Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

    Здравейте от тази година съм собственик на горелка Рондо доставиха ми я с контролер до сега не можех да я запаля да порабити заради топлото време вчера я запалих но нещо не мога да налучкам настроиките някой да е работил или да има такъв контролер ще съм благодарен за съвет.За сега ще горя слънчогледови пелети.ecoMAXX 800R

    Прикачени файлове

    Коментар


    • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

      Никой ли не е имал работа с тоя модел комбинирани котли?Поне елементарна информациял.Гледах в магазин за топлотехника и ми хвана окото 35Кв,мисля да купувам догодина.Предлагат и Бош ,но без бункер за пелети ,разликата в цената на двата варианта не е фрапираща.Бисолита ми се струва по компактен,даже и 35 киловатовия,а е и с две врати,лява с горелката за пелети ,дясна за ползване като обикновен котел ,дърва ,въглища и всичко изсъхнало от двора.
      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

      Коментар


      • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

        Само гледай да са удобни за чистене камерите отвътре, щом се каниш да гориш всичко. Другото е стъкмистика и цена.

        Коментар


        • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

          Да това е основно.Имам добра практическа представа от парни системи и ми е ясно,че не може щрак-щрак да затвориш едната вратичка ,да отвориш другата и всичко да е ОК.При положение че съм горил например въглища ,а и дърва,няма как без почистване да мина
          директно на пелети !Ясно е ,че точно това имаш впредвид.Това ще се гледа.Явно не е купуван много модела ,щом като няма мнения.Цената му е малко над 3000,обаче ако е добър за почистване си струва ,имаш 3 вида основно гориво+всичко от градината след като е изсъхнало и подготвено като някакъв "пакет"удобен за горене.Вместо да се чудя къде да изхвърлям клонаци и всичко друго от градината.Мисря да купя клонотрошичка и всичко да минава през нея,съхнене ,чували и яйде в котела.В най-лошия случай става за подпалка.
          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

          Коментар


          • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво


            Бях пуснал съобщение,че ми трябва един тимел,но така и не се обади никой.До няколко дни ,ще направя поръчка,независимо ,дали има други желаещи.Ако все пак ,някой прояви интерес,може да се обади по телефона или на .лични.Съвсем случайно ,попаднах и на малък вентилатор,също производство от полша.В цялото им многообразие от вентилатори,досега ,нямаше такъв вентилатор. 30 W,130m3/h.180 Pa.1 kg.Имаше запитвания ,за подобен вентилатор,просто споделям за него.Ще си внеса за мен,ако на някой му трябва ,ще му услужа.Има вариант с клапа за ретортни горелки и без клапа за пелетни.Цената е колкото на нормалните вентилатори,използвани в ретортните горелки.

            Коментар


            • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

              Първоначално публикуван от SysOp Преглед на мнение
              Здравейте, бих иска да закупя цял комплект(котел, горелка и всички необходими и качественни периферии). Има ли тук някой, който да знае някой човек или фирма, които да внасят от Полша?
              Напиши полски ретортни горелки в нета и разгледай.
              Последно редактирано от Валтер Желязков; 26-10-18, 11:28.
              Съвети и идеи приемам всякакви, решенията си взимам сам.
              GSM 0877207222

              Коментар


              • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

                [QUOTE=RADOSLAW2000;3381917]
                Бях пуснал съобщение,че ми трябва един тимел,но така и не се обади никой.До няколко дни ,ще направя поръчка,независимо ,дали има други желаещи.Ако все пак ,някой прояви интерес,може да се обади по телефона или на .лични.Съвсем случайно ,попаднах и на малък вентилатор,също производство от полша.В цялото им многообразие от вентилатори,досега ,нямаше такъв вентилатор. 30 W,130m3/h.180 Pa.1 kg.Имаше запитвания ,за подобен вентилатор,просто споделям за него.Ще си внеса за мен,ако на някой му трябва ,ще му услужа.Има вариант с клапа за ретортни горелки и без клапа за пелетни.Цената е колкото на нормалните вентилатори,използвани в ретортните горелки.

                Здравейте, и аз искам да поръчам един брой Timel skzp-02F s internet modul

                Коментар


                • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

                  Здравейте,искам да поръчам един брой TIMEL SKZP-02F с интернет модул.

                  Коментар


                  • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

                    Някой имал ли е прьоблем с не горяща горелка от отсрешната страна на бункера.Горивото изгаря само към бункера.От другия край огън няма.Става въпрос за Екоенергия 35 киловата.

                    **

                    Коментар


                    • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

                      Разлика със лепета и не лепена гривна няма.Само доиде понече въздух

                      Коментар


                      • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

                        И аз имам този проблем.Гори само от едната страна и да разбера от какво е.Моята е 25 кв.

                        Коментар


                        • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

                          Здравейте колеги,

                          Дали случайно има някой колега с горелка Екоенергия 25кВ, който да използва за гориво слънчогледови пелети?
                          Иска ми се да сравня настройките на контролера.

                          Поздрави!

                          Коментар


                          • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

                            Първоначално публикуван от Todor.Mutovski Преглед на мнение
                            Някой имал ли е прьоблем с не горяща горелка от отсрешната страна на бункера.Горивото изгаря само към бункера.От другия край огън няма.Става въпрос за Екоенергия 35 киловата.

                            **
                            Някой се оплакваше от такъв проблем в тази тема, но трябва да се търси назад из мненията. Не знам как си реши проблема, но ако го намериш кой беше, го питай.
                            На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор.
                            "Погледнато формално, всичко е нормално. Погледнато нормално, всичко е формално!"-Радой Ралин

                            Коментар


                            • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

                              Първоначално публикуван от Onzi Преглед на мнение
                              Здравейте колеги,

                              Дали случайно има някой колега с горелка Екоенергия 25кВ, който да използва за гориво слънчогледови пелети?
                              Иска ми се да сравня настройките на контролера.


                              Поздрави!
                              A какъв ти е контролера сигурно е военна тайна?

                              Коментар


                              • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

                                Мой пропуск - Тимел, модела с 8 датчика

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X