Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нека спрем цигарите

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Нека спрем цигарите

    Kaк да не се продават наркотици в магазина??? А цигарите, алкохола, кафето, захарта какво са??? Или за вас наркотици са само нелегалните такива??? То докато има тикива, дето се чудят що има хора дето искат да живеят здравословно, нищо чудно и по-зле да станат нещата. Като ви се мре и искате да се тровите ок, ама защо всички трябва да са като вас, като калъпите за японските дини, квадратни

    Коментар


    • #77
      До: Нека спрем цигарите

      ОК колега-цел свят са наркомани-пият кафе и ядат вафли!
      0899 шест5313нула
      За всекиго по нещо

      Коментар


      • #78
        До: Нека спрем цигарите

        Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
        Kaк да не се продават наркотици в магазина??? А цигарите, алкохола, кафето, захарта какво са??? Или за вас наркотици са само нелегалните такива??? То докато има тикива, дето се чудят що има хора дето искат да живеят здравословно, нищо чудно и по-зле да станат нещата. Като ви се мре и искате да се тровите ок, ама защо всички трябва да са като вас, като калъпите за японските дини, квадратни
        В аптеките колко знайни и незнайни има ...
        Ако искате може да си направим тема и да обсъдим наркотиците и т.н. защото тази тема почна да се разводнява.


        Първоначално публикуван от FBravo Преглед на мнение
        Ама на,иди обяснявай
        Значи в Холандия,като се продават наркотици по магазините,са полезни....
        Е, то Холандия е направо Утопия.Всяка държава най-добре да взема пример от там... я, бе.
        Последно редактирано от Redo; 06-05-09, 13:57.

        Коментар


        • #79
          Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
          Kaк да не се продават наркотици в магазина??? А цигарите, алкохола, кафето, захарта какво са??? Или за вас наркотици са само нелегалните такива??? То докато има тикива, дето се чудят що има хора дето искат да живеят здравословно, нищо чудно и по-зле да станат нещата. Като ви се мре и искате да се тровите ок, ама защо всички трябва да са като вас, като калъпите за японските дини, квадратни
          Ама на,иди обяснявай
          Значи в Холандия,като се продават наркотици по магазините,са полезни....

          Първоначално публикуван от Redo Преглед на мнение
          В аптеките колко знайни и незнайни има ...
          Ако искате може да си направим тема и да обсъдим наркотиците и т.н. защото тази тема почна да се разводнява.
          Ами,за 4 страници който успял да откаже цигарите-добре,който не,няма да ги откаже и след 40 страници
          Последно редактирано от cveti; 06-05-09, 20:00.
          Да не зависиш от "Органи" в България....

          Коментар


          • #80
            До: Нека спрем цигарите

            Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
            ОК колега-цел свят са наркомани-пият кафе и ядат вафли!
            Да, и не само кафе и вафли. Наистина за наркотици ако ще се говори, а не само за един от тях/цигари, в частност никотин/ няма да е зле да е в друга тема. Неграмотността по темата за наркотиците е една от най-фрапиращите и много обемна ...

            Коментар


            • #81
              До: Нека спрем цигарите

              Колеги, нека не намесваме наркотици в тази тема ,тук се пише само за цигарите.

              Коментар


              • #82
                До: Нека спрем цигарите

                Наистина са вредни пущините, ама ...
                Добре темперирано пиано и Глен Гулд, един пръст /хоризонтален/ Евксиняк, погалващ гърлото с мекотата на слънцето, доставящ в ноздрите полъха на деликатен аромат... И на това да контрапунктираш с една истинска тежка и силна цигара... И пак, и пак! Така ги виждам аз нещата. Без филтър.

                Коментар


                • #83
                  До: Нека спрем цигарите

                  Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                  Колеги, нека не намесваме наркотици в тази тема ,тук се пише само за цигарите.
                  E ako не разглеждаме цигарите като наркотик, като какво тогава??? Радиоактивни Пръчици за обдимяване на бели/черни/ дробове???
                  Незнам, щом ви кефи, както кажете, аз спирам

                  Коментар


                  • #84
                    До: Нека спрем цигарите

                    Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                    E ako не разглеждаме цигарите като наркотик, като какво тогава??? Радиоактивни Пръчици за обдимяване на бели/черни/ дробове???
                    Незнам, щом ви кефи, както кажете, аз спирам
                    Цигарите ги спрях преди 9 г Наркотиците още несъм почнал.

                    Коментар


                    • #85
                      До: Нека спрем цигарите

                      Едно предложение за спиране на пушенето - може и да помогне : http://www.bezpanika.com/index.php?o...284&Itemid=156
                      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                      Коментар


                      • #86
                        До: Нека спрем цигарите

                        Първоначално публикуван от Фани Преглед на мнение
                        Едно предложение за спиране на пушенето - може и да помогне : http://www.bezpanika.com/index.php?o...284&Itemid=156
                        (или може би просто ще хвърли пепелника по вас)
                        мани, вижда ми се масивен, и може да ми счупи главата
                        Където Бирата, Там и Аз...

                        Коментар


                        • #87
                          До: Нека спрем цигарите

                          От 25.05.09г. отново не пуша.Отново с помоща на книгата "Не пуша вече" на Алън Кар,отново толкова лесно.Тази книга наистина има голям ефект.
                          Прости мя Господи,че чух вся премудрости твои,но бидох простак и невозползвaхся.

                          Коментар


                          • #88
                            До: Нека спрем цигарите

                            Първоначално публикуван от Константин Преглед на мнение
                            От 25.05.09г. отново не пуша.Отново с помоща на книгата "Не пуша вече" на Алън Кар,отново толкова лесно.Тази книга наистина има голям ефект.
                            Отказване на цигарите с книга... Интересно. дай малко инфо за тая книга... в смисъл какво в нея те накара да спреш пушенето.
                            Където Бирата, Там и Аз...

                            Коментар


                            • #89
                              До: Нека спрем цигарите

                              Аз пушех по 2-3 кутии на ден в продължение на сума ти години,а като седнех вечер на маса и темата е била обширна съм стигал и до 4 кутии!Като се замисля съм бил и доста нагъл на моменти като съм карал да ми носят пепелник в помещение в което не е пушено 40 години!Бяха ми пожълтели пръстите на дясната ръка ит. н. и т. н.! Мъчих да ги спирам с разни табекси,лепенки и други подобни артикули-месец,два,три и хайде пак по една цигара само,хайде само по две/пълна илюзия/.Дойде време когато почнах да се чувствам некомфортно-да се задъхвам и изморявам при неголеми баирчета/занимавам се с измервания/-не можех да догоня баби на по 80 и кусур години!!! Казах си-довечера с ракията последна цигара и край!До ден днешен -вече 5-та година не съм запалвал нито веднъж/каквото и да ми разправят всичко е до истинска воля,а не до самозалъгване/. Първата ми мисъл беше като отида за риба и разстановя такъмите как няма да запаля-този момент най трудно го преодолях и после забравих,че съм си мислил въобще за притеснения от този род.На всичкото отгоре на третия или четвъртия месец почна здраво да ме дразни цигарения дим.Формула- решаваш и го правиш твърдо без лигавщини! Поздрави!
                              Камен Механджиев

                              Коментар


                              • #90
                                До: Нека спрем цигарите

                                Решаваш и го правиш... Така става. Но не да решиш от Утре. Защото винаги има утре!
                                Където Бирата, Там и Аз...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X