Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нека спрем цигарите

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Нека спрем цигарите

    Предлагам да спрем и секса, и алкохола, и карането на джипки, и да идем дружно на Витиня, да скочим с бънджи, ама без ластика де, да се откажем и от него.
    Наздраве, палейки цигара и галейки жената по бедрото си допивам чашата с вино. Аз няма да дойда, не ме чакайте на 21.12.12.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • От: Нека спрем цигарите

      Първоначално публикуван от ТониМонтеро Преглед на мнение
      Точно това имах в предвид.
      Искрено се надявам наистина тази книга (за първи път чувам за нея) да те накара да се откажеш от цигарите.Ще я препоръчам на познати пушачи да я прочетат, че сега всички опитват с тия електронни л@ина и не знам.........
      Ценното на тази книга е, че помага да престанеш да слагаш цигарите при приятнияте неща. Просто мотивира да си зададеш въпроса "изпитвам ли удоволствие от това пушее?"

      При мен поне, след прочитането и изчезна желанието и усещането, че се лишавам от нещо приятно.
      За тези повече от 10 години не съм имал моменти, в които да се боря с желание да запаля. Ако бях имал, предполагам щях да пропуша отново.

      Просто нещата си отидоха на мястото - мисълта да запаля ми е точно толкова привлекателна, колкото да оближа една троатоарна плочка.
      Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
      Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

      0885372997 - Дани

      Коментар


      • От: Нека спрем цигарите

        Успех на всички, които ще направят опит да откажат цигарите.


        CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it




        CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it
        „Хората са два вида - едните вярват в невероятното, а другите правят невъзможното. Оскар Уайлд.“

        Коментар


        • От: Нека спрем цигарите

          Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
          Предлагам да спрем и секса, и алкохола, и карането на джипки, .......
          Наистина ли това може да се сравни с тУтУнопушенето? Значи съм пропуснал такава красота!
          MITSUBISHI MONTERO 3.0 V6
          (А1+)
          О877ООО98О

          Коментар


          • От: Нека спрем цигарите

            Отказах цигарите точно преди 6 месеца, без да съм чел никакви книги по въпроса. Последната ми кутията с няколко цигари си стои върху хладилника, срещу мен. Не съм проявявал (почти) никаква воля- просто реших и спрях. Първите няколко дни, излизах на балкона с незапалена цигара, държах я между пръстите си и даже "дръпвах". Навика беше силен...После просто престанах да го правя. Бях пушач около четвър век.
            Баща ми е отказал цигарите по същият начин- той отдавна ми беше казал: "...спри да пушиш, за да почувстваш вкуса на виното". Както винаги е бил прав

            ...и един виц по темата:

            - Пушиш ли?
            - Да.
            - По колко кутии на ден?
            - 3.
            - Колко струва 1 кутия?
            -10$.
            - И от колко години пушиш? - 15 години.
            - Значи ако 1 кутия струва 10$ а ти пушиш по 3 на ден харчиш по около 900$ на месец .За година се получават около 10 800$ нали така?
            - Така е...
            - Тоест, за последните 15 години си похарчил над 162 000$ за цигари ?
            - Явно е така...
            - А замислял ли си се, че при правилно вложение на спестените пари сега можеше да си купиш FERRARI ?...
            - A ти пушиш ли?
            - Не ....
            -......И къде ти е ШИБАНОТО FERRARI ?....
            There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
            No wahalla.

            Коментар


            • От: Нека спрем цигарите

              Първоначално публикуван от danvan_ Преглед на мнение
              Ценното на тази книга е, че помага да престанеш да слагаш цигарите при приятнияте неща. Просто мотивира да си зададеш въпроса "изпитвам ли удоволствие от това пушее?"

              При мен поне, след прочитането и изчезна желанието и усещането, че се лишавам от нещо приятно.
              За тези повече от 10 години не съм имал моменти, в които да се боря с желание да запаля. Ако бях имал, предполагам щях да пропуша отново.

              Просто нещата си отидоха на мястото - мисълта да запаля ми е точно толкова привлекателна, колкото да оближа една троатоарна плочка.
              Дано колкото може повече пушачи(които искат да ги откажат разбира се) да прочетат това.
              MITSUBISHI MONTERO 3.0 V6
              (А1+)
              О877ООО98О

