Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Маверика на Кольо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Маверика на Кольо

    Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
    От три години си стои отледалцето отзад
    При дъжд не се мокри, щото огледалното е от вътрешната страна.
    При сняг не замръзва - по същите причини.
    По някаква странна причина не се и цапа при каране в мокро време.
    Вратата не се дупчи - скобата за монтиране е U - образна, и е с две имбусни болтчета..
    Схемата изглежда чудесна. Ако можеш и да посъветваш къде да го търся...

    Коментар


    • От: Маверика на Кольо

      Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
      От три години си стои отледалцето отзад
      При дъжд не се мокри, щото огледалното е от вътрешната страна.
      При сняг не замръзва - по същите причини.
      По някаква странна причина не се и цапа при каране в мокро време.
      Вратата не се дупчи - скобата за монтиране е U - образна, и е с две имбусни болтчета..
      А по горите в клоните как се държи...
      П.П.Ако открия такова дето се монтира без дупкане/макар,че на Тераното не знам дали вратата му е подходяща за подобен монтаж/...отивам да се замислям отново за този вариант!
      NISSAN FOREVER
      -----------------------------------------------------------------------------
      Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

      Коментар


      • От: Маверика на Кольо

        Оспамихте ми темата бре маскари.

        Парктроник не бих си сложил никога, ама той си беше там като го взех, и не ми се занимава да го махам. Отделно хората се шашкат като го чуят да пищи. Онзи ден едно лапе-колега така се прехласна, че ме пита колко струвало такова нещо, та да сложи на новозакупения голф. Дали да не му го продам, и да избия някой лев от цената на форд-нисана...
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Маверика на Кольо

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          Оспамихте ми темата бре маскари.

          Парктроник не бих си сложил никога, ама той си беше там като го взех, и не ми се занимава да го махам. Отделно хората се шашкат като го чуят да пищи. Онзи ден едно лапе-колега така се прехласна, че ме пита колко струвало такова нещо, та да сложи на новозакупения голф. Дали да не му го продам, и да избия някой лев от цената на форд-нисана...
          Коле не си заслужава бре...Нов парктроник струва между 40-70лв.,колко ще му вземеш на твоя втора употреба.Да не говорим,че като го демонтираш,ще зейнат дупките от датчиците в бронята и трябва да си отваряш кушия да ги пълниш с нещо.Хич и не го пипай...пък и нали колегите трябва да имат за какво да те бъзикат...
          Матапя се разбира се за последното....
          Поздрави!
          NISSAN FOREVER
          -----------------------------------------------------------------------------
          Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

          Коментар


          • От: Маверика на Кольо

            Само толкова ли струвал?...
            Аз си мислех да му искам 200 лева на старо мамка му. Явно ще си седи да писка и да шашка народа в купето.
            Днес най-накрая трябва да заваря изкъртената планка за контакта на теглича, че започва да ми писва всички да ми казват, че нещо висяло отзад... Само трябва да намеря някой заварчик...
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Маверика на Кольо

              Остана да си сложиш светещи пръскалки за чистачките и сини крушки за габаритите.
              На сърбела майката му е чесането.
              Борислав Борисов Русе О885 О37815

              Коментар


              • От: Маверика на Кольо

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение

                ... Само трябва да намеря някой заварчик...
                Този е много добър, а и ти е наблизо. Ако проявиш интерес на лични ще ти пратя координатите му.

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0005.jpg
Прегледи:2
Размер:199.6 КБ
ID:5400379
                Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                SSang Yong Kyron 2.0xdi
                Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                Коментар


                • От: Маверика на Кольо

                  Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                  Остана да си сложиш светещи пръскалки за чистачките и сини крушки за габаритите.
                  Хахахаха ми те са си точно такива
                  RAV 4
                  F650GS

                  Коментар


                  • От: Маверика на Кольо

                    Колеее стига хвърля пари и сили по паркетника!Стягай онова изродче мутирало че зима иде!
                    driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                    Коментар


                    • От: Маверика на Кольо

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      ... Само трябва да намеря някой заварчик...
                      Що, ти кой разряд си?
                      Остава да кажеш, че и електрожен нямаш под ръка!

                      Коментар


                      • От: Маверика на Кольо

                        Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                        Остана да си сложиш светещи пръскалки за чистачките и сини крушки за габаритите.
                        Боре, те си бяха на джипката, ама първата работа която свърших по маверика беше да кръцна кабелчето за пръскунките, и да сменя сините диоиди с нормални крушчици.
                        Първоначално публикуван от komisar Преглед на мнение
                        Що, ти кой разряд си?
                        Остава да кажеш, че и електрожен нямаш под ръка!
                        Краси, на снимката сложена от Наско заварчика съм аз. Просто се бъзикам...
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Маверика на Кольо

                          Днес смених мембраните на изпарителя на форд нисана. Утре имам 60 км извън града с него, и се надявам на колонката на газта да покаже разход нещо под 10...
                          Е, няма да е даже и 10, ама 12 да е ще се радвам. Смених и въздушния филтър, та искрено се надявам разхода да падне, че боли...
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Маверика на Кольо

                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            Днес смених мембраните на изпарителя на форд нисана. Утре имам 60 км извън града с него, и се надявам на колонката на газта да покаже разход нещо под 10...
                            Е, няма да е даже и 10, ама 12 да е ще се радвам. Смених и въздушния филтър, та искрено се надявам разхода да падне, че боли...
                            Коле, под 10 може да ти покаже ... часовника, ако тръгнеш по-рано
                            The Flat Earth Society has members all around the globe.

                            Коментар


                            • От: Маверика на Кольо

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Днес смених мембраните на изпарителя на форд нисана. Утре имам 60 км извън града с него, и се надявам на колонката на газта да покаже разход нещо под 10...
                              Е, няма да е даже и 10, ама 12 да е ще се радвам. Смених и въздушния филтър, та искрено се надявам разхода да падне, че боли...
                              Да ти дам малко да покараш моя и после ще се радваш и на 15 на 100 разход.
                              GSM 0877 08 99 19
                              Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                              Коментар


                              • От: Маверика на Кольо

                                Първоначално публикуван от barzashki Преглед на мнение
                                Да ти дам малко да покараш моя и после ще се радваш и на 15 на 100 разход.
                                Ами, смени му мембраните де!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X