Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НОВ Jeep Grand Cherokee 3.0L Diesel 184 KW (250 PS) 2017г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    ...
    А това с "въглеродния отпечатък" на електричките е "хибридка". Едно време такава разпространяваха и за био-горивата - колко много енергия се хабела и мръсотия се отделяла при добива им ...
    Мдааа, дежурното оправдание на комунистите с "идеологическа диверсия на тъмните сили" в наше време се смени с мантрата "хибридка". А за био горивата негативните еко ефекти е факт. На разни места секат гори, за да разчистват терени за технически култури, от които да правят горива.

    Ама на Европата и дреме. важното е при нас да е чистичко, а лайната ще си ги серем някъде там, по-далеч ...


    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • Нажремето ни обясняваха, колко е тъпо да ползжаме хартиени торби,че секат готрите и да ползжаме тези от найлон. Сега видиш ли, сакън да не ползваме тези от найлон и пак да сечем горите за хартиените. То също е и вярно,че има рециклиране на хартията, но пък и гладът за такава също се увеличи.
      За тези,които още не знаят една росна прясна информация: Силвърстар вече не обслужват автомобилите на Джийп. Както е видно и след като говорих и с Еди Рангелов, това се е поело като задължение от Митсубиши.
      JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
      Тел: +359 887 847261

      Коментар


      • Първоначално публикуван от ivaningbg Преглед на мнение
        За тези,които още не знаят една росна прясна информация: Силвърстар вече не обслужват автомобилите на Джийп. Както е видно и след като говорих и с Еди Рангелов, това се е поело като задължение от Митсубиши.
        Тъкмо се чудех дали да пусна тема с такова питане, щото вчера случайно попаднах на една реклама по ТВ.
        Но нещо ми се мерна "Витоша ауто" - тия едно време май продаваха "Шевролет" преди марката да избяга от Гейропа. Имаха готини оферти за "Камаро" а аз замалко да си купя "Heritage high roof" нов за 20 000 лв., ходих дори на тест-драйФ, но докато четях страхотиЙ и ужасиЙ по американските форуми за него , взеха че свършѝха и си купих Jeep KJ върнат от лизинг... А познати още си карат HHR-ите и твърдят, че никакви ядове не били имали...

        "Митсубиши" също ги продаваше и обслужваше "БалканСтар", мимикрирала в "Силвър стар" / "Силвър моторс" и т.н. ?
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • М`даа, тия бяха дилъри на "Инфинити", но нали и то се изнася с писъци и крясъци от самоубиващата се в еко-напъни Европа, явно ще продължат с Jeep(-о Панди) :
          https://vauto.bg/#s_about_us
          https://vauto.bg/services/jeep/
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • Гагич, тия дето си ги цитирал май само продажат новите автомобили, но дали имат правата да ги обслужват и особено по време на гаранционния им период. Приятел мопй си взе една от Германия и сега май в Бургас Ауто ще му сменят фаровете, тъй като му правят конденз- нещо,което си спомням преди няколко години беше въпрос на сервисе бюлетин.
            JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
            Тел: +359 887 847261

