Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Аз бях в лидл в 7:30 и взех последния ъглошлайф. Вземах си само една батерия, защото ми се видя малка. На кутията пишеше че може да се поръча за 48лв с доставката без зарядно. В ръководството пише че е 3 Ач. Само не знам ако си поръчам батерия, дали ще мога да я зареждам в това зарядно за по-малката батерия. Сотиха ми се малко ниски оборотите, но това може би е от слабата батерия. С тънък диск си реже прилично. В предпазителя влиза точно диск 125мм тънък. С дебели дискове не работя от доста време, освен ако не трябва да зачистя нещо.
    Батерии имаше доволно много, предполагам че ще има доста време, при липса на инструменти за тях.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      А помните лии как се смяхме на бабите дето се сбиха на опашката за евтини банани?
      Май пак в Лидл беше...

      Наистина не ви разбирам, да се редите и да се ръгате на опашка за да си купите някакъв уред. Ма бил евтин... Пазара е залят с евтини уреди, които са съизмерими по качество с лидлските. Ако на мен ми дотрябва някакъв такъв инструмент, в никакъв случай няма да ходя да се редя на опашка, че и да се ръгам пред кошовете. Просто ще ида да си купя от нормален магазин.И все повече започвам да купувам маркова техника, убедих се, че си заслужава.

      П.П. И аз бих се наредл на опашка, ама ще чакам като пуснат заварячки на батерии. Че ми писна да развивам и навивам кабели вече.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Флекса си реже нормално,диска тръгва мазно,без вибрации.
        Със тънък диск реже добре.Едва ли някой очаква със шлайф на батерия да реже профили за остъкляване на тераса.За шпилки,катинари,стоманени въжета и др. е перфектен.

        п.п Не ми се мисли,ако мина от тъмната страна на луната,какви щуротии мога да сътворя с тоя флекс.
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          ...Пазара е залят с евтини уреди, които са съизмерими по качество с лидлските.
          Изобщо казано, това не е вярно.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            О, Лидъл!
            Три часа бабички и лелки
            пред входа му чакат. Сивите панелки
            трепетно повтарят на Тотю гласът.
            Пристъпи ужасни! Дванайсетий път
            гъсти орди лазят по плочките криви
            и тела се блъскат, и псувни изливат.
            Бури подир бури! Рояк след рояк!
            Данчето Фандъкова сочи входа пак
            и вика: „Търчете! Ниски са цените!“
            И ордите тръгват с викове сърдити,
            и „Банани!“ мощно въздуха разпра.
            Лидълът отвръща с други вик: ура!
            И с нов дъжд от лакти и псувни на майка
            лелки, пенсионери спират да се вайкат,
            влизат и се блъскат, без сигнал, без ред,
            всякой гледа само да бъде напред
            и гърди висящи на щанда да сложи
            и един банан повеч в торбата да положи.
            Бабичките блъскат. Лелките крещят,
            персоналът жално ги моли да спрат.

            Няма вече олио! Има хекатомба!
            Всеки банан меч е, всяко киви – бомба,
            всяка стока – удар. Всяка душа – срам.
            Свинско и сланина изчезнаха там.
            ….
            Персоналът тръпне, друг път не видели
            така да се блъскат овци подивели.
            . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
            И днес йощ кварталът, щом буря зафаща,
            спомня тоз ден бурен, шуми и препраща
            срамът му дивен като някой ек
            от дупка на дупка и от век на век!

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Вярно е вярно...
              Качеството на лидлските не е на някакво супер ниво. Да, не е зле, нещо по средата е.

              Същата работа са Райдер. Има и други марки, като общия знаменател е страната на произход.

              А най-верния показател за качеството нали се сещаш кой е?
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Пълни п----и! Днес още в 07:07 било свършило всичко...пак вътрешни далавери и дремещи пред вратата кретеняци да отворят магазина...невероятни промоции с 5 бройки и половина...

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Аз минах през уйдъло в хаджи димо,след това в слатина и накрая ми светна лампата,че до един от обектите има мол дето има уйдъл и отваря в 9:00.
                  И лежерно подкарах на там.Стигнах към 8:30 и чакайки в колата се замислих бах'го възможно ли е в тоя мол пред гоУемио магазин да има хора да чакат.
                  Слязох и отидох към магазина.О чудо имаше 20 човека чакайки отвън.
                  Викам ако се доредя доредя.
                  Отвориха и си спомних времето преди 25 години.
                  Доредих се за една бройка флекс и батерия.
                  В 9:01 машините свършиха.
                  Пробвах флекса с тънко дискче е доволно добър.
                  Предпазителя ако знам кой го е проектирал лично ще му завра където не намеря за добре.
                  Но важното е че е лечим и ще си го тунинговам до стандартен такъв.
                  За сега доволен.
                  Няма страшно в умирачката...
                  Страшното е да си жив!...

