Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти за домашен майстор - Лидл и други

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    щото се оказа леко употребяван и със счупен секач.
    това в запечатан куфар
    ...

    ​​​
    Ще си отвориш разходка ама поне няма да има проблем да си върнеш парите. А може би най-добре да им се обадиш на контактния телефон и да си уговориш подмяна.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение

      Ще си отвориш разходка ама поне няма да има проблем да си върнеш парите. А може би най-добре да им се обадиш на контактния телефон и да си уговориш подмяна.
      А, утре ще го видя дали работи и ще решавам тогава. Другите неща не са пипани. Явно някой го е взел, къртил каквото къртил и върнал.

      ПП ясно че върнатите неща не ги хвърлят, но не е красиво ползвани да са на редовна цена.
      Последно редактирано от turtey; 11-01-21, 16:40.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • Този акумулаторен 12волтов ъглошлайф без батерия(35лв) става ли за нещо?
        А тези простотии се правят от името на всички ни.
        Даника
        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

        Коментар


        • p-pleven
          p-pleven коментира
          Редактиране на коментар
          В коя брошура го има?
          Ползвал съм такова няколко пъти и за ненатоварено рязахе е повече от добро (ако става дума за същия)

      • Зависи какво очакваш от машинката, за натоварени дейности не става, за финни срезове и тънки заготовки е незаменима. Имам първата версия, не иска да работи с новите батерии от Х12,явно има някаква защита в корпуса, работи само с батерии от старите версии. Новите бачкат и с 4Ah батерии. Много е полезен металният диск с карбидната насипка,реже с лекота пластмаса и дърво

        Коментар


        • Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение

          А, утре ще го видя дали работи и ще решавам тогава. Другите неща не са пипани. Явно някой го е взел, къртил каквото къртил и върнал.

          ПП ясно че върнатите неща не ги хвърлят, но не е красиво ползвани да са на редовна цена.
          Работи. За едно шило не си струва да се разправям.
          но тия 5ж са силно пожелателни )))
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • Кольо
            Кольо коментира
            Редактиране на коментар
            А добрутру.
            Сякаш си заспал на 10.11. 89 и се събуждаш сега...
            Рекламата е важна, рекламатаааа, дали машината работи или не-подробности.

        • Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение

          ...ПП ясно че върнатите неща не ги хвърлят, но не е красиво ползвани да са на редовна цена.
          Е, за тебе ако 70 лева е нормална цена, за други е намалена Даже, вече и не фигурира в брошурата

          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • veskov
            veskov коментира
            Редактиране на коментар
            Прав е, някакси не бива така. Отдавна в един Кауфланд на отделен рафт продаваха ползвани и/или ремонтирани върнати инструменти, но на друга цена. Не знам продължава ли тази практика още.
            Останах обаче втрещен, като разбрах, че и аз познавам човек, който прави така- експлоатира зверски, почиства и връща...

        • Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение

          Е, за тебе ако 70 лева е нормална цена, за други е намалена Даже, вече и не фигурира в брошурата
          Не е същото.
          На тази цена продават чисто нови. Да продадат нещо ползвано, със счупена част не е красиво, най малкото.
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • В кауфланда има моторни триони. За цената - сто кинта - са повече от добри.
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • Asen Kushlev
              Asen Kushlev коментира
              Редактиране на коментар
              Именно де, за ПАРИТЕ СИ. То и в другата тема взеха да сравняват Дачия с БМВ и подобни. Важно е колко получаваш за тези пари, като те устройва взимаш. Аз дърводобив няма да развивам, нищо че тъмнозелените перат яко с китайци, някои издържат учудващо много.

            • 4umata
              4umata коментира
              Редактиране на коментар
              Два вида са трионите в момента в кауфланд, началото на есента пускаха единия който е много зле направен (има същия в практикер на 140 лв само че по-качествено направен) и го дават с 52сс двигател, спирачката му е много кекава и самата пластмаса от която е направен е много лоша. Втория трион които пуснаха заедно с този е 45сс двигател и 1700W мощност, огромна разлика има в качесвото и напрвата, пластмасата е по-стабилна и здрава, спирачката е както трябва, имаш място на предната ръкохватка (за лявата ръка) да хванеш хубаво (на първия трион за които писах ти ръби на китката защото няма място между незадействаната спирачка и ръкохватката), имаш протектор за шината и веригата в кашона, инструментите са сложени в торбичка с цип и като цяло кашона и всичко вътре е много по качествено от първия трион с 52сс двигател.Само исках това да кажа понеже октомври купивах въпросния трион (52сс) и го върнах вегната (дори не го бях палил) , качеството беше ужасно, следващия път като си отида на село ще пробвам този 45сс , дано е достатъчно мощен.

            • turtey
              turtey коментира
              Редактиране на коментар
              За 45 кубиковия говоря

          • Излезе някаква информация в чешкия лидл за новия верт Performance на 12V https://www.lidl-shop.cz/PARKSIDE-Sa...-A1/p100315807 , но не им разбирам с две батерии ли е комплекта.

            Коментар


            • С две батерии е

              Коментар


              • За мен фиксираният патронник е недостатък в тези винтоверти. Пък и за тези пари 20 волтов зелен.

                Коментар


                • mitko 53
                  mitko 53 коментира
                  Редактиране на коментар
                  Според мене парите са му даже малко, като сложиш две батерии, зарядно,Рьом патронник, разни глупости там свредла и битове , поне за цена 100лв, то самият безчетков верт излиза 25- 30 лв. Ама мен не ме блазни толкова, имам два 12 волтови, четкови.
                  Последно редактирано от mitko 53; 12-01-21, 14:48.

              • Някой да е виждал 12в батерии, тия малките цилиндрични?
                или от къде може да се поръча?
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • turtey
                  turtey коментира
                  Редактиране на коментар
                  От нещо друго става ли?

                • IvanIvanovi
                  IvanIvanovi коментира
                  Редактиране на коментар
                  Зарядни имаше сутринта в ОК2, даже намалени, но батерии май не видях

                • turtey
                  turtey коментира
                  Редактиране на коментар
                  Зарядни има, да.
                  Просто искам да си взема още една баКтерия за винтоверта че планирам да ми трябва, ноооо.
                  Ще взема да им тегля една ...

              • Някой има ли мнение за бъркалката за строителни разтвори, която е с две бъркалки?

                Коментар


                • Sasho74
                  Sasho74 коментира
                  Редактиране на коментар
                  Страхотна е. Вземай смело

              • Тази я нямам но имам подобна Atika 1800 Twin, та имам впечатления от ползване вече 6 години подобна. Бърка два пъти по- бързо и хомогенно. Бъркал съм до 100кг замазки, мазилки,бетони в 90литрворо корито. За бетон да се внимава да няма едри фракции че ако защипят витлата става мазало. Много яде четките, моята мина на резервните. Лидълската я оглеждах от любопитство, изглежда кадърно направена, избегнати са два проблема които забелязвам на моята. Настройката на оборотите е прахово защитена и щифтовете на бъркалките не са изцяло в радиален отвор(не ослабено стъблото). На моята късах веднъж стъбло, та сега съм ги скъсил и двете с по 5см.

                Коментар


                • Благодаря ти.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X