Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

    Честито и от мен!
    Поздрав с тази тема :
    PACIFIC NORTHWEST : The 2014 JK-Experience

    Коментар


    • #77
      От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

      Сложиш ли 35 ци, неминуемо ще ти се наложи да изнесеш гумите навън. Изнесеш ли гумите навън, оригиналните уширители неминуемо спират да вършат работата си правилно. Аз си мислех че няма проблем докато се каляме да се охвърля джипа, но вече съм на противоположната позиция. Когато уширителите не покриват гумите джипа става абсолютно мазило, стъклата стават в кал, огледалата и т.н. На пръв поглед не изглежда проблем, докато не решиш да си отвориш стъклото и чуеш едни стържещи звуци. И по двете предни стъкла имах деруги, което е много неприятно. Отделно, че мина ли през кал избягвах да свалям стъклата докато не измия джипа и сляза ли от него се чудя как да си отворя вратите, че всичко е в кал. А джипа на 35 ци не е и нисък и чистите дрехи стават мръсни колкото и да се стараеш. Тая кал цялата я внасяш и вътре, а твоя гледам е 2013 и предполагам е доста запазен.
      Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
      http://www.facebook.com/JeepBG
      LZ1GGC

      Коментар


      • #78
        От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

        100% се присъединявам към горното мнение.
        И аз не обичам да съм омазан в кал. След последната разходка джипа вътре имаше повече кал отколкото отвън. И то при положение , че не беше много кално трасето.

        И странно ми се струва, че в това изобилие от тунинг няма вежди измислени да пазят от кал.
        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

        Коментар


        • #79
          От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

          Аз за едни гумени уширители си мисля да добавя. Като на джипа на Близнаците.
          Инак даже и кал не ти трябва, просто 10 километра в града и си като от офроуд, но с джип, на който гумите не са под купето винаги ще е така

          Коментар


          • #80
            От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

            Има доста по широки тунингови уширители, при слагане на изнесени джанти за мен са си задължителни. На YJ-я ми уширителите са доста по широки от оригинално, и дори при голямо каляне джипа е доста по-чист от страни от колкото JK-то.
            Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
            http://www.facebook.com/JeepBG
            LZ1GGC

            Коментар


            • #81
              От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

              На този са му сложили хубави брони
              http://www.fourwheeler.com/features/.../photo-18.html

              Коментар


              • #82
                От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                Първоначално публикуван от 4wheel Преглед на мнение
                На този са му сложили хубави брони
                http://www.fourwheeler.com/features/.../photo-18.html
                Това са си заводските брони на Rubicon 10th anniversary. Готин модел, с различен преден капак, брони и кожен салон. Много ми беше мерак за този модел , но се разминах...

                А днес на моя Рубикон успях за един ден да реша два много досадни проблема.
                Единия- преместването на задния номер. Използвах стойка от американския модел, която промених за да се сложи нашия номер. Всеки път когато монтирам наши номера се чудя защо трябва да са с такива размери. Вероятно за да не носят катаджиите очила.
                Преди:
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1661.jpg
Прегледи:1
Размер:122.1 КБ
ID:5636425

                След:
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1665.jpg
Прегледи:1
Размер:137.6 КБ
ID:5636426

                Втория- монтирах една електронна "хава" която елиминира изключително досадния проблем с педала за газта.

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1668.jpg
Прегледи:1
Размер:116.8 КБ
ID:5636427

                Вече колата се изстрелва без да е необходимо да се изпъва десния карак в шпиц.

                Пристигнаха и големите тикирлици и скоро Вранглера ще ходи при Кинекса да се запознаят.
                Последно редактирано от rusev; 20-01-15, 20:12.
                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                Коментар


                • #83
                  От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                  Преди време ти бях писал да сложиш вместо педал за газта един бутон ON-OF и готово. Не че и с тая джаджа няма да стане, амо бутона е евтин. Хубава кола иначе.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • #84
                    От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                    Преди време ти бях писал да сложиш вместо педал за газта един бутон ON-OF и готово. Не че и с тая джаджа няма да стане, амо бутона е евтин. Хубава кола иначе.
                    И после ще пуска само клипчета като оня с Ценков.
                    Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                    Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                    0885 660 613

                    Коментар


                    • #85
                      От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                      Можеш ли за джаджата против шпиц да кажеш повече?

                      Коментар


                      • #86
                        От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                        Таргата да не остроумничи а да си гледа Ровърите. Вальо, като дойдеш в ралито ще видиш какво му е било на Ценков ако се засилиш толкова, че да минеш пред мен!

                        Усройството се казва Респонс контрол. Връзва се за минути на педала на газта. Има 6 степени на настройка- Eco, Sport и Sport Plus. Има и on/off. Пултчето за управление се монтира някъде по таблото. Не повишава мощноста на двигателя, но субективно усещането е такова. Променя и алгоритъма на превключане на кутията ако е автоматична. На режим Спорт е добре, на Спорт плюс си е бегачка.
                        Най-добрата комбинация и чип и респонс контрол. За парите които струва не си заслужава да се обикаля по чип майстори , особенно ако колате е екзотична или гаранционна. От години ползвам тези продукти и съм изключително доволен.
                        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                        Коментар


                        • #87
                          От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                          Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                          Усройството се казва Респонс контрол. Връзва се за минути на педала на газта. Има 6 степени на настройка- Eco, Sport и Sport Plus. Има и on/off.
                          Може ли малко коментар за действието на тази ДЖАДЖА - принципно скъсява хода на педала с паралелни резистори , директно трови компа или нещо различно .
                          Извинявам се ако въпроса е тъп .
                          Все пак ми е интересно - за любимата ми (дай боже и някой ден да я имам) ДЖИПка.

                          Коментар


                          • #88
                            От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                            Отивам сега да завърша едно висше по електроника и ще ти кажа какви са резисторите.
                            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                            Коментар


                            • #89
                              От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                              Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                              Усройството се казва Респонс контрол. Връзва се за минути на педала на газта. Има 6 степени на настройка- Eco, Sport и Sport Plus. Има и on/off. Пултчето за управление се монтира някъде по таблото. Не повишава мощноста на двигателя, но субективно усещането е такова. Променя и алгоритъма на превключане на кутията ако е автоматична. На режим Спорт е добре, на Спорт плюс си е бегачка.
                              Най-добрата комбинация и чип и респонс контрол. За парите които струва не си заслужава да се обикаля по чип майстори , особенно ако колате е екзотична или гаранционна. От години ползвам тези продукти и съм изключително доволен.
                              Благодаря!
                              Моят, Гогоси го е направил към 200-210 коня, но педала на газта си е тежък. Ритнеш ли го силно, джипа превърта 35-ците /днес на едно кръстовище се изнесох като BMW e30/, но аз все пак съм 130 кила и 190 сантима, та ми е лесно. Джаджата просто ускорява подаването на газ, доколкото съм разбрал правилно, нали ?

                              Явно легото има голямо бъдеще.

                              Ще трябва да дойда на разходка с него до Пловдив и да огледам тия полезни неща, които монтираш едно след друго

                              Коментар


                              • #90
                                От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                                Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение

                                Ще трябва да дойда на разходка с него до Пловдив и да огледам тия полезни неща, които монтираш едно след друго
                                Добре дошъл си!
                                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X