Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нека спрем цигарите

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Нека спрем цигарите

    По същият начин бях взел кола на изплащане в САЩ,250$ на месец цигарите ми бяха 230 и пак не ги отказах само си изгорих бялата тапицериа на тавана при опит да си отворя шибидака .Щях да си отхапя нещо от яд. Трябва и малко воля,иначе идеята е много добра.
    Honda CRF 250 X
    Touareg 3.0 TDI

    Коментар


    • От: Нека спрем цигарите

      Първоначално публикуван от Иво Томов Преглед на мнение
      ... Трябва и малко воля,иначе идеята е много добра.
      Точно воля трябва много.
      MITSUBISHI MONTERO 3.0 V6
      (А1+)
      О877ООО98О

      Коментар


      • От: Нека спрем цигарите

        Не ви трябва воля, спокойно. До 6.10.2012 пушех по над две кутии и, като изключим, че малко ми беше тъпо за няколкото стотака месечно за цигари нямах и най-малко намерение да ги спирам. Обаче, когато докторът, който ровеше в сърцето ми рече - този инфаркт вероятно е заради цигарите и... ги спрях... веднага. Първия месец сънувах, че пуша по една цигара сутрин с кафето и си теглех по една майна за несериозността и това беше. Вече не ги и сънувам. А наистина нямах идея даже да ги спирам.
        "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

        Коментар


        • От: Нека спрем цигарите

          Преди 5-6 дядо ми спря цигарите. Бореше със смърта и спечели. Пушеше 2-3 кутии на ден. И скоро време беше почнал да загуби съзнанието си за няколко мин., да замръзва на една и съща позиция. После отиде на болница в Сливен и са му казали че няма нищо. От там отиде в Котел и го изпратиха пак в Сливен при същия доктор. Очевидно доктора не искаше да му помогне но след няколко скарания го приеха. Операции туй онуй работата остана на късмета. После дядо ми се довери на меда и почна да яде много повече отколкото преди. За една зима беше изял около 20 кг. мед. И за щастие се оправи и сега не пуши обаче алкохола май няма отърване. Както и да е гледай да ги оставиш мисля че ще е трудно но пробвай. УСПЕХ!
          HONDA XR400R (1996) ---> SUZUKI DR250RS (1991) ---> HONDA CR125 (2003)

          Коментар


          • От: Нека спрем цигарите

            Когато пушех и си мислех да се отказвам най-свирепия въпрос беше как аджеба ще си пия кафето без цигара, също и като седна на маса как така ще пия ракия и бира без да пуша... Струваше ми се немислимо. Ама страшното е няколко дни, да речем седмица. После както със всяко нещо се свиква, и сега тези въпроси ми се струват смешни.
            Ама тогава никак не бяха.
            Та не се безпокойте-всичко е временно, имайте повечко инат и ще стане.
            Въпросът е да не се отпуснете след година-две, и да запалите пак, щото нали вече сте ги отказали... Първата цигара просто проправя пътя на кашоните с цигари...
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Нека спрем цигарите

              Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
              Не ви трябва воля, спокойно. До 6.10.2012 пушех по над две кутии и, като изключим, че малко ми беше тъпо за няколкото стотака месечно за цигари нямах и най-малко намерение да ги спирам. Обаче, когато докторът, който ровеше в сърцето ми рече - този инфаркт вероятно е заради цигарите и... ги спрях... веднага. Първия месец сънувах, че пуша по една цигара сутрин с кафето и си теглех по една майна за несериозността и това беше. Вече не ги и сънувам. А наистина нямах идея даже да ги спирам.
              Да де, воля предизвикана от доктора.
              MITSUBISHI MONTERO 3.0 V6
              (А1+)
              О877ООО98О

