Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нека спрем цигарите

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Нека спрем цигарите

    Марто, все пак прочети книгата. Много хора се хвалят, че им е помогнала, може и на теб да.
    Книгата ти дава психическата нагласа, че вече не си пушач. Абстиненцията била много лесна за преодоляване когато си настроен да я посрещнеш. Важното е да не се чувстваш жертва, по-скоро богопомазан, че вече не си пушач.
    Абе прочети я:
    duhmarketing.ucoz.com/Alan.Kar.The.Easyway.to.Stop.Smoking_New_Release.pdf
    Доста се порових в нета докато я намеря да се чете онлайн, ама все пак...

    @ n960-И аз често сънувах този сън. Толкова ме беше яд, че не съм устискал, ама като се събудя кефа е двоен И аз качих 10-15 кила, при мен се задържаха.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Нека спрем цигарите

      Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
      ... Искам да ги спра, мамицата им мръсна! ...
      Сигурен ли си, че наистина искаш или все още се опитваш да убедиш себе си, че го искаш? Защото, ако наистина си решил, ще ги откажеш. Не ти трябват ни Табекс-и, ни лепенки, ни сеанси при разни специалисти. Просто инат му е майката. Казваш и спираш. Ама никакви такива "Ще ги намаля", "Ще пуша електронна цигара"! Просто казваш и спираш!
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • От: Нека спрем цигарите

        Чаво, Кольо, Трапер, Етеро - благодаря за подкрепата!

        Коментар


        • От: Нека спрем цигарите

          Пък аз ги спрях с раждането на "зографките" ,от раз.Не беше от неволя.

          Коментар


          • От: Нека спрем цигарите

            Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
            От два дена съм с електронна цигара... Искам да ги спра, мамицата им мръсна! Като се замисля, че съм стоял гладен, но не и без цигари - направо ми идва да си шибна сам няколко яки шамара - та да се освестя! В къщи от трима човека - двама сме пушачи - това са едни 400 лева на месец минимум за цигари! Знам, че няма да карам Ферари, но спокойно мога и трябва да ги давам за детето си или нещо полезно (по джипа например )... Тъпо е да осъзнаеш, че си наркоман... Решил съм да не се боря с идеята този път, нито да броя времето... Ще видим какво ще излезе на края.
            И кво стана до онзи ден ме бъзикаше на тема пластмаси Това според мен е най-лесният начин да откажеш цигарите. Аз от злостен пушач вече 2 месеца не съм палил цигара. Намалих и силата на течноста и все по-рядко си подръпвам от електрониката. Гадното е че се качват килца но и на това ще му намерим цаката.: Триумфално::
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • От: Нека спрем цигарите

              Първоначално публикуван от artefekt Преглед на мнение
              Съжалявам ако Ви демотивирам, но преди години като отказах цигарите, на 4-тата година така се бях вманиачил в непушенето, че бях станал зависим от него. Сериозно И затова реших да си припалвам когато ми е кеф. Има периоди пуша по 4-5 цигари на седмица, много рядко надвишавам 5-6 на ден. Кафето си го пия без цигара, на заведение, зимата не ми се излиза, предпочитам да не пуша и т.н. С две думи, не възнамерявам да ги спирам напълно отново...
              Аз се самонаредих точно по този начин. Цял живот си пушех средно по около 15 цигари, докато реших да ги спирам с намаляване. 20 дни пушех по 5-6 цигари, само с кафето и след ядене. И после скочих на 2 кутии. Хитро нали? Ама съм се заял яко с тия говна и ще ги боря.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • От: Нека спрем цигарите

                Цигарите са навик а не нужда.20г пуших ве 12г не.Голям кеф.

                Коментар


                • От: Нека спрем цигарите

                  Скъпи колеги,

                  Аз откакто се помня, нито пуша, нито качвам килограми от това, че не пуша!

                  Преди много години имах неприятното задължение да видя истински "бели" дробове на пушач и оттогава си имам най-ефективната спирачка срещу пушенето - предполагам, че разбрахте каква!?!

                  А за килограмите има една супер елементарна диета - яжте по-често, по-малко и разумно! Аз съм с едни килограми и си ги поддържам в нормата с горната "диета"!

                  Готов съм да помогна на всеки ГАРАНТИРАНО ДА ОТСЛАБНЕ:

                  - без цигари;
                  - без диети;
                  - без "вълшебни" хапчета, които само струват много!

                  Без цигари - живота е много по-хубав!

                  Лек ден!

                  Т.
                  Good guys drive Land Rovers!

