Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нека спрем цигарите

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: До: Нека спрем цигарите

    Никой ли още не се е престрашил да опита !?
    Не падай духом където ти падне !

    Коментар


    • От: До: Нека спрем цигарите

      Първоначално публикуван от Гемето Преглед на мнение
      Казва се Neolexan 50мг..........Лекарството не съдържа никакъв заместител на никотина, а представлява 5-хидрокситриптофан. Триптофана е една от амино киселините в човешкия организъм. От нея се синтезира серотонина. Това е "формона на удоволствието" в мозъка.....
      Интересно . На теб ти се е паднало да откажеш цигарите . Аз лично не бих му досаждал на хормона на удоволствието .Току-виж хапчетата решат ,че съм по-зависим към джипове,музика или водка . Ок ,тва ще го изтърпя но ако пък им скимне да спра жените ?!! Ами ако ме накарат да пиша поезия или да гледам футбол ? Неееее ,тая работа ми се види подла и опасна .Аз на моя хормон му давам квото му се прииска та да е добър и усмихнат .Онзи ден например в два посред нощ ,без никакво предупреждение ме повлече към фурната ,замъкна ме до хладилника и накрая ми сервира кюфтета с диня .Изядох ги .Вчера ме вдигна от масата ,навря ми шише мастика под мишницата и ме натири у комшията .Днес цял ден го боли главата ама не го свърта на едно място .Дигна ме по никое време и ме заведе да му купя нов усилвател ,че стария му пращял .Взех му ,кво да го правя ,нали съм му баща и майка .За сега миряса . Чопли нещо из компютъра ,върти копчета разни по музиките (уж ,че разбира нещо ) мръхти и крадешком поглежда към хормона на жената .Оня пък нейния се наврял на диваня ,запушил си ушите и уж ,че талавизия гледа .Знам си го аз ,че няма да устиска дълго и след малко ще врякне ма барим да разлаем кучето на комшията преди да ни вземат дистанционото и подло да ни намалят музиката .Аха ,ей го гледа ни изпод вежди вече .....
      О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

      Коментар


      • От: До: Нека спрем цигарите

        Продават ето такива пепелници, помагат за отказване
        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

        Коментар


        • От: Нека спрем цигарите

          Да се похваля и аз!

          От началото на февруари спрях тааз гад от веднъж. Пушех само на работа, но наистина много. Бях се докарал до 30 цигари за 10 часа и не можех да се понасям - постоянно главоболие и кашлица.

          За да съм честен трябва да спомена, че ме хвана пневмония, която изтърпях почти на крак и без медикаменти, и след като изкарах две безсънни нощи, давейки се в храчките си, и гледах "Константин" с Киану Рийвс, се отървах от порока.

          Ще попитате за филма - Киану Рийвс е болен от тумур на белия дроб, но се посръга нещо с рогатия (дявола имам впредвид) и работата се завъртя така, че на Луцифера се наложи да извади тумора от дробовете на Киану и той си пое с такава наслада въздух (евала му за играта в сцената), че аз спрях цигарите.

          Пожелавам на всеки имащ желанието да се отърве от смрадливата мизерия - да намери начина. При мен се видя - Пневмония + Филм.

          Успех.
          Драго
          Черно, мирише и разваля характера!

          Коментар


          • От: Нека спрем цигарите

            Опитайте с електронни цигари.
            Ама хубави. В темата за тях писах повече.
            Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
            Seat Leon 2007 1.9 TDI

            Коментар


            • От: Нека спрем цигарите

              Първоначално публикуван от drago_pishinkov Преглед на мнение
              При мен се видя - Пневмония + Филм.
              Пневмонията е добър начин, изпитано и при мен и работи.
              Преди 16 години!

              Коментар


              • От: Нека спрем цигарите

                Перефразирам една интернет-позната:
                "Какво е сутрин кафенцето без цигара? То е все едно горски вир без русалки..."
                Публикувайте отговор

                Коментар


                • От: Нека спрем цигарите

                  А някой спря ли цигарите?
                  Защото аз ги спрях! Не пуша вече 1 месец чувствам се доста добре!
                  Липсват ми цигарите за кафето, но и без тях можи. Незнам какво стана, но точно преди 1 месец сутринта паля цигара и нещу ме сряза в дробовете, не можех да си взема въздух, претамня ми пред очите и доста тежко дишах. Уплаших се че можи да стани нещу сериозно и си казах повече никога няма да запаля цигара...
                  Незнам на някой дали му се е случвало, задушаване ли е кво е, но е доста кофти!

