Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някакво Г за зимата?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Някакво Г за зимата?

    Първоначално публикуван от The Bear Преглед на мнение
    Знаех си, че някой ще попита, та претеглих един преди да го "ковна" --> 5240 грама без болтовете.
    Има възможност за още олекотяване, ама нямаше за кога, а и вече са поД[]цинковани.
    ...
    Това е ужасно! Диск за вдигане на тежести в джантата. Знаеш ли колко тежи фланеца на H&R ? Под 500гр с болтовете. Замисли се...
    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

    Коментар


    • До: Някакво Г за зимата?

      Първоначално публикуван от The Bear Преглед на мнение
      След 22 часа нон стоп интервенция по задното окачване, нещата заизглеждаха така.
      Жипката заспа с новите амортисьори. На шега заварих пружината и май още си е здрава... Днес ходих напред-назад [из града :-)].
      Не се надявай заварена пружина да изкара много-проверено е...по трудния начин(на собствен гръб!)То си е ясно,де ама съм си правил експерименти на млади години...
      много автомати-слаби резултати!

      Коментар


      • До: Някакво Г за зимата?

        Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
        Не се надявай заварена пружина да изкара много-проверено е...по трудния начин(на собствен гръб!)То си е ясно,де ама съм си правил експерименти на млади години...
        Е, не изкара много. Като я свалих се беше деформирала. Сега съм с нови, спокойно.
        Без блокажи си за никъде. :D
        Без лебедка, хептен...

        0887 731062 - Цецо

        Коментар


        • До: Някакво Г за зимата?

          Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
          Това е ужасно! Диск за вдигане на тежести в джантата. Знаеш ли колко тежи фланеца на H&R ? Под 500гр с болтовете. Замисли се...

          Айдеее, ново 20...

          Ми в лека сплав ми се струва несериозно да навивам болтовете, и затова избрах стомана...

          Май ще ги свалям и ще ги правя на швейцарско сирене, щом казваш...

          Тая тежест в джантите какви ли проблеми би ми донесла...??? Все едно съм с по- големи джанти и гуми (по-тежки), само дето на мотора, скоростите и т.н. все ще им е по-лесно, че диаметъра си е малък.

          Колко тежат средно комплект джанта+гума 33"?
          Без блокажи си за никъде. :D
          Без лебедка, хептен...

          0887 731062 - Цецо

          Коментар


          • До: Някакво Г за зимата?

            Първоначално публикуван от The Bear Преглед на мнение
            Айдеее, ново 20...

            Ми в лека сплав ми се струва несериозно да навивам болтовете, и затова избрах стомана...

            Май ще ги свалям и ще ги правя на швейцарско сирене, щом казваш...

            Тая тежест в джантите какви ли проблеми би ми донесла...??? Все едно съм с по- големи джанти и гуми (по-тежки), само дето на мотора, скоростите и т.н. все ще им е по-лесно, че диаметъра си е малък.

            Колко тежат средно комплект джанта+гума 33"?
            Регенерат+джанта поне 35кила.....
            Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
            Към модераторите-А изтрийте го сега.
            Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

            Коментар


            • До: Някакво Г за зимата?

              Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
              Регенерат+джанта поне 35кила.....
              Аз премерих една от моите -> джанта + гума 31x10.5x15 = 29.700 кг, поне кантара така показа.
              Значи все едно съм закачил 33".
              Без блокажи си за никъде. :D
              Без лебедка, хептен...

              0887 731062 - Цецо

              Коментар


              • До: Някакво Г за зимата?

                Ще ти заминават по бързо лагерите на предните главини; ма кво ти пука, и без това няма да го караш цял живот.
                Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                Коментар


                • До: Някакво Г за зимата?

                  Първоначално публикуван от митко Преглед на мнение
                  Ще ти заминават по бързо лагерите на предните главини; ма кво ти пука, и без това няма да го караш цял живот.
                  Е, няма цял -> половин ! Някой вече го е покарал половин живот ... И ми е оставил сума дупки - да се чудя с какво да ги затискам по цял ден...
                  Без блокажи си за никъде. :D
                  Без лебедка, хептен...

                  0887 731062 - Цецо

                  Коментар


                  • До: Някакво Г за зимата?

                    "Нещо слаби ги правят тия Mercedes G немогат да изкарат 30 години "
                    Никои да не се качва на камионите преди да са дошли ?

                    Коментар


                    • До: Някакво Г за зимата?

                      Дуралуминиевите фланци са най-общо 3-вида.
                      -до 2см са преходни т.е. шпилката или болта минават през тях;
                      -2,5-4см монтирани на тях набити готови болтове фрезенк;
                      -3см с набити със същата сглобка стоманени втулки с резбата на модела кола на ,която ще се поставя. Ориентировъчната цена за комплекта е около 500лв.
                      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                      Коментар


                      • До: Някакво Г за зимата?

                        Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                        .....Ориентировъчната цена за комплекта е около 500лв.
                        По-добре комплект джанти за 1000лв......или?
                        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                        Към модераторите-А изтрийте го сега.
                        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                        Коментар


                        • До: Някакво Г за зимата?

                          Знаеш ли, с такива фланци може да сложиш лети джанти от МЛ-16" или Ауди или каквото ти хареса. Моите са ит ауди А6 и едната джанта тежи 6,5кг и е най-здравото нещо което съм карал по горите и камънаците. Борбета са кашкавал. МЛ-ските също са много здрави но са малко по тежки. Много разлика се усеща когато минеш на толкова олекотен вариант.А колко струват...по 60-90 лв за бройка.
                          Колата сякаш се движи с благодарности.
                          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                          Коментар


                          • До: Някакво Г за зимата?

                            Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                            Това е ужасно! . Под 500гр с болтовете. Замисли се...
                            Не знам кои са тези болтове толкова леки... Сигурно имаш предвид цялата съвкупност от фланеца и набитите в него болтове (т.е. стърчащи шпилки, после гумата да се хване с гайки за фланеца???)

                            Щото болт оригинален L58mm - 5 броя са 520 грама някъде, моите на 65мм - 5 броя са 620 грама.
                            Без блокажи си за никъде. :D
                            Без лебедка, хептен...

                            0887 731062 - Цецо

                            Коментар


                            • До: Някакво Г за зимата?

                              Първоначално публикуван от The Bear Преглед на мнение
                              Не знам кои са тези болтове толкова леки... Сигурно имаш предвид цялата съвкупност от фланеца и набитите в него болтове (т.е. стърчащи шпилки, после гумата да се хване с гайки за фланеца???)

                              Щото болт оригинален L58mm - 5 броя са 520 грама някъде, моите на 65мм - 5 броя са 620 грама.
                              Да но без болтове, преходния фланец е от вид 3.
                              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                              Коментар


                              • До: Някакво Г за зимата?

                                Имало и по-зле от моя Жип... --> http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/sh...g=&tabNumber=2
                                Без блокажи си за никъде. :D
                                Без лебедка, хептен...

                                0887 731062 - Цецо

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X