Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нека спрем цигарите

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Нека спрем цигарите

    Ника не ми от въпросните цигари, значи съвсем друго. Мисля , че който е достатъчно мотивирн , той може да ги спре. Тези които опитват, но не става може би нямат дебели мотиви. С дебели мотиви става, дори при липса на на воля някаква, какъвто е моя случай... Също, при мене изигра роля и инстинкта за съмосъхранение и факта, че за 10 години изпушвам почти една къща на село. Не че съм спестил нещо оттогава де, ама що ... да изпушвам, като може да се изяде, изпие или...и така нататък.. Ама никой не съветвам да ги отказва. То е лично много.

    Коментар


    • До: Нека спрем цигарите

      Никога не сьм пушил и се чуствам добре.Който е решил да отказва цигарите,нека пробва да намокри няколко цигари в сурово прясно кизи мляко, да се оставят няколко дена да се изшушат добре, след това се пушат.Трима до сега са ги отказали по този начин.Но млякото трябва да е само от коза и то сурово.Пожелавам ви успех.
      JSM 0899633364

      Коментар


      • До: Нека спрем цигарите

        А пък вкъщи никой не пуши и никога не е пушено,но за сметка на това 16-год. работехме в нощен бар, това ,което е още по-лошо.Добре ,че го дадохме под наем ,защото от всичко най- мразя мириса и пушека на цигари!
        0887 526 564/ 0897 933 755 /

        Коментар


        • До: Нека спрем цигарите

          Преди няколко годиниги бях ги спрял от раз,без медикаменти,за около 6 м.В един прекрасен момент,без да изпитвам нужда,просто запалих една цигара и въпроса приключи.
          Нека всички,които са ги спряли,не правят моята грешка.
          Jeep Cherokee 4.0l-Звяр
          Volkswagen Passat 1.9TDI-Шосейка
          OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

          Коментар


          • До: Нека спрем цигарите

            и аз напъно подкрепям MISHEV от 2002 спрях цигарите и също мисля че дори и веднъж да си дръпна от цигарка сигурно пак ще пропуша за това "За бога братя ако сте спрели веднъж цигарите не ги пропушвайте"

            P.S. преди пушех по 2 - 3 кутии на ден
            Живей всеки ден така все едно ти е последен, защото рано или късно ще се окажеш прав
            :D

            Коментар


            • До: Нека спрем цигарите

              КЕНТ,аз се пошегувах за ника,дано не съм те обидил,не това целях.Аз също не съм се видял в пари откакто не пуша,но поне не ме е яд,че го правя.Просто бях в АНГЛИЯ неотдавна и пушехме ВИКТОРИ по 60 лева,обърнати от паунди,а тука си бяха по 1 и 60/ако не се лъжа/ след около година и нещо редовно пушене се позамислих и от т
              огава започнах упорито да се опитвам да ги спра.Простата сметка ме мотивира...


              P.S.60 лева за един стек,толкова си вървеха на черно,естествено...
              HUSGVARNA 630 SMR
              PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

              Коментар


              • До: Нека спрем цигарите

                Пуша от 30 години.Веднаж ги спрях за 5 години и не зная ,кое ме накара да започна пак да пуша. Чул сам,че няма такъв,който ги е отказал завинаги,а такива,които са ги отказали за по дълго време.Както и ,че една каца ,която е държала ла**на,не трябва да и слагаш мед.

                Коментар


                • До: Нека спрем цигарите

                  Отказах да пуша цигари през 1994 - по собствена воля. По -напред в постовете обясних как стана това. Считам, че всеки може да ги откаже, стига да има достатъчно воля, и да не търси разни причини и обяснения защо не може да го направи.

                  Коментар


                  • До: Нека спрем цигарите

                    От 1 година се нагласям психически и все повтарях , че трябва да спра цигарите .Сега вече не пуша от 2 месеца. Спрях ги изведнъж . Не знам как .Не чувствам потребност.Не съм очаквала , че ще стане толкова лесно.Мисля,че всичко е от психическата нагласа .

                    Коментар


                    • До: Нека спрем цигарите

                      Тази тема май скоро няма да хване прах. Откажете ги и минавате в сивата икономика - не плащате акциз. Аз се чувствам горд, че не ме изнудват вече с по-високи цени и ограничения.
                      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                      Коментар


                      • До: Нека спрем цигарите

                        Еи абе вие още ли пушите.

                        Коментар


                        • До: Нека спрем цигарите

                          Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                          Еи абе вие още ли пушите.
                          Прав си да питаш. Преди като седнехме на маса имаше по 1-2 дето не пушеха, а сега има по толкова да пушат.
                          OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                          Коментар


                          • До: Нека спрем цигарите

                            Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
                            Прав си да питаш. Преди като седнехме на маса имаше по 1-2 дето не пушеха, а сега има по толкова да пушат.
                            Пуших 20г но от 10 съм чист и се гордея.

                            Коментар


                            • До: Нека спрем цигарите

                              Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                              Пуших 20г но от 10 съм чист и се гордея.
                              И аз пуших 20 години, но съм ги спрял от почти година и като всеки новак съм много амбициран.
                              OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                              Коментар


                              • До: Нека спрем цигарите

                                Няма пък

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X