Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нека спрем цигарите

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Нека спрем цигарите

    Пуша от 22 години. Последните 5 години ги отказвам...по за месец максимум. Да се пробвам пак ли .......не знам. Какво ли не съм опитвал вече. А наистина ми пречат. Обаче - който не пуши и не пие ще умре по-здрав. Мислете за децата си, нали не искате да сменят памперси.....
    ПП. Ако някой по някакъв начин ме откаже от цигарите, ще му бъда благодарен през остатъка на живота си. Аз не мога....

    Коментар


    • #47
      До: Нека спрем цигарите

      Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
      Пуша от 22 години. Последните 5 години ги отказвам...по за месец максимум. Да се пробвам пак ли .......не знам. Какво ли не съм опитвал вече. А наистина ми пречат. Обаче - който не пуши и не пие ще умре по-здрав. Мислете за децата си, нали не искате да сменят памперси.....
      ПП. Ако някой по някакъв начин ме откаже от цигарите, ще му бъда благодарен през остатъка на живота си. Аз не мога....
      Спри ги цигарите до есента и ще те водя за гъби ! На едно много хубаво място....
      Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

      Коментар


      • #48
        До: Нека спрем цигарите

        Да се намеся и аз, пуших 20 г., като стигнах до 3 кутии на ден. Преди 9 г. станах ловец, когато тръгнехме по баирите едва настигах другите от дружинката, които бяха на по 70 г. , не мога да ви опиша как се чувствам, като ги оставих тези миризливки. Не пуша вече девета година. Имам и язва, и сега след като спрях цигарите вече нямам никакви проблеми с нея. Решаваш и ги оставяш, друг вариант няма!!!

        Коментар


        • #49
          До: Нека спрем цигарите

          Цигари се спират освен с всичко друго, но и със самовглъбение, че не ти се пуши.Като ти се допуши просто си повтаряй "Не ми се пуши" или един ластик на китката и преди да посегнеш към цигарите се щъкай.Второто може да звучи глупаво, но действа.И двете съм ги пробвал и двете помагат.Аз пуша, не ме е срам да кажа, но мога и с една цигара и с една кутия.
          Най-трудно е на маса без да запалиш, след ядене или след секс.

          Коментар


          • #50
            До: Нека спрем цигарите

            - Колега, ти след секс пушиш ли бе?
            - Ми де да знам, не съм се гледал в огледалото!

            П.П. Колега Редо, може би имахте предвид "самовнушение"?
            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

            Коментар


            • #51
              До: Нека спрем цигарите

              При мен най-много помага ако забравя тотално за съществуването им. Още една причина да се дразня на пушачите, които не се съобразяват грам с останалите и пушат където им падне, без да им пука. Но ако в съзнанието ми няма мисъл за цигара, не ми се пуши и е лесно

              Коментар


              • #52
                До: Нека спрем цигарите

                Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
                Спри ги цигарите до есента и ще те водя за гъби ! На едно много хубаво място....
                Аз ги спрях преди 60 години. Да си нося ли кошница?

                Коментар


                • #53
                  До: Нека спрем цигарите

                  Първоначално публикуван от Фани Преглед на мнение
                  П.П. Колега Редо, може би имахте предвид "самовнушение"?
                  Синоними са.

                  Първоначално публикуван от Фани Преглед на мнение
                  - Колега, ти след секс пушиш ли бе?
                  Май не пушите, колежке Фани В отговор на въпроса Ви бих казал, да, намирам удоволствие в това понякога.


                  Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                  При мен най-много помага ако забравя тотално за съществуването им. Още една причина да се дразня на пушачите, които не се съобразяват грам с останалите и пушат където им падне, без да им пука. Но ако в съзнанието ми няма мисъл за цигара, не ми се пуши и е лесно
                  Това със несъобразяването е вярно.Аз лично когато съм в къщи и съм поканил някого питам го дали ще пречи да запаля.От учтивост или друго никой не ми е отказвал, но в заведение няма кой да ме спре да запаля.

                  Коментар


                  • #54
                    До: Нека спрем цигарите

                    Чета поредната тема, палейки поредната цигара.
                    Някой по назад беше написал, че след лицевите опори няма да ми се пуши . Не виждам как ще стане това. Колкото повече не пуша, толкова повече ми се пуши. Отказвал съм ги няколко пъти, и сигурно ще ги отказвам още доста. Но пушачът си умира пушач
                    Където Бирата, Там и Аз...

                    Коментар


                    • #55
                      До: Нека спрем цигарите

                      Аз лично никога не съм пушил.Но много мои познати са пушачи. И аз съм забелязъл че можеш да спреш да пушиш само ако ти самия си убеден че не трябва, а не че някои ти казва.И ако не си значи рано или късно ще ги пропушиш пак.
                      MITSUBISHI MONTERO 3.0 V6
                      (А1+)
                      О877ООО98О

                      Коментар


                      • #56
                        До: Нека спрем цигарите

                        Първоначално публикуван от Симеон Преглед на мнение
                        Аз ги спрях преди 60 години. Да си нося ли кошница?
                        сори ама ти на колко си.

                        Коментар


                        • #57
                          До: Нека спрем цигарите

                          Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                          сори ама ти на колко си.
                          Много
                          Където Бирата, Там и Аз...

                          Коментар


                          • #58
                            До: Нека спрем цигарите

                            Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
                            Спри ги цигарите до есента и ще те водя за гъби ! На едно много хубаво място....
                            Той Монката ме изпревари, ама неговото не се брои-преди 60 години е все едно, че никога не е пушил, опита не се зачита

                            Аз ги спрях преди 5 години, офертата за гъбите важи ли още
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • #59
                              До: Нека спрем цигарите

                              Дал съм заявка в Zamunda.net за книгата "Не пуша вече" от Алън Кар,ако някои има регистрация там ,нека удари един глас,за да я изпълнят.Линка е http://zamunda.net/reqdetails.php?id=95275
                              Ако пък кажете от къде да си я сваля,ще е още по-добре
                              Калин Владов,09РСПБЗН

                              Коментар


                              • #60
                                До: Нека спрем цигарите

                                Първоначално публикуван от kalin09 Преглед на мнение
                                Дал съм заявка в Zamunda.net за книгата "Не пуша вече" от Алън Кар,ако някои има регистрация там ,нека удари един глас,за да я изпълнят.Линка е http://zamunda.net/reqdetails.php?id=95275
                                Ако пък кажете от къде да си я сваля,ще е още по-добре
                                А не се ли продава никъде?
                                Да не зависиш от "Органи" в България....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X