Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дайте алтернатива.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Чак вчера видях,че си от Дупница,а аз миналата седмица бях на Паничище и даже един ден в Д.ца на оглед по автокъщите-можеше да се видим,язък!

    Коментар


    • TigerHunter
      TigerHunter коментира
      Редактиране на коментар
      Е, за следващия път, ще знаеш. Обаждай се, като минаваш.

  • Дано нямаш неприятности със задните спирачни апарати, защото са скъпи и се повреждат, поне на нашите ц5.
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • TigerHunter
      TigerHunter коментира
      Редактиране на коментар
      Ники, сигурен съм, че знаеш проблема на задните апарати. Има го и при Ксантията, но веднъж съм се справял, ще повторя упражнението. Така и така, съм си наумил да сменям лагерите на задните носачи като се пооправи времето. Тогава ще ревизирам и апаратите и ще видя дискове, накладки, водачи...

  • А па тръбите и въжетата на ръчната хич не са евтини,па и вече ги няма.

    Коментар


    • cecoa1
      cecoa1 коментира
      Редактиране на коментар
      Това не може да изплаши хора, които са карали и коли, в които ръчната спирачка е само за бройка

    • TigerHunter
      TigerHunter коментира
      Редактиране на коментар
      Не ме притесняват. По моргите вече има достатъчно от тези каляски. Дори е по-лесно да се обслужат свалени, преди да се качат.
      Ръчната засега държи. Хваща малко горе, което ме навежда на мисълта да погледна предните накладки как са. И дисковете.

  • НакарАхте го да си купи С5 а сега само глупости му пишете. Каквото трябва да му дойде до главата, ще му дойде и без ваша помощ.
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • TigerHunter
      TigerHunter коментира
      Редактиране на коментар
      Въобще не съжалявам, че се спрях на тоя модел. Винаги съм ги подминавал, че малко грозноватички са, но за сметка на това е голяма, комфортна и приятна за каране кола. Наистина е по-висок клас спрямо Ксантията. По- добре обезшумена, всичко е разположено удобно. Хидравликата реагира моментално. Возията е супер, ако и да не съм я усетил още в пълния и разкош, че предните сфери са поизтървали. Но, ще.
      Каквото има за потягане, едно по едно ще си оправя.

    • Даниел Цветков
      Даниел Цветков коментира
      Редактиране на коментар
      Не го плашим,казваме му с каквото сме се сблъсквали.

  • Аз ти казах,че С5 не е никак лош автомобил-просто е подценен понеже "не е немски".

    Коментар


    • TigerHunter
      TigerHunter коментира
      Редактиране на коментар
      Най-вече...

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X