Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Повдигане на Витара къса база от Славин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

    здравейте колеги, дойде време и аз да се похваля с една пораснала витара.За лифта използвах стомана за подложки за предницата 50мм, а за отзаде пружини от варбург и амове от опел астра ф,Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN3118.jpg
Прегледи:1
Размер:138.2 КБ
ID:5636757подложките излязоха доста тежки 9.2кг но под ръка имах само стомана,смятам че от полиамид или алуминий ще са доста по леки,планките за смъкване на предният диф са от колегата travelling и са перфектно изработени точно като заводскиНатиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN3123.jpg
Прегледи:1
Размер:122.0 КБ
ID:5636759Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN3124.jpg
Прегледи:1
Размер:153.3 КБ
ID:5636760Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN3125.jpg
Прегледи:1
Размер:150.3 КБ
ID:5636761Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN3128.jpg
Прегледи:1
Размер:116.2 КБ
ID:5636764Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN3129.jpg
Прегледи:1
Размер:126.0 КБ
ID:5636765Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN3127.jpg
Прегледи:1
Размер:170.3 КБ
ID:5636763 и отзад няколко снимкиНатиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN3131.jpg
Прегледи:1
Размер:157.3 КБ
ID:5636766Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN3132.jpg
Прегледи:1
Размер:156.1 КБ
ID:5636767
    Прикачени файлове

    Коментар


    • От: До: Повдигане на Витара къса база от Славин

      и накрая се получи товаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN3139.jpg
Прегледи:1
Размер:178.8 КБ
ID:5636768Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN3141.jpg
Прегледи:1
Размер:157.6 КБ
ID:5636769Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN3143.jpg
Прегледи:1
Размер:222.5 КБ
ID:5636775Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN3145.jpg
Прегледи:1
Размер:168.7 КБ
ID:5636777Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN3146.jpg
Прегледи:1
Размер:236.7 КБ
ID:5636778Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN3150.jpg
Прегледи:1
Размер:199.3 КБ
ID:5636779Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3333333333.jpg
Прегледи:1
Размер:194.4 КБ
ID:5636781Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4444444.jpg
Прегледи:1
Размер:188.5 КБ
ID:5636782Натиснете снимката за да я уголемите

Име:22222222222.jpg
Прегледи:1
Размер:216.8 КБ
ID:5636783Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11111111111.jpg
Прегледи:1
Размер:195.9 КБ
ID:5636780 от цялата операция се вдигна с 10см.отпред и 11 отзадПодложката на а-рамото не е тази от снимките а е изработена от travelling който препоръчвам на всеки.Фланеца на кардана го направих 10мм,не че има опастност от излизане на кардана ами просто чашката на кардана да си отиде на мястото и да пази семеринга на раздатката от боклуци.Резултата от лифта е че возията се подобри и стана по мека,витарата стана много по прохадима с по големи ходове и взе по добре да поема дупките по пътя,може би и заради по големите гуми.С този лифт това вече не е витара а истински джип

      Коментар


      • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

        Много ти е хубава витарата. Отдавна не съм виждал толкова запазена откъм ръжди.
        Какви са ти впечатлениета от тези гуми?
        о 88 з 417 оо 4 - Стоян

        Коментар


        • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

          витарата е от италия затова е толкова здрава,никъде няма ръжда.С тези гуми съм карал малко-200км от които 100км. са в гората,никъде не съм закъсвал,но и не смея да спра в калта,по кален терен карам на 3 бавна на около 4000оборота в зависимост от калта.т.е. гледам да поддържам скорост и гумите да се самопочистват.Карал съм във голяма кал, дълбоки коловози от камиони превозващи дърва от гората и не съм оставал въпреки че гумите са all-terain,искам да кажа че за гуми които ги дават 50% асвалт-50% офроуд на витара с блокаж се държат добре-е не са да се навираш в най голямата тиня като с mud-terain но на мене ми вършат работа.Гумите са континентал контикросконтакт 215/80/15 купих ги нови имат10мм грайфер,така че колега ти сам си прецени дали ще ти вършат работа.Надявам се да съм бил полезен

          Коментар


          • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

            колеги, дайте съвет как сте се справили със задните дъмпстопи(тампони)които предпазват от чукане на амортисиорите при по голямо свиване на пружините,че с тези варбургови пружини като я натоваря и карам извън асвалта ми се случва да чукат амовете,а това всички знаем че не е добре.Кой вариант ще е по добър да измислям някакви подложки на оригиналните или да търся по дълги...

            Коментар


            • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

              Аз им правя 5см подложки .
              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

              Коментар


              • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20150417_191527.jpg
Прегледи:1
Размер:123.8 КБ
ID:5654335
                айде и нашата лъскавела, вече повдигната
                Прикачени файлове

                Коментар


                • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                  здравейте искам да попитам от какво друго стават пружини освен от варбург имам предвид за къса база витара
                  За лов винаги готов!!!

                  Коментар


                  • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                    Баси мамата!
                    Точно в тази тема е спонеавано сигурно над 20 пъти какви други пружини стават, какви амортисьори, и всичко, ама всичко за повдигане на витара.

                    Е, освен мързел да се чете аз не виждам друга причина за това питане.

                    Затова:
                    Знам, ама няма да ти кажа, писано е многократно, бактън...
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                      Факт е, че от всичко пробвано варбурга май май покрива показателите за "златна среда"
                      Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

                      Коментар


                      • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                        колега ас съм изчел всички теми за лифт но просто питам с кои ще вози по меко защото пиши от ауди 80 от 190 от пасат комби от варбург???
                        все пак я използвам за лов и карам малко пресечен терен през другото време я карам по асвалт затова питам колегите с кой от всички изброени е най-добре за мен !!!
                        За лов винаги готов!!!

                        Коментар


                        • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                          Щом караш повече градско,сложи от ауди 80 по меки са,и возията е по хубава.
                          SUZUKI VITARA V6
                          HONDA CBR 919RR
                          MERCEDES ML
                          MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

                          Коментар


                          • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                            Първоначално публикуван от palaviq92 Преглед на мнение
                            здравейте искам да попитам от какво друго стават пружини освен от варбург имам предвид за къса база витара
                            Това ти е единия пост, а това следващия: "
                            колега ас съм изчел всички теми за лифт но просто питам с кои ще вози по меко защото пиши от ауди 80 от 190 от пасат комби от варбург???
                            все пак я използвам за лов и карам малко пресечен терен през другото време я карам по асвалт затова питам колегите с кой от всички изброени е най-добре за мен !!! "
                            Какво точно питаш ??? Най меко вози с оригиналните и с изпуснали амове .
                            0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                            Коментар


                            • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                              Благодаря ще сложа от ауди 80
                              За лов винаги готов!!!

                              Коментар


                              • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                                Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
                                Много ти е хубава витарата. Отдавна не съм виждал толкова запазена откъм ръжди.
                                Какви са ти впечатлениета от тези гуми?
                                Аз съм с такива гуми на Гранд Витарата, но в размер 205/80/15 с фланци 38 мм. Навъртял съм им около 5000 км. и не са мръднали откъм грайфер, зимата се държат прилично и в кал не съм закъсвал, но все пак на тях си пише 50% off, така че не могат да се очакват чудеса

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X