Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защо "Калашника" не става за лов?!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Защо "Калашника" не става за лов?!

    Първоначално публикуван от dulo Преглед на мнение
    В понеделник си взех такива от магазина на Гладстоун по 1,20лв. парчето
    Тенкс Обзаведох се вече с обилно количество.
    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

    Коментар


    • До: Защо "Калашника" не става за лов?!

      Момчета да ми кажете при вашите СЛР-и имаше ли някаква миродавна заводска прострелка с механични мерници,че при моя ми дава много голямо отклонение надолу така както съм го взел от магазина

      Коментар


      • До: Защо "Калашника" не става за лов?!

        Първоначално публикуван от dulo Преглед на мнение
        Момчета да ми кажете при вашите СЛР-и имаше ли някаква миродавна заводска прострелка с механични мерници,че при моя ми дава много голямо отклонение надолу така както съм го взел от магазина
        На моят имаше. Една мишена с 5 попадения пъхната при документите.
        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

        Коментар


        • До: Защо "Калашника" не става за лов?!

          Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
          На моят имаше. Една мишена с 5 попадения пъхната при документите.
          И на моя беше така!
          LZ1HKW
          Реглаж на преден и заден мост
          My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

          Коментар


          • До: Защо "Калашника" не става за лов?!

            А на моя нямаше такова нещо даже и шомпол не са ми сложили или освен в магазина да са направили някоя магария

            Коментар


            • До: Защо "Калашника" не става за лов?!

              Първоначално публикуван от dulo Преглед на мнение
              А на моя нямаше такова нещо даже и шомпол не са ми сложили или освен в магазина да са направили някоя магария
              Шомпула не ти и трябва, това нещо няма сглобяване! Купи си един от тези новите меки шомпули и ще се родиш.
              П.П.
              Ето за това ти говоря:
              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...3%EB#post66345
              LZ1HKW
              Реглаж на преден и заден мост
              My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

              Коментар


              • До: Защо "Калашника" не става за лов?!

                Благодаря за съвета аз вече изпуках 20-тина патрона като даже и убих една свинка на първото ми излизане на лов с него ако че бие ниско,вече се разбрах с Тошко от стрелбището в Г.Лозен да му оправим боя и отново в атака па после ще го чистя

                Коментар


                • До: Защо "Калашника" не става за лов?!

                  Първоначално публикуван от dulo Преглед на мнение
                  Благодаря за съвета аз вече изпуках 20-тина патрона като даже и убих една свинка на първото ми излизане на лов с него ако че бие ниско,вече се разбрах с Тошко от стрелбището в Г.Лозен да му оправим боя и отново в атака па после ще го чистя
                  То боя се оправя много лесно с един бързомерец или оптика!
                  LZ1HKW
                  Реглаж на преден и заден мост
                  My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                  Коментар


                  • До: Защо "Калашника" не става за лов?!

                    +1 за "мекия" шомпол.
                    Наскоро взех един комбиниран Otis за всички притежавани от мен калибри и направо се родих. Вече дулния компенсатор не ми създава никакви проблеми при чистене на оръжието.
                    Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

                    Коментар


                    • До: Защо "Калашника" не става за лов?!

                      Колеги, в "Арсенл" К-к пристрела на така наречените карабини става в същите работни помещения, на същите прибори на които се стреля и АК.Пристрела се прави с бойни патрони и се заплаща на стрелеца толкова колкото за АК.Ако така напра ве на карабина след това стреля тежки /ловни/ патрони на 100м има 21см. пад на попаденията.Така че правилно си ги стреляйте наново с такъв боеприпас с какъвто ще гърмите.Това че бие в ляво или дясно нямам обяснение.
                      Если запрещено, а тебе очен хочется - тагда можно!

                      Коментар


                      • До: Защо "Калашника" не става за лов?!

                        Първоначално публикуван от ИЖ120 Преглед на мнение
                        Колеги, в "Арсенл" К-к пристрела на така наречените карабини става в същите работни помещения, на същите прибори на които се стреля и АК.Пристрела се прави с бойни патрони и се заплаща на стрелеца толкова колкото за АК.Ако така напра ве на карабина след това стреля тежки /ловни/ патрони на 100м има 21см. пад на попаденията.Така че правилно си ги стреляйте наново с такъв боеприпас с какъвто ще гърмите.Това че бие в ляво или дясно нямам обяснение.
                        Колеги,ако СЛР се простреля със бойни патрони,единствените ловни патрони които отговарят на прострелката е ППУ(първи партизан).Това съм го изпитал а патроните на Арсенал дават отклонение на 100 метра 15см надолу.
                        0885719173-Красимир

                        Коментар


                        • До: Защо "Калашника" не става за лов?!

                          А не ,тя заводската прострелка се оказа абсолютно наред аз съм правил грешки вече всичко е наред ,а и си взех бързомер който ми предстои да монтирам и прострелям, в най скоро време ще ида до Герена да си избера монтаж

                          Коментар


                          • До: Защо "Калашника" не става за лов?!

                            Относно патроните за АК най-добра група, колкото и да е парадоксално ми даде с арсеналските с кухия връх, пробвал съм и S&B, ПП, бойни и др от по-ефтините. Много ми се иска да пробвам на Норма или Лапуа, но като знам, че всеки изстрел ми е 3 лева и ме боли корема. Всичко колеги е късмет и зависи къде ще попадне куршума.
                            Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ

                            HONDA DOMINATOR 650NX

                            Коментар


                            • От: Защо "Калашника" не става за лов?!

                              СЛР-а е перфектен полу автомат разбирасе със подходящи патрони
                              за лов на хищници със боен куршум кожите остават здрави
                              за прасета със oлвен връх на seller i bellot
                              Също така СЛР-а може да се направи да се презарежда ръчно със дърпане на затвора така не се губи скорост и точност

                              Коментар


                              • От: Защо "Калашника" не става за лов?!

                                Аз няма да изпадам в подробнопсти кои са му предимствата и недостатъците, само ще кажа, че много хищник съм избил с СЛР-а, но за едър лов на пусия много ми тежи въпреки че съм си с късия пълнител, направо ми удължава ръцете

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X