Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

    С 35 ци няма да можеш да караш дори до Кърджали със стоковата броня, уширителите могат и да не опрат ако не го разчекваш някъде.
    Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
    http://www.facebook.com/JeepBG
    LZ1GGC

    Коментар


    • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

      Аз не препоръчвам да слагаш два демпфера. Вярно, че волана заспива, но при по-бързи маневри при мен помпата от време навреме изнемогва.

      пп: дай линк към полския сайт
      99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
      It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

      Коментар


      • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

        Първоначално публикуван от Николай Малинов Преглед на мнение
        пп: дай линк към полския сайт
        Пост 39.
        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

        Коментар


        • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

          Само да вметна за този полски сайт, че ако имате фирма по ДДС, след контакт с тях и предоставяне на копие от регистрацията, ви махат 23% от цената на всичко, което поръчате (ДДС/VAT).
          Може да е полезно за някой
          Jeep Wrangler TJ 2.5
          Rav4 2.0 VVt
          TLK J120 4.0

          Коментар


          • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

            През август докато се чудихме дали да поръчваме или не Bushwacker-и за една Sahara Unlimited на поляците беше им свършила наличността и чакаха доставка след няколко месеца. Вече се бях почти отказал да ги поръчвам и наскоро реших само да проверя дали ги имат вече налични, а хората се сетиха за мен и ми предложиха отстъпка+безплатен шипинг до България за моето търпение. Е, нямаше как да не устоя на офертата и ги поръчахме. За съжаление малко след монтажа им се налага джипката да бъде пусната на пазара. Та, очудващо за поляци излязоха точни хората
            M57D30T1
            W450

            Коментар


            • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

              Дай снимки да видим тази Сахара с Bushwacker-ите.

              А аз днес сложих големите тикирлици. Предната броня я свалих предварително по съвет на Гогоси. За сега никъде не опира, разбира се по асвалта.

              Странно, но не се усеща разлика и във вървежа!?! Едно колело тежи около 40кг. Мисля, че го докарах и на офсет:

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_17824.jpg
Прегледи:1
Размер:142.3 КБ
ID:5638665

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_17825.jpg
Прегледи:1
Размер:142.7 КБ
ID:5638666

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_17827.jpg
Прегледи:1
Размер:126.1 КБ
ID:5638667

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_17893.jpg
Прегледи:1
Размер:120.3 КБ
ID:5638668

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_178227.jpg
Прегледи:1
Размер:130.8 КБ
ID:5638669

              Иска си поне 2 инча повдигане...поне от естетическа гледна точка. Даже имам съмнения, че Кинекса ще се окаже прав и ще иска и още 2 инча боди лифт.
              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

              Коментар


              • Защо не три инча съспеншън лифт,без боди лифт?Би трябвало да ти пасне добре,без да пристъргва по дупки или при волан докрай

                Тия джанти и гуми са много готини,кефят ме
                Последно редактирано от Чавдар (V93); 02-02-15, 22:44.

                Коментар


                • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                  Сега да обясниш какво е съспеншън лифт.
                  Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                  Коментар


                  • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                    Само на окачването лифт, без да отлепяш купето от рамата.

                    Коментар


                    • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                      Сори.Ми да,както поясни г-н Петров.Само повдигане на окачване,без боди лифт.С истински пружини,без подложки.

                      Коментар


                      • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                        Много интересно ми звучи понятието, 'истински пружини', някой изобщо разбира ли от пружини? Да не говорим за бодилифт, кога Руси ще си сложи 4-5см. токчета(та да изглежда по-висок)
                        Eвгени Филчев
                        Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                        Коментар


                        • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                          Е, опитът ми ме наказа, че в момента в който сложиш гуми над 33" оригиналните пружини с подложки спират да бъдат "истински пружини"

                          Коментар


                          • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                            Ето как стоят Bushwacker-ите на Sahara-та (Unlimited):
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2173.jpg
Прегледи:2
Размер:223.6 КБ
ID:5638802Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2161.jpg
Прегледи:2
Размер:190.1 КБ
ID:5638803Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2159.jpg
Прегледи:2
Размер:182.0 КБ
ID:5638804Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2164.jpg
Прегледи:2
Размер:98.7 КБ
ID:5638805Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2177.jpg
Прегледи:2
Размер:194.0 КБ
ID:5638806Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2186.jpg
Прегледи:2
Размер:68.4 КБ
ID:5638807
                            M57D30T1
                            W450

                            Коментар


                            • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                              Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                              Дневните светлини при мен се получиха съвършенно безплатно, с едно капаче върху датчика за светлините.
                              Светят и габарити отзад при това положение, и осветление на таблото, освен ако ръчно не си го намаляваш. Пък и късите `арчат повече ток от къси или дълги с намален интензитет при режим DRL, а и нагряват повече фаровете (има оплаквания, че пукат "стъклата" при при преминаване през вода).
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                                Светят и габарити отзад при това положение, и осветление на таблото, освен ако ръчно не си го намаляваш. Пък и късите `арчат повече ток от къси или дълги с намален интензитет при режим DRL, а и нагряват повече фаровете (има оплаквания, че пукат "стъклата" при при преминаване през вода).
                                Aко прочетеш темата отначалото, ще разбереш , че не ме заплашват опасности, като разход на ток и счупване на фаровете във водата. Късите светлини са 2х20W.
                                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X