              Коментар


              • От: Нека спрем цигарите

                И аз съм горд непушач от 5 години. След 20 г. пушене съм много доволен и то благодарение на детето. Преди да се роди си представих как я гушкам и целувам и мириша на пепелник и се отвратих. Това в съчетание с болки в гърлото ми помогна да спра цигарите от един път. последствията бяха, че качих 10 кг, които с ядене на всичко , но в по-малки количества за 2 г. успях да сваля 5(това е минуса). Не можех да си представя как се пие кафе без цигара и след хапване да запалиш една. Установих на по-късен етап, че всяко кафе има различен вкус , а не на цигарите които пушиш. След хапване е по-добре да ти оставя вкуса на храната, а не на цигарите. След 2г. пробвах да запаля цигара и на първото дръпване я изхвърлих и си помислих как съм пушил тези ла@на 20г.? После се сетих за ротманс плочка, кент, честерфилд какви цигари бяха в началото на 90-те и си отговорих сам. Единственото което си позволявам от тези 5г. е когато ми се припуши много да запаля пура или пурета(около 5-6 пъти в годината). Когато бяхме в Израел за 5 дни на големия пожар, на 3 ден свършиха на всички цигарите. По цял ден в гората, вечер във военната база и от никъде не можеш да си купиш цигари. Израелците като видяха на къде отиват нещата донесахоха 2 стека цигари боро, а ние 96 човека, като по-голямата част пушат. Не мога да ви обясна каква драма беше докато ги разделят. Голям срам!!!! Тази случка ме накара още по-ревностно да не ги почвам пак.На Бистрица и Мечи чал беше същото, но в по-лек вариант. Много се радвам , че не съм зависим вече от цигарите.
                п.с. И аз не карам Ферари!!!!!!
                п.с. радвам се , че мога да споделя това с Вас в този форум
                ЛАДА НИВА 1.7
                Карана е само по асфалт, няма грам ръжда

                Коментар


                • От: Нека спрем цигарите

                  Пуша от над двадесет години и не съм правил опит за отказване. Спирал съм ги принудително и не по свое желание най-много за ден във времената, когато им вдигаха често цените и магазинерите ги пускаха в продажба след повишението им. По две кутии приблизително на ден и всяка на цена по 4.20 лв. през последните години.
                  От една седмица съм с електронна цигара. Решението го взех набързо и без много да му мисля. В едно съм убеден, че няма да пуша аналогови. Мотивацията да спра е силно подкрепена от тия над 200 лв. дадени за цигари на месец.
                  Случайността е съвпадение на обстоятелства, предварително обмислени и организирани!

                  Коментар


                  • От: Нека спрем цигарите

                    Първоначално публикуван от ТониМонтеро Преглед на мнение
                    Дано колкото може повече пушачи(които искат да ги откажат разбира се) да прочетат това.
                    Който има интерес и желание - ще го прочете
                    Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
                    Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

                    0885372997 - Дани

                    Коментар


                    • От: Нека спрем цигарите

                      Аз прочетох книгата от обикновен интерес. Вчера вечер.
                      Не пуша от 8 и кусур години, та четенето както казах беше от чисто любопитство.
                      Ако сега пушех и исках да откажа цигарите-книгата нямаше да ми помогне с нищо. Според мен е може би сполучлив опит за печелене на пари от страна на Алън Кар.
                      Не споря, че може да е помогнала на доста хора, но почти през цялото време имах чувството, че гледам телемаркет или каквото там се казва, и ми рекламират ножовете които получавам безплатно.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Нека спрем цигарите

                        ... преди 5 - 6 години ...
                        Една вечер , един , два ТАБЕКС- а , никакво желание за пушене 3 , 4 часа и подкарах по схемата ...
                        На четвъртата сутрин - кафето с последната цигара и ... толкоз , до сега ...
                        Пушех до две кутии , като спрях , качих 15 кила , изядох два чувала семки , нооо определено съм много горд , че отказах папиросите ...
                        Доста често сънувах че пуша , събуждах се от яд , че съм пропушил , но засега държа ...
                        П.П. Не мога да съм зависим от нЕкаква си трЕвка ...

                        Коментар


                        • От: Нека спрем цигарите

                          От два дена съм с електронна цигара... Искам да ги спра, мамицата им мръсна! Като се замисля, че съм стоял гладен, но не и без цигари - направо ми идва да си шибна сам няколко яки шамара - та да се освестя! В къщи от трима човека - двама сме пушачи - това са едни 400 лева на месец минимум за цигари! Знам, че няма да карам Ферари, но спокойно мога и трябва да ги давам за детето си или нещо полезно (по джипа например )... Тъпо е да осъзнаеш, че си наркоман... Решил съм да не се боря с идеята този път, нито да броя времето... Ще видим какво ще излезе на края.

                          Коментар


                          • От: Нека спрем цигарите

                            Смени си аватара. Пожелавам ти успех....

                            Коментар


                            • От: Нека спрем цигарите

                              Съжалявам ако Ви демотивирам, но преди години като отказах цигарите, на 4-тата година така се бях вманиачил в непушенето, че бях станал зависим от него. Сериозно И затова реших да си припалвам когато ми е кеф. Има периоди пуша по 4-5 цигари на седмица, много рядко надвишавам 5-6 на ден. Кафето си го пия без цигара, на заведение, зимата не ми се излиза, предпочитам да не пуша и т.н. С две думи, не възнамерявам да ги спирам напълно отново...

                              Коментар


                              • От: Нека спрем цигарите

                                Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                                ... Искам да ги спра, мамицата им мръсна! ...
                                Баба ми докторката, казваше "цигари се отказват не с воля, а от неволя!" При мене това се оказа вярно. Но след като оздравях, си искаше яка воля, за да не пропуша пак. Ще ти трябва и на тебе, успех!
                                ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X