                  Коментар


                  • От: Нека спрем цигарите

                    Първоначално публикуван от Turbozmej Преглед на мнение
                    ..Готов съм да помогна на всеки ГАРАНТИРАНО ДА ОТСЛАБНЕ:...Т.
                    Лесно ти е ама аз като предЦедател на клуба на Чбевоугодниците как да отслабна, а
                    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                    Коментар


                    • От: Нека спрем цигарите

                      И аз да споделя как ги отказах.
                      Отначало без намерение да ги спирам, просто за да не си тровя организма толкова, намалих постепенно % на катрана но съответно и тютюна до 0.1. Тогава Синьо Виктори, светло син Средец, жълт Средец, бяло Виктори, за 3 месеца, без да ми пречи.
                      След това си намерих причина, от която да черпя сила за ината. Аз използвах влечението ми, към една мацка която не пушеше.
                      И останалото е ясно.
                      Отвреме на време смърднята след заведение като влизах в коридора с връхните дрехи ми беше достатъчна. После започнах да ги окачвам на терасата.
                      Моят съвет е за предпочитане са дъвките, ако използвате бонбони избягвайте тези със съдържание на захар, с оглед зъбната картина.
                      Ако положението стане нетърпимо, трайте. Ако ви е слаб ангела, може да използвате наргиле, поне няма никотин и катран.

                      Коментар


                      • От: Нека спрем цигарите

                        Първоначално публикуван от Wimoweh Преглед на мнение
                        И аз да споделя как ги отказах.
                        Отначало без намерение да ги спирам, просто за да не си тровя организма толкова, намалих постепенно % на катрана но съответно и тютюна до 0.1. Тогава Синьо Виктори, светло син Средец, жълт Средец, бяло Виктори, за 3 месеца, без да ми пречи.
                        След това си намерих причина, от която да черпя сила за ината. Аз използвах влечението ми, към една мацка която не пушеше.
                        И останалото е ясно.
                        Отвреме на време смърднята след заведение като влизах в коридора с връхните дрехи ми беше достатъчна. После започнах да ги окачвам на терасата.
                        Моят съвет е за предпочитане са дъвките, ако използвате бонбони избягвайте тези със съдържание на захар, с оглед зъбната картина.
                        Ако положението стане нетърпимо, трайте. Ако ви е слаб ангела, може да използвате наргиле, поне няма никотин и катран.
                        Според мен най-важно е да си намериш мотивираща причина за отказване: при мен заради детето, при колегата заради жена, при другия колега гледката на бял дроб на пушач. Намериш ли правилния мотив ,отказването е много лесно, дори и за закоравяли пушачи.
                        ЛАДА НИВА 1.7
                        Карана е само по асфалт, няма грам ръжда

                        Коментар


                        • От: Нека спрем цигарите

                          Номера е да се уплашиш за здравето си и тогава се спират отведнъж,без дъвки,семки,ел.цигари.
                          От 07.07.2011 г. не пуша, същия ден до 15 часа вече бях изпушил една кутия, хвърлих последната и от тогава не съм запалвал.
                          Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
                          Dacia Duster 4WD

                          Коментар


                          • От: Нека спрем цигарите

                            Вече 3 дни съм само с електронна цигара,направо не е за вярване,пушех по 20-25 цигари на ден .
                            Сега започвам да мисля как да откажа електронната .
                            Сега ми струва 5-6 лева на седмица ,преди 5,30 на ден.За здравето да не говорим.
                            Honda CRF 250 X
                            Touareg 3.0 TDI

                            Коментар


                            • От: Нека спрем цигарите

                              Първоначално публикуван от sharky09 Преглед на мнение
                              Според мен най-важно е да си намериш мотивираща причина за отказване: при мен заради детето, при колегата заради жена, при другия колега гледката на бял дроб на пушач. Намериш ли правилния мотив ,отказването е много лесно, дори и за закоравяли пушачи.
                              Това с мотивацията много помага! Мечтата ми от 7-8 годишен е да си купя чисто нов КТМ, ама все парата е кът ... та сега сметах че на месец давам около 200-250лв за цигари ... изплащането на един нов КТМ на месец варира между 200-250лв .......

                              пП. Реших да си правя кефа и да сбъдна една от мечтите си, вместо да се тровя ..
                              OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

                              Коментар


                              • От: Нека спрем цигарите

                                Уф и аз от много намаляване и ги увеличих... Само веднъж съм стигал цяла кутия, става ми много лошо. Бъзикат ме, че не съм пушач реален... Но вече над 10 години с тая гадост и става по-трудно да се спрат и ги вдигам. За щастие вече живея на 7 км от най-близките цигари, а любимите ми галоаз ги има само в София и само тук таме, та често ги спирам... за по няколко дни. Куца работа. Инерция си е, опитвам се да не мисля за това реално, но още не съумявам да ги спра. Явно ще трябва да се опитам да ги забравя пущините... А и никф алкохол, че ми се допушва ужасно от него и подпийнал нямам грам воля да не запаля . Какъвто съм кльощав качването на колограми от спирането ми звучи като голям бонус...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X