              Коментар


              • От: Нека спрем цигарите

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Когато пушех и си мислех да се отказвам най-свирепия въпрос беше как аджеба ще си пия кафето без цигара, също и като седна на маса как така ще пия ракия и бира без да пуша... Струваше ми се немислимо. Ама страшното е няколко дни, да речем седмица. После както със всяко нещо се свиква, и сега тези въпроси ми се струват смешни.
                Ама тогава никак не бяха.
                Та не се безпокойте-всичко е временно, имайте повечко инат и ще стане.
                Въпросът е да не се отпуснете след година-две, и да запалите пак, щото нали вече сте ги отказали... Първата цигара просто проправя пътя на кашоните с цигари...
                А баш, спирам ги и всичко точно... не ми се пуши, не ми се пуши и неусетно съм запалил. Сега ми е паднало, че не общувам с пушачи, няма цигари наоколо... остава и да спръ... обачеее нещо от последното спиране до сега май повечко съм зарибил... моята цака е просто да не се сещам за тях за седмица 2... уф надъхъхсъ от таз тема и ще зема да си го навия на пръстъ туй спиране...

                Коментар


                • От: Нека спрем цигарите

                  Трикът е да успееш да си внушиш че се радваш че не пушиш вече. Че пушенето НЕ е приятно и нищо не си загубил Ако в съзнанието си се лишаваш от нещо, носещо удоволствие, ще се гърчиш всеки ден и все ще ти се пуши. А в действителност зависимостта (ако изобщо имаш такава) преминава 3 до 7 дена (говоря от опит).
                  Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
                  Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

                  0885372997 - Дани

                  Коментар


                  • От: Нека спрем цигарите

                    Няма да ги спирам,не ми е проблем да не пуша 10-20 дни,ама това отпадна ли,че едни пушели от физиология,други от психика?
                    А тези простотии се правят от името на всички ни.
                    Даника
                    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                    Коментар


                    • От: Нека спрем цигарите

                      Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                      Няма да ги спирам,не ми е проблем да не пуша 10-20 дни,ама това отпадна ли,че едни пушели от физиология,други от психика?
                      Ще се повторя в същата тема. Аз пуша съзнателно след пауза от 1.3г. щото иначе килата отиват много нагоре и нямат сваляне с нищо смислено. Та аз го броя - от физиология.
                      0888932647

                      Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                      Коментар


                      • От: Нека спрем цигарите

                        Отказах ги от преди повече от 15г.!Бях охрана в ЦУМ и цигарите ,недоспиването ,кафетата ми дойдоха в повече ,нещо ми стана и реших да ги откажа от раз ,не че са ми пречели ,но сега си давам равносмекта ,че са единственото излишно нещо,без тях още на първата година немах спиране и при работа и въобще с каквато и тежка дейност да се захвана.Карах преди истинки по 10тина дни,сега 2,3 дни и съм готов.Определено от това няма смисъл,но съм против дискриминацията срещу пушачите,на мен лично не ми пречат ,всеки има право на избор!
                        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                        Коментар


                        • От: Нека спрем цигарите

                          Да бе човек,казвал съм,че като пия не пуша,като съм с домашните не паля дни наред-само аз съм изчекнат и пуша от всички родственици,но и аз качвам кила,ма си мисля,че не пуша за това (пуша доста).
                          А тези простотии се правят от името на всички ни.
                          Даника
                          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                          Коментар


                          • От: Нека спрем цигарите

                            Момчета как се спират от 3 кутии на 0 бре? Като имам на главата си около стотина дюлгери с които да се занимавам!
                            Con musica el mundo esta mejor, vamos a tocar juntos!
                            0879076007 Жельо

                            Коментар


                            • От: Нека спрем цигарите

                              Аз навремето ги спрях от 2 кутии от раз. Нямах някакво гърчене или други драми.
                              Даже според мен е по лесно, защото пушейки 2-3 кутии, човек си изгражда, подсъзнателно отвращение към дима.
                              Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
                              Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

                              0885372997 - Дани

                              Коментар


                              • От: Нека спрем цигарите

                                Първоначално публикуван от jpetrov Преглед на мнение
                                Момчета как се спират от 3 кутии на 0 бре?
                                Един мой бивш "родственик", ги спря от 3 на 0, като се кълнеше че не може да ги спре,и точно като колегата chris_vicom, доктора му даде стимол и ВОЛЯ. Вече повече от 10г. не ги е пипал, от раз.
                                MITSUBISHI MONTERO 3.0 V6
                                (А1+)
                                О877ООО98О

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X