Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НОВ Jeep Grand Cherokee 3.0L Diesel 184 KW (250 PS) 2017г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: НОВ Jeep Grand Cherokee 3.0L Diesel 184 KW (250 PS) 2017г.

    Качи снимката и номера на рамата.
    Най ме е страх от хора без мечти...

    Коментар


    • #32
      От: НОВ Jeep Grand Cherokee 3.0L Diesel 184 KW (250 PS) 2017г.

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180619_200027.jpg
Прегледи:1
Размер:1.59 МБ
ID:5794935

      VIN: 1C4RJFJM5GC370376
      Така вижда ли се добре. Платих 30 евро без ДДС за тая снимка
      JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
      Тел: +359 887 847261

      Коментар


      • #33
        От: НОВ Jeep Grand Cherokee 3.0L Diesel 184 KW (250 PS) 2017г.

        Първоначално публикуван от ivaningbg Преглед на мнение
        [ATTACH=CONFIG]964728[/ATTACH]

        VIN: 1C4RJFJM5GC370376
        Така вижда ли се добре. Платих 30 евро без ДДС за тая снимка
        Честито за джипа! Аз темата я виждам чак сега, а за снимката: "Имал си бол пари-платил си!"

        Имах ТойотаХайлукс през миналия век, тя беше докарана от Финландия и имаше подгреател от около 500-700 вата. До 15 мин. при най-големия студ вън правеше температура на водата 50С и после само я поддържаше.
        Като имаш къде да я включваш много полезна екстра. Аз освен в къщи я включвах и паркинга пред работа.
        Джипа няма ли дизелов подгревател фабрично?
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #34
          От: НОВ Jeep Grand Cherokee 3.0L Diesel 184 KW (250 PS) 2017г.

          Ами да, имах и си платих. Мисля, че на снимката добре се вижда,че липсва именно тоя подгряшащ елемент,който писмено на сайта цитиран по-горе би трябвало да е там от завода. А какво разбираш под "подгревател"? Мисля,че има подгрев на горивото и ако външната температура е до -10°С е поносимо. Но възнамерявам да ходя доста често в бъдеще в Родопите,където ще си строя къща, а там зимата си е често под -25, за тогава ми трябва този подгревател.
          JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
          Тел: +359 887 847261

          Коментар


          • #35
            От: НОВ Jeep Grand Cherokee 3.0L Diesel 184 KW (250 PS) 2017г.

            Първоначално публикуван от ivaningbg Преглед на мнение
            ... в Родопите,... а там зимата си е често под -25, за тогава ми трябва този подгревател.
            Кой те е излъгАл?
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • #36
              От: НОВ Jeep Grand Cherokee 3.0L Diesel 184 KW (250 PS) 2017г.

              Първоначално публикуван от ivaningbg Преглед на мнение
              ... там зимата си е често под -25, ...
              Не е по-често, отколкото в София. Къщата няма да я правиш на Голям Перелик.
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #37
                От: НОВ Jeep Grand Cherokee 3.0L Diesel 184 KW (250 PS) 2017г.

                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                Кой те е излъгАл?
                Гагич, никой не е нужно да ме лъже, след като миналата нова година беше -27 градуса. Карл Маркс е казал“"Не е правилно да съдим за другите по себе си!"
                JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
                Тел: +359 887 847261

                Коментар


                • #38
                  От: НОВ Jeep Grand Cherokee 3.0L Diesel 184 KW (250 PS) 2017г.

                  Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                  Не е по-често, отколкото в София. Къщата няма да я правиш на Голям Перелик.
                  Тъй, тъй. Само че го кажи на баджанака ми, дето не му стигат дървата за огрев всяка зима и разликата в денивелацията със София е 700-800 метра.
                  JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
                  Тел: +359 887 847261

                  Коментар


                  • #39
                    От: НОВ Jeep Grand Cherokee 3.0L Diesel 184 KW (250 PS) 2017г.

