Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Към водоструйката имам сериозен интерес и аз. Смятам да я купя.
    Каквото има в комплекта, такова.
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
      Към водоструйката имам сериозен интерес и аз. Смятам да я купя.
      Каквото има в комплекта, такова.
      Аз ще изчакам пускането отново на по-големите, със самостоятелното засмукване на водата.
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Тая няма ли засмукване? Ако е така, ме отказва.
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Водоструйките съм ги пробвал и двете,и голямата,и малката.НЕ СТАВАТ. За тези пари това е положението.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Какво имате предвид засмукване? И защо да не стават? Слаба струя, малка мощност или какво?

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от biboqn Преглед на мнение
              Водоструйките съм ги пробвал и двете,и голямата,и малката.НЕ СТАВАТ. За тези пари това е положението.
              За голямата си в грешка.
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Във Франция пуснаха ударния винтоверт, а тук никакъв го няма на хоризонта?

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Водоструйката, която ЛИДЛ България пуснаха този четвъртък НЕ СТАВА! да не вземе някой да се подведе и да си я купи...чикиджийска история отвсякъде
                  https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от pepihm Преглед на мнение
                    Във Франция пуснаха ударния винтоверт, а тук никакъв го няма на хоризонта?
                    Какъв е тоя ударен винтоверт, с който все ме ,,плашите" тука?
                    Преди 3 месеца Лидл България пусна акумулаторен винтоверт / бормашина, надали томкова скоро пак ще има нещо подобно...Аз чакам сабленият трион ,,Парксайд" , защото не ми се дават 400 лева за Бош..
                    https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от Frysco Преглед на мнение
                      Взех си помпичките на батерия... за пет минути напомпа една гума 15 цола от 0.9 на 1.6, стопли се леко, батерията от ярко зелено почна да свети мъждаво жълто... за зор заман става... ама още се чудя над смисъла на покупката.

                      за 100 /СТО/ кинта, АЙДЕ НЕМА НУЖДА! Много по-добре е резервната гума / било ,,патерица" или стандартен размер " / да се напомпва веднъж годишно на 3 атмосфери и така...тая седмица, ,,промоциите" на ЛИДЛ хич не са им добри и дори не отидох да им гледам измислените продукти на живо.
                      https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Във френските брошури не виждам верт, но в Гермния има акумулаторен перфоратор
                        А "винтоверт бормашина" дето го нарича колегата е въпросния ударен винтоверт, който бяха пуснали преди 2-3 месеца тук
                        I'm not Lost, I'm Discovering !

                        088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от pepihm Преглед на мнение
                          Във Франция пуснаха ударния винтоверт, а тук никакъв го няма на хоризонта?
                          този ли? ако е този, мина преди няколко седмици тук PDSSA 20-Li A1

                          ________________________________________________
                          Subaru OUTBACK 2,5
                          Hyundai TUCSON 2.0

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                            Някой има ли наблюдения върху инверторния генератор PGI 1200 B2?
                            имат и по-сериозен генератор PSE 2800 A1
                            ________________________________________________
                            Subaru OUTBACK 2,5
                            Hyundai TUCSON 2.0

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Акумулаторен перфоратор......хи хи хи....
                              От всичките покупки на инструмети от юЛИДЛ, съм най-доволен от акумулаторната бормашина/винтоверт Parkside PSBSA 20 V батерия Xteam серия...
                              В събота пробих 35-40 дупки в тухла и бетон / но основно в тухла / и батерията отиде плътно в ,,червеното " отделение....Това ене е голям обем работа....
                              така, че акумулаторен перфоратор, ми изглежда, като играчка...Ще е нещо, като акумулаторния флекс.
                              А дано по-скоро да пуснат сабления трион...
                              https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                                Акумулаторен перфоратор......хи хи хи....
                                От всичките покупки на инструмети от юЛИДЛ, съм най-доволен от акумулаторната бормашина/винтоверт Parkside PSBSA 20 V батерия Xteam серия...
                                В събота пробих 35-40 дупки в тухла и бетон / но основно в тухла / и батерията отиде плътно в ,,червеното " отделение....Това ене е голям обем работа....
                                така, че акумулаторен перфоратор, ми изглежда, като играчка...Ще е нещо, като акумулаторния флекс.
                                А дано по-скоро да пуснат сабления трион...
                                Акумулаторната "бормашина винтоверт" всъщност е ударен винтовер.
                                А що се отнася до перфоратора - погледни постовете на колегата Ronin - човека работи професионално с такъв перфоратор вече от доста време и е много доволен, та "хи хи хи"-то в случая не е съвсем на място [emoji1]
                                I'm not Lost, I'm Discovering !

                                088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X