Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    При нас батерии има много, мислех си че ще си поръчам 3 Ач батерия. Около час се зарежда батерията, работи 2 мин.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Две минути ?
      Това да не е някаква грешка.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        https://youtu.be/rPsWLOPodTo

        Гледайте до края!
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Наставката която се счупи от комплекта ли е?

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Е то да мъчиш болтове на джанти с импакт, бая малоумно ми се вижда.
            Тоя накрайник една четвърт пак бая изкара.
            Имам два гайковерта на ток, на една втора, ми 150 НМ не мисля става за задачата с тия болтове, виж на 200 НМ няма да му се опрат.
            А и с двата съм вадил анкери 12 мм.
            За мен импакта и гайковерта са със специфично предназначение, има неща, които е пълен дебилизъм да ги стягаш с тия инструменти.
            Наскоро бях оставил моите шемети да монтират едни неща, които са с безброй болтчета и гайки 8 мм., единия си е домъкнал от Англия един звяр импакт на Милоуки и за по-лесно решили с него да играят, ми бая псувни отнесоха, че бая резби бяха замазали, пък тия детайли подлежат на периодичен реглаж, пък аз и не само аз ходя на сервиз с една чанта с инструменти с макс ключ 19 и една тресчотка на една четвърт, плюс клещи, отверки и мултицет, та ... има неща, които се стягат веднъж завинаги и там с гайковерта, ама да видя да се стяга нит гайка осем с импакт, е ...

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Това от друг форум.
              Първоначално публикуван от mitko64
              Първоначално публикуван от mitko64
              Toзи с ъглошлайфа много дебел- 3мм., отдавна не режа с такива дискове. Пробите правих с остатъци от диск Bulflex 1мм. дебел. Утре ще купя свестни тънки дискове 115мм. и мисля да го пробвам на един П- профил 70Х160Х4 мм, да видя колко ще устиска батерията.
              На въпросния профил ъгошлайфът се окоти. Направи единия срез но на втотия спя да върти. Роторът си върти, дискът не. Типичен признак на превъртял пиньон. Другата седница ще им го нося за ремонт. То ако го отворя сигурно може да се измисли нещо, но предпочитам да не рискувам.
              Това вече е супер несериозно даже за супер любителска работа, а ако и действително батерията издържа две минути ...

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Наставката която се счупи от комплекта ли е?
                Не. В комплекта има само за битове и за малко камИчета.
                I'm not Lost, I'm Discovering !

                088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Наставката която се счупи от комплекта ли е?
                  Да



                  Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                  Не. В комплекта има само за битове и за малко камИчета.
                  Всъщност си прав

                  Днес не ми остана време да го тествам флекса,обещавам видео и снимки


                  Тука има някакво видео
                  https://youtu.be/B32CXtmksZM


                  https://youtu.be/imWOrKMCDW8
                  Между другото,комплектите битове дето се виждат,са доста читави.


                  До колкото разбрах,гризли са производители точно на тоя модел
                  Последно редактирано от Roninn; 17-06-17, 21:02.
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Днес доста интензивно използвахме 20 волтовия ударен винтоверт и акумулаторната отвертка 3.6 волта....Винтовертът не спира да ме радва. Пробити отвори в бетон, в тухла и за финал разпробиване на винлели. Изтощи се само едната батерия, но е нормално...Иска си обаче добри свредла или куча марка, като Парксайд, но нови такива.
                    Акумулаторната отвертка /имам онази обикновената/ с въртящата се ръкохватка завива доста добре. Колегите, които са си закупили онази по-компактна отвертка с 5-6 приставки, са късметлии. Аз я изпуснах.
                    https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      Аз пък воден от усета си за количество енергия реших че една батерия на ъглошлайфа няма да е добре и си взех две.
                      И аз така...Купих 3 батерии, една от които да ми попълни комплектацията на винтоверта, две батерии за акумулаторния ъглошлайф....Ъглошлайфчето много бързо изяжда 20 в батерия...Шлайфах за опит стара гаражна врата и доста бъзро я итощи. Батерията за този флекс трябва да е онази, по голямата...
                      https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Снощи отнесох втора батерия. Имаше 10-тина бройки в магазина останали.
                        На клиповете в тубата са различни машини. Там са с 18в батерии и в самия дизайн има разлика.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от dimich87 Преглед на мнение
                          Снощи отнесох втора батерия. Имаше 10-тина бройки в магазина останали.
                          На клиповете в тубата са различни машини. Там са с 18в батерии и в самия дизайн има разлика.

                          В София, в три порверени от мен магазини ЛИДЛ, вече и помен няма от акумелаторните батерии 20V X-team...А акумулаторния флекс ги яде за нула време.
                          https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            При мене спря от раз. Почети бях срязал една стойка. Вземах чук и секач и я скъсах. След това флекса тръгна и зачистих заварката. Пак спря и го прибрах. Преди да сложа батерията да се зарежда го пробвах и заработи. Забелязах че самата батерия загрява и от там предполагам се изключва от защитата.

                            Коментар


                            • В единия плевенския лидъл батерии има към 15 бройки в момента.

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170618_111620.jpg
Прегледи:1
Размер:93.5 КБ
ID:5756841
                              Последно редактирано от Чавдар (V93); 18-06-17, 15:08.
                              Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Нещо мътно има е тия Лидъл-и.
                                В четвъртък в 8:55 имаше 2-3 ъглошлайфа само и няколко ел. отверки.. Ни въртели ни батерии. Днес имаше и поне една батерия.
                                Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
                                freelander 1,8 2001g.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X