Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв SUV става за off-road

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ех късмет , тъкмо се наканих да звънна и той капариран , Чероки 2.1 как е като подръжка и офроуд с тия 100 коня ?

    Коментар


    • Хора пуснали тема "търся" след теб ,вече си потрошиха джиповете от каране .....
      Mitsubushi Pajero 2.5 TDi SS TOP
      Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 113h.p. 4WD automat 2004
      Nissan Terano 2.4i дълго с газ
      0888383218 /ако не вдигна ,значи вадя риба/

      Коментар


      • Вярвам . Аз все едно жена ще избирам .

        Коментар


        • Кольо
          Кольо коментира
          Редактиране на коментар
          Момко, щом те вълнува разликата между климатик и климатроник-откажи се от идеята за джип, не е за теб това...

        • bmwww
          bmwww коментира
          Редактиране на коментар
          Е защо да ме не вълнува , естествено , че е по-добре да си му боднеш АУТО-то и да се не занимаваш . Абе плана е Гранд до 6 бона , 33ки на 12.5 и Rough Country на 4 инча long arm kit ама от всичко само джипа го няма .......... продължавам да търся .

        • cnc82
          cnc82 коментира
          Редактиране на коментар
          Ще разбереш бат Кольо какво има в предвид по-трудния начин..

      • Те някои успяха и да се разведът.

        Коментар


        • Добре , набарах един Овърленд . Утре го взимам . Салона много зле , на предните седалки кожата така е изсъхнала , че се троши и са скъсани ама се примирих . Няма и ръчна . Колко излиза да я оправя . Намират ли се части . Иначе автоматика е екстра , двигателя ок . Ръжда няма грам . Само ми направи впечатление , че давам газ и нищо . Така ли са по принцип ? В смисъл очаквах малко по жив да е тоя 2.7 . Дали че е смятано за джип знам ли ама с 3.5 МЛ 2010та направо отлитам ,а тук нищо . В смисъл карал съм от шосейните "джипове" или както ги наричате паркетници и си вървят доста ама истински не съм карал .
          Последно редактирано от bmwww; 14-07-20, 20:06.

          Коментар


          • Първоначално публикуван от bmwww Преглед на мнение
            Така ли са по принцип ? В смисъл очаквах малко по жив да е тоя 2.7 . Дали че е смятано за джип знам ли ама с 3.5 МЛ 2010та направо отлитам ,а тук нищо .
            Мисля, че в началото на темата те посъветваха да стоиш далече от дизелови "Jeep". Не им понася трансплантацията на дизелово сърце на американките и това е. Чуждо тяло. Отхвърлят го.
            "Jeep" както наскоро каза някакъв тунинговач от Германия по немски авто-ТВ-канал, "не са автомобили" и добави: "по смисъла на това, което си представяме тука в Германия" - да те закара икономично от точка А до точка Б. Истинският джип е с американски V6-V8 жаден за бензин мотор, с излишък на мощност на принципа "колкото повече - толкова повече" с непонятното за нашите географски дължини съчетание "резачка-пистарка-оффроудър". Общо взето пълната противоположност на братушковската поговорка "лучше одно, да хорошо, чем все да плохо", в случая май е "все, да плохо" но точно в това е чарът му.

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:unnamed.jpg
Прегледи:222
Размер:100.0 КБ
ID:6624173

            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • Тая тема некакъв бъзик е! Не е чеСно.

              Коментар


              • Е не е никакъв бъзик . Ама свърши . Ще се местя в Jeep форума .

                Коментар


                • Първоначално публикуван от bmwww Преглед на мнение
                  Е не е никакъв бъзик . Ама свърши . Ще се местя в Jeep форума .
                  Дано и там са толкова търпеливи... И сега си мисля, че през 'сичките 15- се листа се бъзикаше с 'ората!

                  Коментар


                  • Не , верно нищо им не разбирам на тия джипари . Ама ще влезна в крак бързо бързо .

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от bmwww Преглед на мнение
                      Не , верно нищо им не разбирам на тия джипари . Ама ще влезна в крак бързо бързо .
                      От април досега можеше да иСкараш поне един семестър, щото продължаваш необезпокояван с тъпите въпроси и умозаключения! Извинявам се на другите колеги, но не издържах. И се повтарям- ако не беше пандемията, тая тема щеше да изчезне.
                      П.П. Не ми отговаряй.

                      Коментар


                      • От Април до преди 2 седмици не бях в БГ . Иначе кой въпрос е бил тъп ? Благодаря на всички които ми отговаряха подробно и търпеливо .

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X