                  Коментар


                  • От: Нека спрем цигарите

                    Браво!
                    Публикувайте отговор

                    Коментар


                    • От: Нека спрем цигарите

                      7 години съм ги спрял цигарите но кафето немога -даже го увеличих 4-5 фрапета на ден
                      Grand Vitra ddis 2008
                      SEAT Althea XL tsi 2010
                      Mitsubishi Canter

                      Коментар


                      • От: Нека спрем цигарите

                        Не пуша от сравнително малко време - 2 месеца, но знам че никога повече няма да запаля.

                        Пушех по 1-2 кутий на ден. На 27 години съм. Пуша от 15 години (5-ти клас).

                        Най-обичах да пия скоч и да пуша качествена пура.

                        Сега, само като се сетя за дима в гърлото ми и ми става гадно.

                        Постигнах го като прочетох книгата на Алън Кар - "Не пуша вече". Много хора ми се изсмяха "Как могло да спреш да пушиш като прочетеш книга?!".

                        Още в средата на сравнително малката "книжка" вече мразех цигарите. Интересното е подхода на покойния Кар който те подготвя психически да си доставиш удоволствие от НЕпушенето а не да се мъчиш и да зависиш от волята си.
                        Бих казал че някои от фактите и твърденията в книгата са може би измислени или не верни но това не е важно според мен.

                        Съветвам всеки пушач който му е писнало да харчи грешни 5-10 лева на ден за отрова само да прочете книгата до края и после ще ми благодарите. Тази книга е най-добрата ивенстиция на 15 лева

                        Успех!
                        Последно редактирано от Денислав Димитров; 18-12-12, 17:24.

                        Коментар


                        • От: Нека спрем цигарите

                          Аз ги отказах, след като прочетох тази книга в далечната 1999 година - някак си много лесно стана.
                          Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
                          Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

                          0885372997 - Дани

                          Коментар


                          • От: Нека спрем цигарите

                            Първоначално публикуван от ethero Преглед на мнение
                            Не пуша от сравнително малко време - 2 месеца, но знам че никога повече няма да запаля.
                            Много се радвам че мислиш по този начин, но е малко вероятно да мислиш така след най-много година.Дай Боже да е така,най много ще спечелиш ти ако е така.
                            А щом така действа така тази книга, значи аз съм я прочел преди да се родя (31г.)
                            УСПЕХ!!!
                            MITSUBISHI MONTERO 3.0 V6
                            (А1+)
                            О877ООО98О

                            Коментар


                            • От: Нека спрем цигарите

                              Спирал съм да пуша много пъти както повечето пушачи и когато съм пропушвал пак, не съм осъзнавал огромната си грешка.

                              Все едно да се отървеш от капан и след време да се върнеш и пак да си нанижеш примка на гушата. Дори и животно без разсъдък няма да го направи.....

                              Във въпросната книга се говори за това и се набляга на методи с които можеш да избегнеш желанието за цигара. Ако ми се допуши (случва се), знам че след 30 секунди ще забравя за това и се изсмивам наум на подлата зависимост останала в мозъка ми.

                              А на такива като теб които никога не са се поддали на този ужасен навик им завиждам. Давал съм хиляди лева за нещо ненужно и вредно 15 години от живота си.

                              Коментар


                              • От: Нека спрем цигарите

                                Първоначално публикуван от ethero Преглед на мнение
                                Спирал съм да пуша много пъти както повечето пушачи и когато съм пропушвал пак, не съм осъзнавал огромната си грешка.
                                Точно това имах в предвид.
                                Искрено се надявам наистина тази книга (за първи път чувам за нея) да те накара да се откажеш от цигарите.Ще я препоръчам на познати пушачи да я прочетат, че сега всички опитват с тия електронни л@ина и не знам.........
                                MITSUBISHI MONTERO 3.0 V6
                                (А1+)
                                О877ООО98О

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X