            Коментар


            • Първоначално публикуван от ivaningbg Преглед на мнение
              Гагич, тия дето си ги цитирал май само продажат новите автомобили, но дали имат правата да ги обслужват и особено по време на гаранционния им период. Приятел мопй си взе една от Германия и сега май в Бургас Ауто ще му сменят фаровете, тъй като му правят конденз- нещо,което си спомням преди няколко години беше въпрос на сервисе бюлетин.
              Не ми харесаха цените на сайта им Освен ако ония бившите са разпродавали с прИмоциЙ.
              А като тръгнеш да отваряш ценови листи, нещо наличността рязко се свива - само тротинетки излизат. Отваряш "Гранд Чероки", цъкваш на "ценова листа" и ... хоп - отваря се за "Jeep Patriot" . Старите поне си бяха написали, че "Гранд Чероки" повече няма да се предлага. То наскоро мернах такава новина и из мрежата, де.
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • Ами то си е живо финансово самоубийство да си купуваш такава кола на официалната ценова листа в България дори. Както писах по-горе, за 15.000 Евро под ценовата листа си упуваш същата кола в Германия, та дори и да е била поръчана за България.Мобиле де е пълно. А дали ще се предлага нов такъв модел, доколкото чух, това ще е така от 2021 година. На моята й свършва гаранцията догодина по това време, но след като ми се наложи да си правя следващата инспекция ншкъде към август или септември 2020г смштам да си я направя сам (имам хубав Софтуер закупен) и ОБД накрайника, маслата и филтрите ще си сменя сам, не виьдам смисъл да дам 1000 Евро поне и полсе да имам остатъчна гаранция от 5 месеца само.А не дай си Боже, да ме карат да си давам колата за някаква рекол акция и да ми спънат мотора откъм мощността или да ми завишат консумацията на АдБлу,щото на някого от зелените неонацисти му скимнало - нивгаш няма да стане това.
                JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
                Тел: +359 887 847261

                Коментар


                • Аз не съм се и засилил да купувам. Само им гледам цените (и резила ) чат-пат. То и по-рано нямаше бензинови "Грандове" (само такива ме интересуват), освен "SRT" и "Trackhawk" (за България, според мен са безсмислени - няма къде да ги караш пълноценно). Някакви "Wrangler"-и бензинови за кратко се появиха при румънския дилър на Jeep, но и там изчезнаха. Да сме живи и здрави, ще видим до къде ще стигне "ритуалното самоубийство на евроГейския автотранспорт", щом и "Suzuki Jimny" ще забраняват, че много харчело и хабело въздуха ...
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • CO2-то на километър му е проблема. Иначе да харчи колкото си иска.

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от MoridinBG Преглед на мнение
                      CO2-то на километър му е проблема. Иначе да харчи колкото си иска.
                      То е в правопропорционална зависимост от харченето, доколкото не върви на газирана вода.
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • Аз съм твърдо ЗА за водородната кола. Гледах едно видео един физик от Бразилия,как си е преустроил мотора за вода, разгражда я на водород за горене и изхвърля във въздуха кислорода. Всичко му е струвало 1500 долара и си сипва вода в резервоара от мрзсната вода на реката наблизо и пак си върви.
                        JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
                        Тел: +359 887 847261

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от ivaningbg Преглед на мнение
                          Аз съм твърдо ЗА за водородната кола. Гледах едно видео един физик от Бразилия,как си е преустроил мотора за вода, разгражда я на водород за горене и изхвърля във въздуха кислорода. Всичко му е струвало 1500 долара и си сипва вода в резервоара от мрзсната вода на реката наблизо и пак си върви.
                          1001 теми за т.нар. "бълбукатори", произвеждащи Браунов газ (най-вече водород) има в този форум. Всички такива устройства работят... на видеоклипове и са перфектни за пълнене на джобовете на продаващите ги.
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от ivaningbg Преглед на мнение
                            разгражда я на водород ...и изхвърля във въздуха кислорода.
                            Не така, сериозен човек си. Ако изхвърли във въздуха кислорода как аджеба водорода ще гори?.......кафе
                            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                            Коментар


                            • е, Деди,той по малко си заделя бе, но инъче кафето си го искам.
                              JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
                              Тел: +359 887 847261

                              Коментар


                              • Много интересна история с филтрите. Явно на американците им стана по- евтино вече да произвеждат у нас, а не в Чайна.

                                Това са маслени филтри Mahle и Fram в Щатите (rockauto) за 3.0 ecodiesel на wk2:

                                Натиснете снимката за да я уголемите  Име:4.PNG Прегледи:0 Размер:321.2 КБ ID:6554807

                                Интересно ми е къде/ коя фабрика ги прави тез филтри. А също ми е интересно защо Mahle- то, което купувам от тех-ко е made in Austria а не тукашно . Тъй де, ще кътнат кост за транспорта...
                                R 727cc BB KIT
                                ZJ V8
                                WK2 V6

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X