Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Е ся.
    Ако имаше постоянно предлагане на тия промоционалните неща никой нямаше да ги купува.
    По скоро ако имаше постоянно предлагане - половината олх търговци щяха гладни да стоят [emoji1]
    I'm not Lost, I'm Discovering !

    088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

    Коментар


    • От: Re: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от Никола Преглед на мнение
      Ама да е на батерии.
      Е в събота има генератор
      С Дигитална инверторна технология - каквото и да значи това

      ПП - в тоя ред на мисли това дали става да поддържа хладилник или по-скоро е само за къмпинг нужди?
      Последно редактирано от turtey; 15-06-17, 23:06.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
        Успях да си купя отверката днес преди работа. В Петрич имаше навалица от жени разглеждащи някакви тяхни работи. Отверките бяха цяло пале не предизвикващо въобще интерес. Имаше и от другите инструменти но по малко.
        В ЛИДЛ Петрич успват да се позадържат някои хубави нещица. Когато съм на командировки, ползвам паркинга и задължително влизам....
        https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от Justif Преглед на мнение
          "Кове" , тоест пробива дървена подматрачна рамка на ТЕД, която е многослойна с пироните в комплекта.Пробива повече от сантиметър.

          Но, му трябва "почивка", тоест има си работен цикъл и се настройва за сила на удара.

          След всеки удар може да си "почива" до 30 секунди.Зависи от силата на удара за която е настроен.

          Ако е да се върши работа от време на време в домашни условия върши 100% работа.

          Ако се търси работа целодневно като професионален такер за работа в тапицерска фирма за кратко време ще сдаде багажа.Давам му между 1 седмица и 3 месеца за професионална работа.
          Благодаря, трябва ми за един конкретен проект, в който в рамките на ден ще трябва да се наковат към 100 пирона в твърдо дърво. явно ще свърши работа.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • От: Re: Инструменти от Лидл

            [QUOTE=turtey;3170474]Е в събота има генератор
            С Дигитална инверторна технология - каквото и да значи това/QUOTE]

            Още един успех на маркетинг специалистите в Лидъл Така се правят опашки пред магазините

            Казвам го с най-добро чувство. Убеден съм, че колегата не цели реклама на марката
            Y260

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Както се каза-ако електрожена не е на батерии, и да издържа половин пакет електроди(поне)-няма сила която да ме накара да ида да се ръгам.
              Иначе на кабел имам три заварячки, не ми трябват други.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Както се каза-ако електрожена не е на батерии, и да издържа половин пакет електроди(поне)-няма сила която да ме накара да ида да се ръгам.
                Иначе на кабел имам три заварячки, не ми трябват други.
                Пък ако има как и да се побира в джоба ще е върха, че и метър отгоре!
                Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                  Успях да си купя отверката днес преди работа. В Петрич имаше навалица от жени разглеждащи някакви тяхни работи. Отверките бяха цяло пале не предизвикващо въобще интерес. Имаше и от другите инструменти но по малко.
                  В Лидл Овча купел, променящата формата си акумулаторна отвертка ,,Парксакд" още я има в доволно количество...Аз си взех една, е така да ми стои в гаража....
                  Обаче от 20 в акумулаторни батерии, от акумулаторния ъглошлайф и винтоверта и спомен няма.........
                  https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                  Коментар


                  • От: Re: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    Е в събота има генератор
                    С Дигитална инверторна технология - каквото и да значи това

                    ПП - в тоя ред на мисли това дали става да поддържа хладилник или по-скоро е само за къмпинг нужди?
                    Ме вярвах, че ЛИДЛ ще пуснат генератор...Всъщноост генераторЧеНце с 1200 w.....бензинов......
                    Това нещо, просто няма как да става. Дори за къмпинг...Просто явно е маркетингов ход, отново да вкарат хората в магазините си....Гледах бошурата с генераторЧЕНЦЕТО ,,Парксайд"....
                    За аварийно захранване на малък апартамент няма как да стане...За къща/вила също.....
                    https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Ако осветлението ти е диодно, може да си захраниш поне него.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Не е. Осветлението и в двата апартамента е обикновено....В къщата също /ама там не живея практически/.....ЛИДЛ започва да дразни с тия ,,промоции", издържани в стил ,,ухаещо сиренце в същия капан за мишки".....
                        Ако някой е мераклия в Овча купел още имат от големите 230 мм ъглошлайфи. Направи ми впечатление, че са залежали, а 3 броя бяхя разпечатани от кутиите....Не си купих.....макар че за 90 кинта, за голям ъглошлайф, с реална 3 годишмщна гаранция, си е оферта...Загледах се в друго и не видях, как е изпълнена системата за запускане на големия ъглошлайф. Ако е както е при ,,малкия" ъглошлайф/ да трябда да натискаш малкия бутон отстрани, за да се деактивира предпазителя и да може да се включва бутона за запускаке/, НЕ благодаря...От акумулаторната отвертка имаше още поне 10 броя....Има и кякакви странно лини или микро прободни триони.....Като цяло, обсъдените неща, не ли вдъхнаха доверие. Евентуално мога да се върна за голенщмия ъглошлайф...
                        https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                        Коментар


                        • От: Re: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                          Ме вярвах, че ЛИДЛ ще пуснат генератор...Всъщноост генераторЧеНце с 1200 w.....бензинов......
                          Това нещо, просто няма как да става. Дори за къмпинг...Просто явно е маркетингов ход, отново да вкарат хората в магазините си....Гледах бошурата с генераторЧЕНЦЕТО ,,Парксайд"....
                          За аварийно захранване на малък апартамент няма как да стане...За къща/вила също.....
                          Генератори е имало и преди 1200вата но корубата беше друга. Вършат работа. И за аварийно захранване и за къмпинг.
                          When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                          Коментар


                          • Re: Инструменти от Лидл

                            Винт 100x4.5мм в чамови гредички. Завива го бавно, но славно.
                            През шпертплат 6мм в чамови гредички около 250 винта 4x45мм.
                            Лека и удобна, за 38лв. Алтернативата от марковите около 150лв. Доволен засега.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Днес пробвах ъглошлайфа. С тънък диск реже без проблеми. Но батерията не стига за никъде. Ще трябва втора батерия. Иска ми се да е по-голяма. Зарядното за 2Ач батерия, ще става ли за 3Ач или няма да може да я зареди?
                              ПП Сега виждам в ръководството, че може да се използва зарядното за двата модела батерии. На сайта не е даден като опция акумулаторния ъглошлайф и няма как да се купи втора батерия.
                              Последно редактирано от dimich87; 17-06-17, 11:26.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Аз пък воден от усета си за количество енергия реших че една батерия на ъглошлайфа няма да е добре и си взех две.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X