кабината на едно малко Ивеко. Човека си беше професионалист и го докара без драскотина. Всички други оферти започваха от 300 евро нагоре.
                              ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                              Коментар


                              • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                                Чуров, мога да ти дам координати на проверени лично превозвачи, които могат да докарат мотор до Варна. Повечето искат да е сложен на палет и с право, но в зависимост от къде ще бъде, може и без палет. За оглед за съжаление не мога да помогна, но самолетните билети не би трябвало да са много скъпи в момента.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X