Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някакво Г за зимата?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Някакво Г за зимата?

    Първоначално публикуван от Niki 76 Преглед на мнение
    Честито,...
    Като поправиш блокажите вече теб ще викам като закъсам някъде.
    Благодаря!

    Тамън ше закъсаме и двамата. :-))
    Без блокажи си за никъде. :D
    Без лебедка, хептен...

    0887 731062 - Цецо

    Коментар


    • До: Някакво Г за зимата?

      Ти разбери коя е развалената помпа. ако е горната(под лостчетата) става и от фиат-ваз за съединителя, но ако е долната (на моста) не става от нищо друго. между впрочем имам на някой от каталясалите мостове такава. Предна и задна са едни и същи.
      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

      Коментар


      • До: Някакво Г за зимата?

        Взех амортисьори:
        BOGE 32-К57-0 маслен заден
        BOGE 32-F81-0 маслен преден
        Отивам да ги слагам. Блокажите ще почакат малко :-).
        Без блокажи си за никъде. :D
        Без лебедка, хептен...

        0887 731062 - Цецо

        Коментар


        • До: Някакво Г за зимата?

          Пружините май са сменявани....
          Прикачени файлове
          Последно редактирано от The Bear; 10-10-09, 08:23.
          Без блокажи си за никъде. :D
          Без лебедка, хептен...

          0887 731062 - Цецо

          Коментар


          • До: Някакво Г за зимата?

            Премери така: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...6&postcount=39

            Това са пружините като нови. За 1 година не са мръднали. Не, че аз съм голям карач.
            Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
            Към модераторите-А изтрийте го сега.
            Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

            Коментар


            • До: Някакво Г за зимата?

              Едната е счупена :-) Ще търся две нови.
              Малко снимки и едно клипче от днес. :-)

              Някои изрязват рамата, аз добавям още маталлл... :-)

              http://www.velbor.com/MVI_5841.avi

              Клипчето е малко тежко (60МВ), нямам тук софтуер. Най-лесно става с десен бутон и Save target as...
              Прикачени файлове
              Последно редактирано от The Bear; 10-10-09, 16:18.
              Без блокажи си за никъде. :D
              Без лебедка, хептен...

              0887 731062 - Цецо

              Коментар


              • До: Някакво Г за зимата?

                кой ти я набута тази кола?
                Осъди го!
                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                Коментар


                • До: Някакво Г за зимата?

                  Що бре, толкова ли е зле?!?
                  Тия дупки само лошо изглеждат :-))) След малко почвам да заварявам, че цял ден разполагам в пространството тая планка дет се е откъснала на единия амортисьор. От нея ползвам малка част (здравото) и другото сеще го налепа. Ма лошото е, че и другата като я натиснах и... "клекнА" на едно място, ама нея само ще я усиля. А тая тръба я набих е така, да е здраво!
                  Джипката е добра, мен си ме радва. Само да и оправя планките и слагам амортисьорите, барабар със строшената пружина (ше зема да я заваря и нея колкото да я монтирам) и да се повозя малко че вчера и днес май май не се возих...
                  Без блокажи си за никъде. :D
                  Без лебедка, хептен...

                  0887 731062 - Цецо

                  Коментар


                  • До: Някакво Г за зимата?

                    Измисли си начин да си ги вземеш и ще ти дам едни стари пружини да се возиш. Не са смачкани почти никак.
                    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                    Към модераторите-А изтрийте го сега.
                    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                    Коментар


                    • До: Някакво Г за зимата?

                      Хора джипката си е ОК,ние сме свикнали за малко пари, нищо да и няма. По аналогия на противното, хем да е евтина ,хем да е здрава.Е няма такъв кон .Та, описвай всичко в темата ,така всички, ще се научат какво търсят и за колко пари, преди и след покупката.Имам предвид -за колко купуват и колко трябва да "додадат" за да влезне колата в час.Пропуснеш ли времето за рекламации ,всички тези дивотии ,са си твоя грижа.Изобщо не ни ги показвай.

                      Ние като купувахме ,да не би да бяхме в час?
                      B+

                      Коментар


                      • До: Някакво Г за зимата?

                        Първоначално публикуван от vokel Преглед на мнение
                        Хора джипката си е ОК,ние сме свикнали за малко пари, нищо да и няма. По аналогия на противното, хем да е евтина ,хем да е здрава.Е няма такъв кон .Та, описвай всичко в темата ,така всички, ще се научат какво търсят и за колко пари, преди и след покупката.Имам предвид -за колко купуват и колко трябва да "додадат" за да влезне колата в час.Пропуснеш ли времето за рекламации ,всички тези дивотии ,са си твоя грижа.Изобщо не ни ги показвай.

                        Ние като купувахме ,да не би да бяхме в час?
                        Е, аз ги показвам с цел някой да знае къде да гледа и да знае, че всичко се прави, така че, мисля че все на някой ще му е полезно. Почти съм направил тва ухо дето го нямаше. Вече е неразбиваемо!
                        Въобще нямам чувството, че съм се прекарал. Никакви рекламации няма да търся, напълно съм доволен от покупката. Че кой нормален човек ше си земе кола на 30 години?!?! :-)))
                        Без блокажи си за никъде. :D
                        Без лебедка, хептен...

                        0887 731062 - Цецо

                        Коментар


                        • До: Някакво Г за зимата?

                          Так точно.И аз имах твоите патила и пътища.По едно време се чудех тази кола, как изобщо е произведена и пусната в експлоатация.Ама то не било от завода. Молецът си е похапвал ,след това.
                          B+

                          Коментар


                          • До: Някакво Г за зимата?

                            Пружините не ти ги продавам. Те са нормални. Ти, като те гледам ще си купиш усилени. Само да се возиш до тогава.
                            Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                            Към модераторите-А изтрийте го сега.
                            Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                            Коментар


                            • След 22 часа нон стоп интервенция по задното окачване, нещата заизглеждаха така.
                              Жипката заспа с новите амортисьори. На шега заварих пружината и май още си е здрава... Днес ходих напред-назад [из града :-)].
                              Прикачени файлове
                              Без блокажи си за никъде. :D
                              Без лебедка, хептен...

                              0887 731062 - Цецо

                              Коментар


                              • До: Някакво Г за зимата?

                                Колега - успех в начинанието и от мене! Аз също мисля ,че трябва да се снимат и ръждите, а не само красивите работи. Все пак в този форум има доста хора с джипове на по 30 години. Един приятел казва, че в България - сами си ги правиме мерцедесите....Ще си позволя да дам един акъл - виж си тръбичките, които отиват назад - спирачки , блокаж и тн. - ако някой не ги е сменявал - сигурно са ръждиви и те.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X