Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Гърция ми се вижда по близо, стига наличностите да не са като при нас:
    https://www.lidl-hellas.gr/el/prosfo...SAAEgLtN_D_BwE

    Коментар


    • Re: Инструменти от Лидл

      Моля ви се не пробвайте да режете без предпазител.
      Заводският на лидълските е доста недъгав, заменете го с по-тънък, ама не режете без него. Да не си снимам снимам белезите получени С предпазител...
      Поздрави : )

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Това категорично от снимката не е вярно.Перфоратора не става с тази батерия.


        Понеже грам не разбирам гръцки,кога излиза това при тях,за мен не е проблем да скоча до тях с най голямо удоволствие.
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
          Тия 80м/с за какво са?
          При 11000 оборота на диска, периферната скорост е такава. Съответно с такава скорост тръгват парчетата от диска при пръсването му.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            И аз не разбирам... Сега промоцията е като тука, до колкото разбрах от 19.06 ти. А 18 и 20 волта дали е еднакво захващането на батериите? Гледам, че тия са серия някаква 20V.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от Ц. Кръстев Преглед на мнение
              И аз не разбирам... Сега промоцията е като тука, до колкото разбрах от 19.06 ти. А 18 и 20 волта дали е еднакво захващането на батериите? Гледам, че тия са серия някаква 20V.
              Зависи,на по старите стават.Тея нови май не стават



              От горе на долу,втората и третата стават както от 18 така и 20 волта,първата е от Тея новите и става само на последните машини които пуснаха.
              Последно редактирано от Roninn; 21-06-17, 21:09.
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • От: Re: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от Никола Преглед на мнение
                Моля ви се не пробвайте да режете без предпазител.
                Заводският на лидълските е доста недъгав, заменете го с по-тънък, ама не режете без него. Да не си снимам снимам белезите получени С предпазител...
                Поздрави : )
                Значи, май не искам да ти виждам белезите, но ... споделям моя опит.
                Аз, лично мога да режа и без предпазител, но вече задължително с очила, и с дискове на една определена марка.
                Експерименти с разни булфлекс и разни други лайна, не благодарая, затова за мен, аз съм си намерил точния диск и ...
                Та, за мен дисковете са едва ли не най- важни.

                Коментар


                • От: Re: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от Avas Преглед на мнение
                  затова за мен, аз съм си намерил точния диск и ...
                  Та, за мен дисковете са едва ли не най- важни.
                  Сподели!
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • От: Re: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от Avas Преглед на мнение
                    Значи, май не искам да ти виждам белезите, но ... споделям моя опит.
                    Аз, лично мога да режа и без предпазител, но вече задължително с очила, и с дискове на една определена марка.
                    Експерименти с разни булфлекс и разни други лайна, не благодарая, затова за мен, аз съм си намерил точния диск и ...
                    Та, за мен дисковете са едва ли не най- важни.
                    Авас, коя е тази марка дискове за ъглошлайф? кажи я, моля те!Може и на ЛС, ако те притеснява да не се третира, като прикрита реклама..
                    При мен, най-скъпите дискомве са бранд ,,Бош", всичко друго е куча марка...
                    https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Ми не, пробвай с хилти, на кутия не са толкова скъпи. Както и и някои други консумативи-шила, секачи, ст. пирони
                      А тези простотии се правят от името на всички ни.
                      Даника
                      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                        Ми не, пробвай с хилти, на кутия не са толкова скъпи. Както и и някои други консумативи-шила, секачи, ст. пирони
                        Нито хилти нито Бош в тоя сегмент могат да се похвалят
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          По мое мнение дисковете на Хилти не стават, в смисъл не са абсолютно нищо особенно.
                          Пробвал съм дискове на Клингспор - минават, доста даже, дискове на Бош, и те като на хилти, на вюрт, същата раабота, в итт много ми хвалиха Дронко Еволюшън - даже не ги и пробвах, че колегата го изхвърли и ми заяви - " Бай Хой, стига си правил експерименти." Но на звук нещата не бяха ОК.
                          Та за мен диска е Pferd, аз си ги взимам при официалните на кутиики, като имат промо, всичко това за дискове за метал от тънките, 1 мм.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Аз пък ще кажа че флекса е най недомислената опасна метаолрежеща машина.Работя с флексове от има няма 30 години.Никога не си позволявам искрите да ми пърлят срамните работи,както всъщност масово се налага като безопасна употреба.Мога да се похваля с малко травми,които са породени по скоро от предпазителя.
                            За протокола ще отбележа че дисковете дето съм употребил са поне с четири нули отзад
                            А превъзнасянето към тия недомислици в лидъл си е ваш проблем.Вие решавате как да си изгубите парите.Като гледам,с една батерия спокойно може да се отрежат четири пет катинара...

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                              Това категорично от снимката не е вярно.Перфоратора не става с тази батерия.
                              Има нов модел на перфоратора който става. Различават се по една буква в названието.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от Avas Преглед на мнение
                                .
                                Та за мен диска е Pferd......
                                Абсолютно вярно.




                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                Има нов модел на перфоратора който става. Различават се по една буква в названието.
                                Вероятно ще го пуснат скоро,аз работя всеки ден с него,и ако му пресадя 3 ампера батерия,ще държи повече от на макита
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X