Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Коле, не съм се изразил правилно явно - не твърдя че метабо не е марка, само споделям какво се случи, то беше логично да издъхне машинката, все пак 10 волтовите не са предвидени да въртят боркорона. Но колегата типично по нашенски решил да пробва колко ще издеяни - нали бил служебен...
    На мен ми е пределно ясно, че не мога да платя цена за райдер и да получа качеството на девалт [emoji1] но в техния ценови клас трудно намират конкурент.
    Виж за флексовете на райдер и аз се опитвам да уморя един вече доста време ама и той излезе куче.
    А това с ръгането и опашките и аз не го разбирам, за това и питах колегата по-горе сериозно ли е виснал в 6:30 да чака да отворят в 7.
    На мен просто лидъл ми е на път, в 8 тръгвам за работа и минавам покрай техния магазин, та като има нещо интересно просто спирам и ако има взимам, ако няма - здраве да е [emoji1] няма земна сила която да ме накара да стана 2 часа по рано и да кеся още близо час за да купя нещо... освен ако не е животоспасяващо (недай боже да ми се налага)
    Иначе теорията ми е интересна, та ско ти се занимава - драсни я на съобщение.

    Ех яд ме е, че вече не пътувам толкова често до Варна, с кеф бих се отбил за по кафе и приказка.
    I'm not Lost, I'm Discovering !

    088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
      Коле, не съм се изразил правилно явно - не твърдя че метабо не е марка, само споделям какво се случи, то беше логично да издъхне машинката, все пак 10 волтовите не са предвидени да въртят боркорона. Но колегата типично по нашенски решил да пробва колко ще издеяни - нали бил служебен...
      На мен ми е пределно ясно, че не мога да платя цена за райдер и да получа качеството на девалт [emoji1] но в техния ценови клас трудно намират конкурент.
      Виж за флексовете на райдер и аз се опитвам да уморя един вече доста време ама и той излезе куче.
      А това с ръгането и опашките и аз не го разбирам, за това и питах колегата по-горе сериозно ли е виснал в 6:30 да чака да отворят в 7.
      На мен просто лидъл ми е на път, в 8 тръгвам за работа и минавам покрай техния магазин, та като има нещо интересно просто спирам и ако има взимам, ако няма - здраве да е [emoji1] няма земна сила която да ме накара да стана 2 часа по рано и да кеся още близо час за да купя нещо... освен ако не е животоспасяващо (недай боже да ми се налага)
      Иначе теорията ми е интересна, та ско ти се занимава - драсни я на съобщение.

      Ех яд ме е, че вече не пътувам толкова често до Варна, с кеф бих се отбил за по кафе и приказка.
      Ако под колегата визираш мен -аз съм си шеф, аз си купувам инструмента и аз работя с него !
      Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
      New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Аз не съм се ръгал с никого и никъде. Просто станах рано и отидох в магазина на отваряне. Всичко си беше съвсем културно и никой с никого не се е бил и ръгал, хора си имаше, но драма не. Кошницата с дрехи беше предизвикала много повече интерес...

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от Frysco Преглед на мнение
          Аз не съм се ръгал с никого и никъде. Просто станах рано и отидох в магазина на отваряне. Всичко си беше съвсем културно и никой с никого не се е бил и ръгал, хора си имаше, но драма не. Кошницата с дрехи беше предизвикала много повече интерес...


          Това се отнасяше за мен!
          https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от New hope Преглед на мнение
            За мен са пълно дърво и не ставаат за професионална употреба.
            Те даже и в няй- ярките си реклами
            Наблягат на Домашен майстор
            Макар и да има тук там бригади които рискуват и пробват, даже колегата ronin изказа добри отзиви от перфораторчето на батерия, а го ползва профи.
            Аз като цяло защитавам качеството на въпросната марка НО с идеята за хоби машинки.
            I'm not Lost, I'm Discovering !

            088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Ръгането в лидъл е според магазина и квартала. Най-зле е положението в гъзарските квартали в софето
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от New hope Преглед на мнение
                Ако под колегата визираш мен -аз съм си шеф, аз си купувам инструмента и аз работя с него !
                Не. Визирам моя тогавашен колега, който уби верта.
                Нямам ни най- малко намерение да държа сметка на някой за това с какво рабори и как ги експлоатира освен ако не съм платил аз за въпросното нещо [emoji1]

                П.с моля някой модератор да обедини последните ми два поста, че от тоя телефон няма да успея, пък да не правиме излишно мазало в темата.
                I'm not Lost, I'm Discovering !

                088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от Morskia Преглед на мнение
                  Пълни п----и! Днес още в 07:07 било свършило всичко...пак вътрешни далавери и дремещи пред вратата кретеняци да отворят магазина...невероятни промоции с 5 бройки и половина...
                  Във връзка с маркетинговата политика на ЛИДЛ, ето снимка на касовата бележка, която ми издадоха днес.
                  Касов бон 4...Това в 07:03 часа на 15.06.2017г.....
                  Бях първи клиент. Пръв влязох и си взех нужните неща и пръв минах на касата.....Явно преди лен е имало вътрешни клиенти...Лошо няма. Ама зареждайте повече стока ...
                  Та, комбинацията от ограничени наличности, покупка от персонала и бясно ,,прекупвачество" в стил ,,ден година храни", водят до бързо изчерпване на стоките, които наистина са търсени и си струват...
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170615_224209.jpg
Прегледи:1
Размер:253.9 КБ
ID:5756713
                  https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    Ръгането в лидъл е според магазина и квартала. Най-зле е положението в гъзарските квартали в софето
                    Личните ми впечатления са, че се задържа по-дълго време стока в ЛИДЛ ,,Люлин"....
                    https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Успях да си купя отверката днес преди работа. В Петрич имаше навалица от жени разглеждащи някакви тяхни работи. Отверките бяха цяло пале не предизвикващо въобще интерес. Имаше и от другите инструменти но по малко.
                      "Do not correct a fool, for he will hate you;
                      Correct a wise man, for he will appreciate you."

                      Коментар


                      • Re: Инструменти от Лидл

                        Айде и аз барабар Петко с мъжете.
                        Безгосподарният самурай е виновен, голяма реклама, трябва да го назначат на щат. Щом влязох в магазина в 21:30.
                        На първо четене лека и приятна машинка, утре тест драйв на дървена ламперия.


                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          За Кольо другия четвъртък пускат електрожен
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • Re: Инструменти от Лидл

                            Ама да е на батерии.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Мдаа - ич не кълвеме на мАркетинг
                              В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                                Мдаа - ич не кълвеме на мАркетинг
                                Е ся.
                                Ако имаше постоянно предлагане на тия промоционалните неща никой нямаше да ги купува. А така си купуваш нещо дето я ти трябва, я не, ама нали е е на примоция и го няма и юруш на маслините.
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X