Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    С това мнение ни съм съгласен съвсем. Специално за този гайковерт го пуснаха в цяла Европа по едно и също време- +-1 ден.
    Land Rover Defender 110SW 300tdi

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
      Политиката на ЛИДЛ България да зареждат от дългоочакваните и желани инструменти, някакви символични бройки, за мен поне Е ИЗВРАЩЕНИЕ с крайния потребител! Хората да се ръгат за някакви ширпотреби.....28 години след формалния край на соц-а....Нашълно целенасочено зареждат по 15-20 бройки от инструменти и уреди, за които се знае, че са атрактивни и ще бъдат реализирани....Каква е лилогиката, като парите пак при тях щевлязат, ама не, друго си е раята да се бута на опашка и да спринтира към кошовете със стоката....
      Два поста нагоре сам я виждаш логиката.Докато има тарикати,това ще е поведението на веригата.Напълно ги подкрепям и разбирам.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Аз я разбирам и е напълно смислена. Да обясня ли подробно?

        Жокер: Лидъл не печели от инструментите. Не и от тези за които става суматоха.

        Ясене, ако може, разясни по-подробно смисъла на подобна маркетингова политика. Аз не я разбирм, наистина.
        https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Само да кажа, аз в ЛИДЛ храна почти не пазарувам. Много рядко безалкохолни напитки и минерална вида. Още по рядко купувам от топлите им закуски. Аз съм потребител- темерут, който ще влезе в ЛИДЛ, само ако знае, че има промоция на някакви инструменти. Но други неща /хранителни продукти/ или дрехи / пази Боже/, от ЛИДЛ не купувам....При мен тази маркетингова политика, визирана в предходните мнения, НЕ работи..Пазарувам целево....Няма как да ме мотивират да купя нещо друго / на случаен принцип /.....Е, случвало ми се е, но много рядко.
          https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Защо е тая драма не разбирам! В немския он-лайн магазин на лидл има всичко включително и батерии само за 40 кинта, има достатъчно куриери дето доставят за под 5 дена от немско на цената на 2 кафета.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Само с батерийка се сдобих, за другите уреди смислено приложение в моя случай не видях.
              Sent from my Nokia s fenerche

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                Само да кажа, аз в ЛИДЛ храна почти не пазарувам. Много рядко безалкохолни напитки и минерална вида. Още по рядко купувам от топлите им закуски. Аз съм потребител- темерут, който ще влезе в ЛИДЛ, само ако знае, че има промоция на някакви инструменти. Но други неща /хранителни продукти/ или дрехи / пази Боже/, от ЛИДЛ не купувам....При мен тази маркетингова политика, визирана в предходните мнения, НЕ работи..Пазарувам целево....Няма как да ме мотивират да купя нещо друго / на случаен принцип /.....Е, случвало ми се е, но много рядко.
                Много хора си мислят, че са различни от други много хора, но в цялостта си първите много хора + вторите много хора, всъщност образуват една маса, където работят най-различни маркетингови похвати!
                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от Любенов Преглед на мнение
                  Защо е тая драма не разбирам! В немския он-лайн магазин на лидл има всичко включително и батерии само за 40 кинта, има достатъчно куриери дето доставят за под 5 дена от немско на цената на 2 кафета.
                  Тъй де!!!Там може наличност,тук маймунски работи!!!!
                  Басси.....91-92 се трепахме по опашки за две кисели и едно прясно,с купонче,АКО имаш дЕте до ТРИ години!!!!
                  ......тия купонки да пуснат бре,ме осени,една неделА преди прИмоцията!
                  Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                  0888854582
                  Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                  Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Аз па не разбрах, кой ви кара да се редите (особено тия дето си мислите, че сте неподдатливи на маркЕтинг )?
                    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                      Я някой знаеш да каже за електрическия такер от брошурата? Дали с тези пирони ще може да кове 8 или 12 милиметров многослоен шперплат, т.е. има ли сила да пробива такава дебелина?
                      "Кове" , тоест пробива дървена подматрачна рамка на ТЕД, която е многослойна с пироните в комплекта.Пробива повече от сантиметър.

                      Но, му трябва "почивка", тоест има си работен цикъл и се настройва за сила на удара.

                      След всеки удар може да си "почива" до 30 секунди.Зависи от силата на удара за която е настроен.

                      Ако е да се върши работа от време на време в домашни условия върши 100% работа.

                      Ако се търси работа целодневно като професионален такер за работа в тапицерска фирма за кратко време ще сдаде багажа.Давам му между 1 седмица и 3 месеца за професионална работа.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                        Аз па не разбрах, кой ви кара да се редите (особено тия дето си мислите, че сте неподдатливи на маркЕтинг )?
                        Аааа........свинявъм се ама сабале днес у 6,30 влезнАх у сръбско...ич и не съм се надявал да купя нещо от лидълот днескА!
                        Ама ще уакаме темата!
                        Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                        0888854582
                        Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                        Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от Любенов Преглед на мнение
                          Защо е тая драма не разбирам! В немския он-лайн магазин на лидл има всичко включително и батерии само за 40 кинта, има достатъчно куриери дето доставят за под 5 дена от немско на цената на 2 кафета.
                          Я дай по подробно за куриерите и как става връзката помежду им? Да не би он-лайн магазина да има тая опция?

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от Frysco Преглед на мнение
                            Я дай по подробно за куриерите и как става връзката помежду им? Да не би он-лайн магазина да има тая опция?
                            Е схемата е както при пазаруване от кой и да е чужбински магазин, плащаш си през пейпал и пишеш адрес за доставка офис на избрания куриер в немско примерно.Немския куриер доставя до адреса на нашите и го третира като обикновен получател, после тира и тука. В електронния магазин на лидл и цените са по ниски,
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Capture.JPG
Прегледи:1
Размер:177.5 КБ
ID:5756704

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
                              Влизах в Гърция в един лидъл - разни инструменти, включително мултитула си стояха и като сметнеш еврата даже излиза малко по евтино.
                              Този такер в събота, дали става за закрепване на кабели ?
                              Де тоя късмет?
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Колегите, които имат сабления трион ,,Парксайд", как го оценяват? В смисъл, става ли ?
                                https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X