Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KTM Adventure срещу BMW GS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: KTM Adventure срещу BMW GS

    май правиш сексуални намеци
    ......язди ми се с топки,без топки ,само да е с двигател и две колела.... ще се изпедерастим покрай тая зима.....
    PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
    КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
    0899187766

    Коментар


    • От: KTM Adventure срещу BMW GS

      Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
      Да разбирам ли че който язди бмв боксер обича да язди нещо с топки???
      Хаааа ЯКО, ама дай да не намесваме и онези отгоре...

      Ако яздя жребец а не кобила, какъв съм?

      П.П. И да не забравяме че жените са включени от скоро във формулата секс<->удоволствие
      още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

      Коментар


      • От: KTM Adventure срещу BMW GS



        Коментар


        • От: KTM Adventure срещу BMW GS

          Здравейте бтат'чеди и брат'чедки.
          Отвън различни, ала отвътре...

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:27032013.jpg
Прегледи:1
Размер:204.4 КБ
ID:5482429

          п.п. ако не се чете надписа на масления радиатор на BMW-то пише KTM
          а от страни "избрана селекция от най-добрите в класа"
          още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

          Коментар


          • От: KTM Adventure срещу BMW GS

            Конкурс за текст към снимката от един сайт. Победителя: "Казах им , че ще си купя KTM за да обикалям по света ..и те паднаха от смях..."


            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:944184_10151668647894603_1158218386_n.jpg
Прегледи:1
Размер:133.7 КБ
ID:5482436
            ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

            Коментар


            • От: KTM Adventure срещу BMW GS

              МАлко да порабуня духовете. Вече около 3000 км на КТМ.Впечатляваща динамика и уникално окачване .На черно при 110-120 км/ч се държи ,като спортна машина....,НО..... вече писах за заводски не завития болт на главата! На 27000 км приключих в горивната помпа (950 лв) ,филтрите са като нови- никакви замърсявания!!! на 28 000 км. , десният резервоар се сцепи от самосебеси в гънката - няма шанс да го ударя или натисна там .Толкова ме е яд ,че не ми се слагат снимки ,ама тези дни ще го направя.... истината е че подготвяме сериозно пътуване,а аз не мога да се доверя на машината.... резервоарът е acerbis... не мога да опиша какво разочарование изпитах... Всеки път като се качвам на мотора си мисля ,,сега какво ли ще ме изненада..''.....
              PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
              КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
              0899187766

              Коментар


              • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                За горивната помпа - колко си го карал на резерва (в жегата)?
                Филтрите няма логика да са като нови, което навежда на мисълта, че някой е пипал там.
                За сцепен от самосебе си резервоар чувам за пръв път. Както сам си отбелязал е Acerbis и не знам каква може да е причината, но не мисля, че е от това, че мотора е КТМ.

                Коментар


                • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                  Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
                  ... Всеки път като се качвам на мотора си мисля ,,сега какво ли ще ме изненада..''.....
                  Е как какво - абсолютно всичко. Все пак е КТМ

                  Коментар


                  • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                    Брейй,ми те и моторите можели за изразяват предпочитания към мотористите, а не само обратното!
                    "Do not correct a fool, for he will hate you;
                    Correct a wise man, for he will appreciate you."

                    Коментар


                    • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                      Обикновено на "резерва" не може да се кара кой знае колко дълго. Въпреки че сигурно някои успяват
                      Сменяйте баката за бензин с оригинална, тогава теста може би ще е по-обективен.
                      Много се страхувате от евентуални повреди. Предрешена работа. "Приключението" е заложено в модела на машината
                      Gnome Rhone AX2 800 1938
                      Yamaha XT600Z 1VJ 1986
                      Husqvarna Te 510 1989
                      Argvmentvm ad novitatem

                      Коментар


                      • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                        Колко съм карал на резерва? Ами ,като светне лампата бързам да заредя...За филтрите ,какво е странното да са чисти,когато са карани с добър бензин?
                        Резервоара е сцепен от вътрешната страна- няма следи от каквито и да било травми -вероятно шупла при отливката...
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:KTM990ADVENTURE.jpg
Прегледи:1
Размер:69.1 КБ
ID:5486943
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0257.jpg
Прегледи:1
Размер:63.1 КБ
ID:5486944
                        ПП.sl.daskalov , не само хората ,ами и моторите не ме харесват ,пък и какъв моторист съм аз...
                        PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                        КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                        0899187766

                        Коментар


                        • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                          От всичко ми стана любопитно къде ще е сериозното пътуване ?
                          Иначе ако някой намери мотор дето не се чупи да се обади. Въпреки, че БМВ се доближава до такъв.

                          Коментар


                          • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                            Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
                            От всичко ми стана любопитно къде ще е сериозното пътуване ?
                            Към Австрия, да нацепи канчетата на тея смотаняци, дето моторите им се разпадат по пътя и продават помпи за по хиляда лева.

                            Коментар


                            • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                              Е то само първите модели ( първата година ) са им дефектни уж на КТМите. Макар че май в помпите нямало уж разлика с тези след това или то ставаше въпрос за "малките" модели тогава.

                              Янко много го мислиш КТМа. Тръгни с позитивни мисли пък каквото стане после.
                              Иван Маринов
                              Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                              ЕНДУРО ВАРНА

                              Коментар


                              • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                                Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
                                ... Всеки път като се качвам на мотора си мисля ,,сега какво ли ще ме изненада..''.....
                                Имаше една приказка: "Внимавай какво си пожелаваш". С пълна сила важи и за многото мислене.
                                Only after the last tree has been cut down,
                                Only after the last river has been poisoned,
                                Only after the last fish has been caught,
                                Only then will you find that money cannot be eaten.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X