Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Повдигане на Витара къса база от Славин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

    Краси да каже с колко свалят неговите планки, но си мисля, че са по чертеж на Славин. Пак по спомен-свалят не повече от 20 мм. Не е много, но е по-добре от нищо.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

      По чертежите на Славин са, 2-3 см , но не помня колко точно .
      0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

      Коментар


      • От: До: Повдигане на Витара къса база от Славин

        Здравейте !
        Аз пък си сложих на Витарката също пружини от Варел но амовете са от ЖУК. Малко по твърдо вози но при отлепяне от пътя -скок после не се мята като луда а се Залепя за онова дето си мислим че е път

        Коментар


        • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

          Здравейте колеги. И аз се сдобих с Витара дълга база. Разбира се още на първия ден я тествах из стръмните и коловозни черни пътища на Стара планина. Резултата беше прибиране до София без генерация... , изчетох доста теми за лифтването на Витарата, но ще съм много признателен ако ми препоръчате майстор в околностите на София. Поне телефонен номер. Благодаря предваритлно 0888 298 500 - Иван

          Коментар


          • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

            момчета днес се присъединих към витарите.
            четох четох и си мисля.след толкос писане дали най- накрая някой е склонен да даде крайна окомплектовка на повдигане.
            от толко чеетене вече незнам какви амове какви пружини и тн.ако някой даде накрая комплект ще черпя.
            интересно е и някой лифтнал да каже крайна цена.никъде не бе споменато крайния продукт какви параметри дава с разход и проблеми.мерви скоро очаквам да лифтна но неми се четое 42 страници предложения.мисля че вече е време да има краен резултат.

            Коментар


            • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

              Как да има краен резултат, като постоянно има развитие. Пък и на всеки границите са му според джоба и мерака.

              Коментар


              • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                Първоначално публикуван от enco Преглед на мнение
                момчета днес се присъединих към витарите.
                четох четох и си мисля.след толкос писане дали най- накрая някой е склонен да даде крайна окомплектовка на повдигане.
                от толко чеетене вече незнам какви амове какви пружини и тн.ако някой даде накрая комплект ще черпя.
                интересно е и някой лифтнал да каже крайна цена.никъде не бе споменато крайния продукт какви параметри дава с разход и проблеми.мерви скоро очаквам да лифтна но неми се четое 42 страници предложения.мисля че вече е време да има краен резултат.
                На твоята клавиатура няма ли бутон за главни букви? То вярно че не ти се чете ама поне пиши правилно.
                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                Дий Снайдер

                Коментар


                • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                  Съжалявам за малките букви и правописа.Проблема е,че вчера писах от телефона ми докато малкият ми син ми беше върху главата.
                  Знам,че развитието продължава но все пак мисля,че трябва да има някакво най-добре взето решение по въпроса с лекото повдигане.
                  Ще пиша по темата след няколко дни,че отивам в гората за 5 дни.

                  Коментар


                  • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                    Първоначално публикуван от enco Преглед на мнение
                    момчета днес се присъединих към витарите.
                    четох четох и си мисля.след толкос писане дали най- накрая някой е склонен да даде крайна окомплектовка на повдигане.
                    от толко чеетене вече незнам какви амове какви пружини и тн.ако някой даде накрая комплект ще черпя.
                    интересно е и някой лифтнал да каже крайна цена.никъде не бе споменато крайния продукт какви параметри дава с разход и проблеми.мерви скоро очаквам да лифтна но неми се четое 42 страници предложения.мисля че вече е време да има краен резултат.
                    Тя топлата вода е открита отдавна.Попаднал си в точната тема, всичко е точно и систематизирано от Славин.И да не забравяме че това е тъй нареченото окачване Иван Попов! Четири години карах с това окачване и проблеми на съм имал никакви! Ако искаш да се мериш с "батковците" .........е там е друга бира.......ама и за там има доста изписано
                    не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                    Коментар


                    • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                      Напротив.Точно нещо подобно ми трябва.Даже колкото по-малко неща наслагам по лифта толкова по-добре.
                      Намеренията ми са да я повдигна колкото да не е без хич.Аз хард не карам.(предполагам)
                      Даже и гуми 205/75/15 ми е гумата която ще сложа.
                      Надявам се да мина само с подложки и амове.
                      Не ми се сваля диф.не ми се повдига А рамо и тем подобни.
                      Мисля за лифта с 35мм подложки.
                      Но при това положение остава ли ам от 60 см.

                      Коментар


                      • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                        Първоначално публикуван от enco Преглед на мнение
                        Съжалявам за малките букви и правописа.Проблема е,че вчера писах от телефона ми докато малкият ми син ми беше върху главата.
                        Знам,че развитието продължава но все пак мисля,че трябва да има някакво най-добре взето решение по въпроса с лекото повдигане.
                        Ще пиша по темата след няколко дни,че отивам в гората за 5 дни.
                        Писал си ми за съвет на лични, но не мога да отговоря, защото ти е пълна кутията. Изтрий малко писма.
                        OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                        Коментар


                        • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                          Най-вероятно няма право на лични. Едва ли му е пълна кутията , все пак е с едва 3 поста.
                          http://vbox7.com/play:398e8b82

                          Коментар


                          • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                            Най-вероятно да
                            Ако може телефон за връзка или майл.
                            моя е enco_ss@abv.bg
                            skype:enco_ss

                            Коментар


                            • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                              здравейте,
                              имам гранд витара едното ми колелео е разкрачено и ми износва гумата , ходих на стенд но същащата работа , някой да знае как сее регулира страничния наклон на гранд витара 98-05г. ще бъда мн благодарен (нее лифтната)
                              малко не е по темата но сигурен съм че някой е имал този прблем,очаквям съветите ви.

                              Коментар


                              • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                                Първоначално публикуван от karlos4340 Преглед на мнение
                                здравейте,
                                имам гранд витара едното ми колелео е разкрачено и ми износва гумата , ходих на стенд но същащата работа , някой да знае как сее регулира страничния наклон на гранд витара 98-05г. ще бъда мн благодарен (нее лифтната)
                                малко не е по темата но сигурен съм че някой е имал този прблем,очаквям съветите ви.
                                При крива джанта също може да ти износва гумата. Имах такъв проблем с ауди А6

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X