Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хранене и грижи за малко куче

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Правилно хранене на кучето през отделните етапи в живота му.

    Ааа Райковски! Не така! Ще ти отнемем фотоапаратурата ... щото не я ползваш по предназначение (надявам се разбираш тОнкио ми намек).
    Скимти защото му се играе .. и не си го измОрил. Четох книжки разни (басси как съм гледал куче преди, че и е оживяло) и там пише на определено време да се слага в кошарата и после да се вади - да свиква с контрола на мехура и червата един вид и да свиква да остава само.
    Пак там пише че се дава на кучето колкото можело да изяде за 20 минути !? Това ми звучи странно - повечето кучета които съм имал за 2- минути могат да ометат сериозни количества. Виж в нета на сайта на някой от храните какво пише ..и фотото ако може

    Коментар


    • #47
      От: Правилно хранене на кучето през отделните етапи в живота му.

      Има стари чалъми-слага се при него шише с топла вода имитиращ майчиното тяло и тиктакащ часовник имитиращ сърцето на кучката.
      Гледах наскоро на CEVA някакви феромони , които успокоявали при смяна на собственик ,но не знам до колко действа.

      Коментар


      • #48
        От: Правилно хранене на кучето през отделните етапи в живота му.

        Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
        Кучето е при мен, обаче имам един малък проблем. Като е в стаята ми, ОК- играем си, хапе ме, НО..... направили сме му голяма кутия- 1.50х1.20 където да спи. Но оставя ли го там, се започва едно голямо лаене и скимтене.... кажете какво да направя.
        Иии още нещо.... по колко да му давам от тия гранули СТАРТЕР, щото на тях нищо не пише?
        Да не са ви спрели Интернет-а - http://www.royalcanin.bg/produkti/pr...g/maxi-starter

        А за оставяне само - пробвай да му оставяш нещо, дето да му мирише на тебе. Аз на нашия му оставях една моя тениска.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #49
          От: Правилно хранене на кучето през отделните етапи в живота му.

          Няма да е в кошарата, сложа ли го направо откача, не знам.. Иначе за яденето, разбрах по колко, ама то от еуфория не съм видял, че таблицата е отстрани
          Slick, разбрах ти намека. Ето го, казва се Арес, доста е голям, като се има предвид, че няма и месец- тежи 4,9кг.
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10009837_853463451336983_1914271068_n.jpg
Прегледи:1
Размер:48.6 КБ
ID:5576128

          П.С.- Пречи ли му, че спи на пода- трябва ли да има нещо като легълце, или нещо меко, знам ли.. Защото съм му направил меко легло, но инатът избира да си спи на твърдото.
          Последно редактирано от Райковски; 03-04-14, 20:57.
          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
          0878 23 58 34- Радо

          Коментар


          • #50
            От: Правилно хранене на кучето през отделните етапи в живота му.

            Аааа, страхотно кученце! Да ти е жив и здрав и дълги години да сте заедно!

            Коментар


            • #51
              От: Правилно хранене на кучето през отделните етапи в живота му.

              Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
              Аааа, страхотно кученце! Да ти е жив и здрав и дълги години да сте заедно!
              Благодаря!

              Имам още един въпрос. Сега бебо си спи, не го знам сънува ли, но понякога започва да се тресе и да ръмжи, това нормално ли е?
              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
              0878 23 58 34- Радо

              Коментар


              • #52
                От: Правилно хранене на кучето през отделните етапи в живота му.

                Скимти и подритва - май си е нормално за палетата - пък и сега е още стресиран - сложи му нещо твое там до него - както Чавдар ти е писал.

                Честит ти красавец. Много да е здрав и да те слуша!

                Коментар


                • #53
                  От: Правилно хранене на кучето през отделните етапи в живота му.

                  Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
                  Благодаря!

                  Имам още един въпрос. Сега бебо си спи, не го знам сънува ли, но понякога започва да се тресе и да ръмжи, това нормално ли е?
                  Всички бебета правят такива неща на сън, съвсем нормално е

                  Коментар


                  • #54
                    От: Правилно хранене на кучето през отделните етапи в живота му.

                    Не само бебетата, моя е вече на почти 7г., в момента имам чувството че гони глутница вълци на сън, хем препуска, хем се зъби...
                    Последно редактирано от Вива ViRuS4eto; 03-04-14, 21:18.
                    The Flat Earth Society has members all around the globe.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Правилно хранене на кучето през отделните етапи в живота му.

                      Радо, отделен е от майката, нормално е това.. След три дни ще откача от кеф и ще видиш тогава какво хапане ще е.. Хубаво е и всички, с които си играе, да си отидат при личния лекар за една инжекция против тетаност, че като с малки всичко им е в устите, а зъбите са като бръснач..
                      И не на последно място: Да расте здраво и кораво, обиколено с много любов.. Ще я има на сто процента от негова страна към вас!

                      Коментар


                      • #56
                        От: Правилно хранене на кучето през отделните етапи в живота му.

                        Благодаря за отговорите, вече съм спокоен. Десо, наистина зъбите са му като бръснач, ще имаме в предвид това което каза.
                        В момента си спи и суче с устата, явно са заспивали сучейки.
                        Благодаря и за пожеланията, със сигурност ще е обичано куче, на което ще се отделя много внимание и любов.
                        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                        0878 23 58 34- Радо

                        Коментар


                        • #57
                          От: Правилно хранене на кучето през отделните етапи в живота му.

                          Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
                          ще се отделя много внимание и любов.
                          Това е хубаво, но нека да е с мярка, защото знаеш какво се получава от глезени деца. То си е същото.
                          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                          Коментар


                          • #58
                            От: Правилно хранене на кучето през отделните етапи в живота му.

                            Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
                            ... Сега бебо си спи, не го знам сънува ли, но понякога започва да се тресе и да ръмжи, това нормално ли е?
                            Нормално е. Понякога приръмжават, подлайват, "тичат" ... А бе, сънува си нещо бебето.

                            Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
                            ... Хубаво е и всички, с които си играе, да си отидат при личния лекар за една инжекция против тетаност, че като с малки всичко им е в устите, а зъбите са като бръснач..
                            Чак пък толкова ... По-добре да го научи кое не се хапе при никакви обстоятелства.
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • #59
                              От: Правилно хранене на кучето през отделните етапи в живота му.

                              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                              Чак пък толкова ... По-добре да го научи кое не се хапе при никакви обстоятелства.
                              Вярно, умна порода е и бързо ще се научи.. Ние от 2 палета сме надраскани от зъби цялото семейство, та за това го казвам.. Играеш ли си с него - ръфа, а зъбите преди да се сменят са като котешки..

                              Коментар


                              • #60
                                От: Правилно хранене на кучето през отделните етапи в живота му.

                                Снощи си спахме като къпани. В 2 и в 4 се изходи, изчистих му, но други проблеми нямахме. Сега го оставям за по 15 минути на терасата, за да свиква. Много лае и скимти на терасата, но ще свикне нали? Много ли го стресирам така, ако да, как да го науча да свиква да седи сам?
                                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                                0878 23 58 34- Радо

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X