Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нека спрем цигарите

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Нека спрем цигарите

    Aз пуша от 10 години, сега не пуша вече 2 седмици, никаква потребност/ако не броим, че на 2-рия ден сънувах как съсипвам цигари и безуспешно се опитвам да си свия тютюн, но все нещо не ме спираше/, няма и кой да ми дими за щастие. Ще видим, колко ще изкарам като се прибера в България. Много ми е гот, вече спрях да кашлям и да храча чернилки ...

    Коментар


    • До: Нека спрем цигарите

      За пушачите,Риска да запалите гората е по голямза всяка болка си има лек и всеки си търси начин по който да се лекува.Като трябва да свалям кг.пропушвам за 3-4месеца и после спирам има си чалъм.
      ПАВКО
      0888802068

      Коментар


      • До: Нека спрем цигарите

        Аз не пуша и никога не съм пушела. Толкова по-добре за мен Жалкото на последък е,че възраста, на която се пали първата цигара е изключително ниска....

        Коментар


        • До: Нека спрем цигарите

          Странно е, че в тази тема, въпреки заглавието и, пишат главно непушачи... било хора, които никога не са пушили, било такива, които вече не пушат.

          Ние, пушачите, нямаме подобни намерения (визирам заглавието)...
          Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
          Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

          Коментар


          • До: Нека спрем цигарите

            от 5 дена не съм пушил , спирането им доведе и до липсата на кеф да си пия кафе рано сутрин с един куршум 2 заека вече дали ще пия кафе или не сутрин ,ми е все тая като няма кво да ми дими ефекта го няма

            Коментар


            • До: Нека спрем цигарите

              Първоначално публикуван от maikallllll Преглед на мнение
              от 5 дена не съм пушил , спирането им доведе и до липсата на кеф да си пия кафе рано сутрин с един куршум 2 заека вече дали ще пия кафе или не сутрин ,ми е все тая като няма кво да ми дими ефекта го няма

              не пуша от близо 4 години.Аз също си мислех сега как ще си пия кафето без цигара,но още си го пия,даже по 4-5 дълги на ден.А приятели зависници /зависими от цигарение дим/ все ми повтаряха да не развалям любовта с брак и кафето без цигара.Е аз пък ги развалих...,същото е, просто един вреден навик по-малко.Успех на всички полагащи усилие да се отърват от тоя навик,а на останалите пушете си щом ви прави кеф.Живи и здрави бъдете,всички
              HUSGVARNA 630 SMR
              PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

              Коментар


              • До: Нека спрем цигарите

                А какво ще кажете за тийнейджърите. Аз съм на 14 и почти всички момичета пуша. Не е за вярване но от нашият випуск 1995 малко момчета пушат. Говоря за нашият град.

                Коментар


                • До: Нека спрем цигарите

                  ...приятелю,всеки сам си прави своя избор в живота.Дали ще се тровиш или не само ти си знаеш,но си задай въпроса дали е необходимо да го правиш.Аз пуших докато ми беше интересно,сега вече не ме вълнува.Успех
                  HUSGVARNA 630 SMR
                  PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                  Коментар


                  • До: Нека спрем цигарите

                    Aз вече не пуша от 2 месеца и се чувствам много по добре !!!!
                    Вече и дишам безшумно!!
                    [U][I]Land Rover Freelander 2.0 D [/I][/U]

                    Коментар


                    • До: Нека спрем цигарите

                      И аз ги спрях от Нова година насам.
                      Само понякога сънувам че съм запалил и много ме е яд ...
                      Хубавото е, че е било само насън

                      Понякога още ми се ще да запаля, но добре че съм си инат.
                      Надявам се скоро и този перод да премине .

                      Поздрави

                      Коментар


                      • До: Нека спрем цигарите

                        Аз пуша. Мислех да ги спирам след нова година - при новите цени! Да де, ама те са все още на старите цени. Всеки път като влизам в магазина си казвам - е сега, ако ми кажат нова цена и няма да си купя!
                        Одеве взех поредната кутия...
                        Когато не знаеш какво да правиш, придай си угрижен вид и върви забързано!

                        Коментар


                        • До: Нека спрем цигарите

                          Трябва малко повечко воля да си дадеш.
                          Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                          Коментар


                          • До: Нека спрем цигарите

                            Първоначално публикуван от krik4e Преглед на мнение
                            Трябва малко повечко воля да си дадеш.
                            Ти па...пушач и воля...
                            Да не зависиш от "Органи" в България....

                            Коментар


                            • До: Нека спрем цигарите

                              Здравейт еколеги.Бях ги срял за година и два месеца и миналата вече есен пак ги започнах.Не щеш ли обаче преди две седмици, буквално щях да си изплюя дробовете от закашляне и отново ги спрях.Тъй че, мога да се похваля с нови 2 седмици без цигари зад гърба си.Започнах пак.....от келешлък, но след като се задръстих отново порядъчно, смятам че те не са за мен. Успех на всички, които се опитват да ги спрят.
                              Renault Koleos, Dinamique, 175hp http://www.youtube.com/watch?v=lq3eCuMXeEw

                              Коментар


                              • До: Нека спрем цигарите

                                Според баба ми: "цигари се отказват не с воля, а от неволя..!"

                                Аз пропуших още като спортист - по купони и нощни игри на бридж - просто "нема начин". Мислех си, че на мене не ми пречат, защото на ОФП последен се изморявах, а тренирах 6 дни седмично...
                                После правих много опити за отказване, следвайки примера на Марк Твен, но със същия резултат. Докато един горещ ден в началото на м.Юни (преди много години), лових цял ден скобари, нагазил бос в Искъра (над язовира, тогава водата е още ледена от топящите се снегове високо в Рила). Вечерта направихме купон с приятели на пържена риба и водка от фризера. На другия ден не можех дори да дишам, камо ли да пуша.. и цяла седмица. Така отказах цигарите - с риба и водка!
                                ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X