                    Първоначално публикуван от ivaningbg Преглед на мнение
                    Тъй, тъй. Само че го кажи на баджанака ми, дето не му стигат дървата за огрев всяка зима и разликата в денивелацията със София е 700-800 метра.
                    На по-високо принципно си е по-хладно като средна температура и, съответно, има по-дълго време нужда от отопление. Ама чак такива екстремни температури не са често явление. Да не говорим, че често пъти горе е по-хубаво, отколкото в дупката София, като се заформи някоя инверсия.
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • #40
                      От: НОВ Jeep Grand Cherokee 3.0L Diesel 184 KW (250 PS) 2017г.

                      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                      На по-високо принципно си е по-хладно като средна температура и, съответно, има по-дълго време нужда от отопление. Ама чак такива екстремни температури не са често явление. Да не говорим, че често пъти горе е по-хубаво, отколкото в дупката София, като се заформи някоя инверсия.
                      Тук си прав, понеже е хубаво,затуй си избрах и там да си построя нещо и именно там да бягам от София, но това е друга тема. Всяка зима там си е клинч и то яко. Мръзнах на -27 и разбрах,че с низките температури шега не бива.
                      JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
                      Тел: +359 887 847261

                      Коментар


                      • #41
                        От: НОВ Jeep Grand Cherokee 3.0L Diesel 184 KW (250 PS) 2017г.

                        Сложи си дизелова печка на антифриза, ще си по-доволен. Можеш да я ползваш навсякъде, а има и с дистанционно управление, че даже и с командване през телефона.
                        5kW печка(примерно Вебасто или Ебершпахер), ще стоплят десетина литра антифриз до 60-70 градуса, за 10-15 минути дори и в най-големия студ.
                        Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                        Коментар


                        • #42
                          От: НОВ Jeep Grand Cherokee 3.0L Diesel 184 KW (250 PS) 2017г.

                          Вабесто на минус 30 няма да запали. Нагревателя е решението. Има стотици афтърмаркет решение. Акумулатора от 700лв.
                          Тая кола в Канада я няма. Щото на минус 30 не пали. В Канада има бензинови щото палят и на петата минута термостата е отворил.
                          Какви кръпки са слагали, или са обещавали че са слагали за да пали зимата не знам. Знам че за да запали на минус 30 трябва маслото да е 5w20(заводското е 5w40) и в горивото да има 4 грама Bardahl BDC на литър нафта.
                          Ходили сме на екпедиции на северния полюс. Повярвай ми знам какво говоря.
                          Нагревател - 5w20 - BDC

                          Коментар


                          • #43
                            От: НОВ Jeep Grand Cherokee 3.0L Diesel 184 KW (250 PS) 2017г.

                            Е, той ако не оставя джипа да нощува зимата в... Кнежа няма да му трябва нито печка, нито нагревател. Родопите са по-нависоко, но-о-о много по-на юг от ПерниСофия, много по-снежна, но и много по-мека зима от пернисофийската.
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • #44
                              От: НОВ Jeep Grand Cherokee 3.0L Diesel 184 KW (250 PS) 2017г.

                              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                              Е, той ако не оставя джипа да нощува зимата в... Кнежа няма да му трябва нито печка, нито нагревател. Родопите са по-нависоко, но-о-о много по-на юг от ПерниСофия, много по-снежна, но и много по-мека зима от пернисофийската.
                              Роден съм В София, живея в Родопите.
                              Знам за какво говориш.

                              п.с.
                              Гагич, ти си моето любимо отклонение.

                              Коментар


                              • #45
                                От: НОВ Jeep Grand Cherokee 3.0L Diesel 184 KW (250 PS) 2017г.

                                За колата не знам, ама Вебасто да не запали на минус 30, трябва де е много лошо гориво, или да е повредена печката. Иначе отдавна да са фалирали като фирма.
                                Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X