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Същата работа са Райдер. Има и други марки, като общия знаменател е страната на произход.
                    От личен опит ти казвам- не си прав

                    Машинариите от същия ценови клас нандругиъе марки трудно доживяват втори рожден ден.
                    Лидълски имам на по 4 години отнесли наистина зверски тормоз и не се предават.
                    Ще дам един пример - зеге
                    Уморих 2 райдера и едно спарки (често съм ги мъчил с талпи бук и махагон с дебелина десетина см)
                    Преди 4 години си взех пътвото зеге от лидъл и до преди месец с него си режех парчета от въпросните талпи - не мре гадината и това си е, а бук 10см си е зор да разбичиш със зеге...

                    Верта 18в и той стана на 4 години- докато монтирах мебели си го носех и като служебен, че имахме едно метабо 10волта дето не смогваше. На един монтаж трябваше да се пробиват и отвори за кабелна розетка с боркорона ф50-55 (не помня точноя диаметър)
                    Над 70 бюра бяха и на всяко по дупка.
                    Метабото изпуши та довършвахме отворите с моя (вярно тея машини не са предназначени за такъв тормоз, ама като нямаш друго под ръка....)
                    Е на два пъти светваше червена индикация, че батерията прегрява, но като я оставиш за 10-15 мин на перваза отвън и се оправяше (зимата монтирахме)
                    Та добри китайци са и 3г гаранция имат, та трудно в ценовия клас се намира аналог.
                    I'm not Lost, I'm Discovering !

                    088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Всъщност лидълските инструменти имат едно много приятно качество: НИЩО в тях не е направено нарочно да се счупи. Не се знае докога това ще продължи ама засега е 100%.

                      Приятна разлика спрямо "марките".

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Доволен съм от ъглошлайфчето. За проба срязах на терасата 2 броя изтъпени бургии / обикновени/, с диаметър 10мм. Рязах с диска на Парксайд, който както знаете не е някакво особено качество....Честно казано, очаквах флексчето да се изтормози повече с бургиите.
                        https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Да го духат Метабо, на пазара излязоха Парксайд!!!

                          Филипе, броя те за приятел, ама няма как да се съглася,ч е парксайд са по-марка от Метабо.

                          Аз пък шлайф райдер го тормозих 3-4 години, не си спомням точно. Е, накрая си изгоря ротора, ма за работата която е свършил, и за парите си-супер машинка. Другия(от същия модел-малко по-малко, ама и той излезе куче. Сега съм с Хитачи, втора ръка. Още на втория месец му изгоря ротора, ма е бил плочкаджия, та е нормално. 100 лева за нов ротор, и очаквам да ме изкара доживот.

                          Но моите си грижи са си моя грижа.
                          Питам се кое ви кара да се ръгате на опашка, за да си купите инструмент който можете да си купите и от магазин дето няма ръгане, и на същата цена. Айде, нека да е малко по-висока, но заслужаваща си да се избегне бабичкьосването по евтините банани.
                          Аз, че съм цървул-не се унижавам да се ръгам в опашката, а като чета-хора с доста по-сериозни финансови позиции се ръгат. Ето това не мога да проумея.

                          Абе имам си теория, ама ако я кажа публично-ще ме обанят, та пас.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            За мен са пълно дърво и не ставаат за професионална употреба. За три месеца два заминаха (ъглошлайф)и ми омръзна да се занимавам с гаранции . Ползвам Бош и Макита и работя без да се занимавам с глупости.
                            Коле , има промоция на бикини и сутиени и мисля да ходя да се бутам ако има баби обаче ... няма да се бутам
                            Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                            New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Тва е интересно - какъв цвят са сутиените?

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Правилният въпрос е какъв размер са!

                                По темата, имат и още недостатъци парксайдовете, заеха ми всичкото място и ГК почва да сумти............ и аз се чудя даже, за какво са ми 3 винтоверта, тая днешната малката отверка не виждам за какво ще я ползвам, май само битовете й ще влезнат в употреба.................не че и битове нямам няколко комплекта де
                                ________________________________________________
                                Subaru OUTBACK 2,5
                                Hyundai TUCSON 2.0

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X