Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих днес за любимата "Витара"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

    А как циркулира водата?

    Коментар


    • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

      Първоначално публикуван от brum Преглед на мнение
      А как циркулира водата?
      Както е описано в учебника по физика за 5-ти клас. Топлата нагоре-студената надолу.
      http://vbox7.com/play:398e8b82

      Коментар


      • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

        Първоначално публикуван от svi Преглед на мнение
        Живея в къща с двор, иначе мерси

        ...но за цяла нощ - дали няма да заври?
        Имам колега с Голф дизел който има подобен нагревател ( от дизелагрегат ) само че е монтиран на маркучите. Края на ноември като го включи - изключи го по-миналата седмица. А тока е служебен.
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

          Днес си направих скари за преодоляване на разни ровове и реших да пробвам какъв наклон мога да кача....Дълги са по 100 см ,а височината на препядствието е към 80 см което дава ъгъл малко над 50 градуса....
          http://www.youtube.com/watch?v=DBoA3...ature=youtu.be
          Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

          Коментар


          • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

            Първоначално публикуван от MaxBass Преглед на мнение
            Днес си направих скари за преодоляване на разни ровове и реших да пробвам какъв наклон мога да кача....Дълги са по 100 см ,а височината на препядствието е към 80 см което дава ъгъл малко над 50 градуса....
            http://www.youtube.com/watch?v=DBoA3...ature=youtu.be

            Всичко е супер , даже и заглавието на клипчето е много точно
            898450701

            Коментар


            • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

              Моя съвет е да помислиш за някоя хитра сглобка да може от двете да става една цяла. По някога 2 къси не вършат работа а тези са наистина къси.
              http://vbox7.com/play:398e8b82

              Коментар


              • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                Първоначално публикуван от MaxBass Преглед на мнение
                Днес си направих скари за преодоляване на разни ровове и реших да пробвам какъв наклон мога да кача....Дълги са по 100 см ,а височината на препядствието е към 80 см което дава ъгъл малко над 50 градуса....
                http://www.youtube.com/watch?v=DBoA3...ature=youtu.be
                Много ме радва клипчето ! Очаквам втора серия със слизането.
                П.С. Джантите с какво ЕТ са ти

                Коментар


                • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                  Първоначално публикуван от MaxBass Преглед на мнение
                  Днес си направих скари за преодоляване на разни ровове и реших да пробвам какъв наклон мога да кача....Дълги са по 100 см ,а височината на препядствието е към 80 см което дава ъгъл малко над 50 градуса....
                  http://www.youtube.com/watch?v=DBoA3...ature=youtu.be
                  Някоя и друга по близка и детайлна снимка на пътечки може ли да пуснеш?
                  ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                  тел.088четири 9едно9 4нула4
                  -------------------------------------------------------

                  Коментар


                  • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                    на първия въпрос...Не мисля ,че мога да сляза честно казано (джантите са ми ет-0 и по-горе бях споменал карам с гуми 30/9.5/15 и не ми опират никаде...А за снимка по от близо няма проблем...Не е нищо особено...Намерих едни ръждиви винкелчета по тавана и рекох да ги използвам преди молеца да ги изяде
                    Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

                    Коментар


                    • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                      Клипа беше як,хареса ми ,иска се дупце!!!
                      0887/400121 Антон Донев

                      Коментар


                      • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                        Имах гадно чукане при потегляне,мислех че тампоните на а рамото са се разбили.Слизам в канала и що да видя единия хлабав и си чука мъжката.Натегнах го обаче и лявата щанга и тя хлабава,и нея я затегнах и всичко изчезна.Да ама разкарах се към предния мост да видя какво става и що да видя задното каре към раздатката "дроб" на едната чашка изпадали иглите.Без да се чудя отидох в магазина и едно жигулско каре да меря дали ще стане.Еми избих старото и "болт он" заспа все едно цял живот там е било.Да уточня мойта е испанка за предния кардан стават жигулски 24 мм са им чашките за задния оба4е няма да станат по малки са.Цената на карето е 9 лв без гресьорка такива имаха има модели и със.
                        Бялото BUZUKI 1.6 8в
                        0899368772 ;) 0897229322

                        Коментар


                        • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                          Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
                          Някоя и друга по близка и детайлна снимка на пътечки може ли да пуснеш?
                          Това пък що? Най-обикновена стълбичка от какъвто има скрап. Колкото по-дебели железата-по яко става. Дебелото е за надлъжните гредички, напречните може и от обикновена арматура-пак ще вършат работа.

                          Първоначално публикуван от MaxBass Преглед на мнение
                          Не мисля ,че мога да сляза честно казано
                          Я се пробвай... С малко помощ (насочване) от страничен човек ще си слезеш като по нормален склон.
                          Да ти покажа ли пак снимката дето се бях нахендрил на една чешма... Слязох си без пътечки, а височината на стената е почти същата.
                          Та няма нищо страшно, страхът е само в главата. Майката му е с главата да мислиш, а не да се поддаваш на емоциите(страха).

                          Или като мен-изобщо да не я ползваш, щото тя без това празна...
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                            За каретата и аз моите са жигулски сменях ги и четирите есента и вечерта преди Трявна миналата седмица на пожар търсих вечерта в 6 каре защото както при колегата имах проблеми...При мен иглите бяха станали на прах вътре следствие проникване на влага...Е изкара там 6000км за 10лв толкова...
                            Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

                            Коментар


                            • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                              Първоначално публикуван от vitarrra Преглед на мнение
                              Имах гадно чукане при потегляне,мислех че тампоните на а рамото са се разбили.Слизам в канала и що да видя единия хлабав и си чука мъжката.Натегнах го обаче и лявата щанга и тя хлабава,и нея я затегнах и всичко изчезна.Да ама разкарах се към предния мост да видя какво става и що да видя задното каре към раздатката "дроб" на едната чашка изпадали иглите.Без да се чудя отидох в магазина и едно жигулско каре да меря дали ще стане.Еми избих старото и "болт он" заспа все едно цял живот там е било.Да уточня мойта е испанка за предния кардан стават жигулски 24 мм са им чашките за задния оба4е няма да станат по малки са.Цената на карето е 9 лв без гресьорка такива имаха има модели и със.
                              Здравей колега!Аз днес също взех жигулово каре 24мм.Х62мм.Чашката на витариното ми(испанка десен волан) е 23,8мм .Тези 0,2мм. нужна ли е да престържат или си влиза нормално и така?При мен и на двата кардана каретата са 23,8мм.

                              Коментар


                              • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                                Първоначално публикуван от ники72 Преглед на мнение
                                Здравей колега!Аз днес също взех жигулово каре 24мм.Х62мм.Чашката на витариното ми(испанка десен волан) е 23,8мм .Тези 0,2мм. нужна ли е да престържат или си влиза нормално и така?При мен и на двата кардана каретата са 23,8мм.
                                Аз мислех че ще иска престъргване обаче влезе и без много усилие.Има и карета с гресьорка по добре със за да може от време на време да се посмазва защото основния проблем е влагата като влезе и ръждясат иглите и става кофти.
                                Бялото BUZUKI 1.6 8в
                                0899368772 ;) 0897229322

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X