Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих днес по Нивата..

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих днес по Нивата..

    Аз пък днес сложих кожен калъф на лебедката,че дъждове идат.
    Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

    Коментар


    • От: Какво направих днес по Нивата..

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0072.jpg
Прегледи:1
Размер:71.8 КБ
ID:5685558

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0075.jpg
Прегледи:1
Размер:109.9 КБ
ID:5685559

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0077.jpg
Прегледи:1
Размер:133.5 КБ
ID:5685560

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0078.jpg
Прегледи:1
Размер:65.2 КБ
ID:5685561

      До тук всичко добре,ама само до тук.След като монтирах всичко се оказа,че маншона лежи върху двустена на шпилката.Сега пак същата гимнастика за удължаване на втулката.Не знам при вас как се е получило,но при мен не стана.А ако шпилката е в оригиналния си вид,при натискане на педала,канала за оригиналния маншон поянно ще преминава през сегашния.
      Последно редактирано от kameno karp; 07-10-15, 17:27.
      Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

      Коментар


      • От: Какво направих днес по Нивата..

        Първоначално публикуван от mstoev Преглед на мнение
        При мен това цилиндърче изпусна високо в планината и то в сняг и лед. Ха познай как стигнах до Цариградско шосе на първа и то по светофарите в София. Смениха го в сервиз, но не ми смениха напукания спирачен маркуч... Естествено и той се спука след седмица на връщане от планината. Писна ми, вдигнах Нивата и си оправих всичко на улицата. Извода е носи си цилиндърчето с гайка, спирачния маркуч, пружината, малкия лост и спирачна течност като резервни части. Възникне ли проблем вдигаш Нивата и я ремонтираш бързо на място.
        Абе направо вози още една Нива в багажника на части. Също малък струг, фреза и комплект механични инструменти. Милиони руснаци не може да грешат!

        Коментар


        • От: Какво направих днес по Нивата..

          Съединител и лагер/вилка.
          А тези простотии се правят от името на всички ни.
          Даника
          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

          Коментар


          • От: Какво направих днес по Нивата..

            Всъщност ако охлабя гайките с около 5-6 мм и напомпя,буталото би трябвало да остане в по-предно положение и съответно маншона да е върху втулката вече?!Нали?Голям съм .....папагал.
            Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

            Коментар


            • От: Какво направих днес по Нивата..

              Първоначално публикуван от krasivl Преглед на мнение
              Аз пък днес сложих кожен калъф на лебедката,че дъждове идат.
              Я сподели, нещо снимки, че моята от толкова дъждове, вече е крайно наложително да и правя
              За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
              Honda Dominator 650
              088ЧЧ93979-->Борис
              0878956Ч38-->Борис

              Коментар


              • От: Какво направих днес по Нивата..

                Първоначално публикуван от kameno karp Преглед на мнение
                Всъщност ако охлабя гайките с около 5-6 мм и напомпя.
                Най-вероятно няма да включва или ще включва трудно.Преработи шпилката,явно има някакво разминаване,я от притискател,я лагер а може и двете.
                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                Коментар


                • От: Какво направих днес по Нивата..

                  Хода на буталото пак ще е същия,просто ще се движи в малко по-предна част на цилиндъра.Явно съм сглобил и регулирал в крайно задно положение на буталото.
                  Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                  Коментар


                  • От: Какво направих днес по Нивата..

                    Няма да се получи,буталцето в долното цилиндърче трябва да е прибрано до край и да имаш луфт между шпилката и вилката около 6-8мм,инак няма да направи необходимият ход за да отдели адекватно.
                    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                    Коментар


                    • От: Какво направих днес по Нивата..

                      Ами в краен случай ще се преправя.
                      Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                      Коментар


                      • От: Какво направих днес по Нивата..

                        Що ли си мисля, че за времето загубено, за да се пробваш с регулировките, успешно би извъртял една нова шпилка.
                        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                        Из "Златния телец"

                        Коментар


                        • От: Какво направих днес по Нивата..

                          Днес съм на работа,но утре по един или друг начин,всичко ще е приключило.
                          Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                          Коментар


                          • От: Какво направих днес по Нивата..

                            Днес се сдобих с макет на Лада Нива 1към 40 (не китайски).Натиснете снимката за да я уголемите

Име:100_7484.jpg
Прегледи:1
Размер:103.4 КБ
ID:5686104Натиснете снимката за да я уголемите

Име:100_7486.jpg
Прегледи:1
Размер:90.6 КБ
ID:5686105
                            Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                            Коментар


                            • От: Какво направих днес по Нивата..

                              Моята едно време, чак от Русия я докарах Лессоохрана
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0139.jpg
Прегледи:1
Размер:99.2 КБ
ID:5686112
                              За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                              Honda Dominator 650
                              088ЧЧ93979-->Борис
                              0878956Ч38-->Борис

                              Коментар


                              • От: Какво направих днес по Нивата..

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                Абе направо вози още една Нива в багажника на части. Също малък струг, фреза и комплект механични инструменти. Милиони руснаци не може да грешат!
                                Няма марка джип който да не сме строшили в планината. Така, че всеки сам си решава какво да носи или някой да му го донесе в планината.
                                Лада Нива 4Х4 1.7 i ГИ; Лада 2107; Лада 2103; Dacia Logan II MCV TCe 0.9l 90 Hp ГИ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X