Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

    Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
    Отивам сега да завърша едно висше по електроника и ще ти кажа какви са резисторите.
    Няма нужда чак толкова - в края на седмицата съм в Пловдив .Може да го обсъдим на нещо си ...
    "...принципно скъсява хода на педала... това не съм го писал за благозвучие .
    Ако си дистрибутор на тия джаджи - добре не ми казвай , ако не знаеш как работи - "Ба ли га " .
    Пък аз не завърших набързо - само за 5 години. И затова питам.
    Със здраве.

    Коментар


    • #92
      От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

      Човече, ела да си говорим и да тестваш как действа маймунката. Нямам си идея от електроника и не съм дистрибутор а обикновен купувач.
      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

      Коментар


      • #93
        От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1668.jpg
Прегледи:1
Размер:116.8 КБ
ID:5636427

        Вече колата се изстрелва без да е необходимо да се изпъва десния карак в шпиц.

        Коментар


        • #94
          От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

          .....рационално, все пак Немци са го направили..

          Коментар


          • #95
            От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

            Руси, ще сменяш ли окачването? По-точно амовете, че твоите разходки сигурно са като мини състезание
            sigpic

            Коментар


            • #96
              От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

              Първоначално публикуван от kupona Преглед на мнение
              Руси, ще сменяш ли окачването? По-точно амовете, че твоите разходки сигурно са като мини състезание
              Слави, вече съм на възраст и карам бавничко.
              Но все пак взех мерки ако се наложи да мога да се предвижам заедно с по-младите.

              В петък пристигнаха джантите които поръчах от Полша - 9X17" 5X127 ET -6 - PRO COMP MODEL 7036 FLAT BLACK :

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1761.jpg
Прегледи:1
Размер:90.6 КБ
ID:5638380

              В този сайт намерих и FOX 2.0 EVOLUTION, LIFT 1" - 3,5" - JEEP WRANGLER JK, на много приемлива цена и не можах да се въздържа да не си поръчам един комплект.

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1760.jpg
Прегледи:1
Размер:101.9 КБ
ID:5638381

              Сдобих се и един лифт кит на Rubiсon express +2 инча, който се състои от подложки за пружините и бъмпстоповете. Имам и едни гуми 305/70R17 Вранглер Дуратрак.

              Така, че утре монтирам гумите на новите джанти и колата отива при Кинекса да монтира лифт кита.

              Въпроса е дали колата може да отиде на ход до Кърджали с 35ците без да е повдигната. Може би ще се наложи да демонтирам и предната броня за да не опират гумите в нея.

              Много скоро този смешник ще заприлича на Jeep.
              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

              Коментар


              • #97
                От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                Видимо добре редиш пъзела. Аз относно електрониките които монтира обаче пак си питам. За това за педала на газта ми стана ясно като функционалност, но си харесах и чипа който може да се сложи за повишаване на мощността. Мисля си за средния вариант, след като възстановя заводските настройки на моя софтуерно.
                Та въпроса е, тези неща в специализиран сервиз ли ги монтираш и дали има нужда от допълнителни настройки или са "болт он"?

                Питам, щот вчера с тази джаджа си пренастроих някои неща пред на Гогоси гаража.

                Коментар


                • #98
                  От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                  На racechip продуктите се монтират за 5 минути без никакви инструменти. Когато се разкачат, в компютъра на колата не остава следа от тях.Това е важно за гаранционни автомобили и то чисто теоритично.
                  И аз ще си купя средния вариянт на чипа, но чакам да понавъртя някой и друг километър и да се разработи мотора.
                  Днес карах същия Рубикон като моя, но заводски и на 8 000км. Разликата с моя е повече от осезателна заради респонс контрола. Разбира се собственика му веднага се затича да си поръчва респонс контрол...

                  За AEV джаджата- мисля че тя не се меси в двигателя и чип тунинга не и влияе.
                  Но ми е интересно как с една джаджа правите два джипа. Долокото знам тя се "закача" за ВИНа на съответната кола и не работи на друг ВИН ако на предишната кола не се върнат заводските настройки. На мен скоро ще ми трябва настройка на километража.
                  Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                  Коментар


                  • #99
                    От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                    Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                    За AEV джаджата- мисля че тя не се меси в двигателя и чип тунинга не и влияе.
                    Но ми е интересно как с една джаджа правите два джипа. Долокото знам тя се "закача" за ВИНа на съответната кола и не работи на друг ВИН ако на предишната кола не се върнат заводските настройки. На мен скоро ще ми трябва настройка на километража.
                    Прав си разбира се, не може с една джаджа на два. Кокича си купи негова лична и с нея го направихме.
                    ... to be continued

                    Коментар


                    • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                      За AEV джаджадат при тоя курс на долара не съм сигурен че си заслужава толкова много парите, щото излиза златна, а всъщност според мен освен ако не правиш някакви страшни промени по джипа не влияе така.
                      За два дена каране, разхода на дисплей ми падна с почти 3 литра, ама ще видя и по резервоар как е. Скоростомера в момента лъже с около 10% нагоре, засичам го по радарите, които има на тунела на влизане и излизане към Люлин, преди показваше каквото и те. Само едни дневни светлини получих, които ме радват.

                      Ивича похвали моята сахара като ускорение и усещане в сравнение с рубикона му, но той е недокоснат още........................ама май заразата вече го обхваща и него

                      Коментар


                      • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                        Дневните светлини при мен се получиха съвършенно безплатно, с едно капаче върху датчика за светлините.
                        Незнам за другите, но моя Рубикон върви много! Това е и основната причина да му се радвам толкова.
                        На мокри павета и изключен ЕСП буксува до трета... Очаквам с 35ците да се кротне малко.
                        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                        Коментар


                        • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                          Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
                          Ивича похвали моята сахара като ускорение и усещане в сравнение с рубикона му, но той е недокоснат още........................ама май заразата вече го обхваща и него
                          Най-добрата комбинация е чип и респонс контрол. Мисля си че 900лв не е толкова много за това което се получава.
                          Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                          Коментар


                          • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                            Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                            Най-добрата комбинация е чип и респонс контрол. Мисля си че 900лв не е толкова много за това което се получава.

                            Аз също, особено че всичко оставало ще е на заводска настройка, защото моя може би от ъпгрейта в момента презарежда акумулатора с 14.6-14.8 подавано напрежение.

                            Еди Рангелов , от сервиза на джип в София ми каза, че са слагали подобни чипове на Мерцедес с 3.0 двигател, който е като на WK и била станала неузнаваема колата.

                            Демек, това е следващата цел.

                            Коментар


                            • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                              Въпрос- чух че с по-големите гуми ще бера ядове с управлението. Препоръчайте ми кормилен демпфер.

                              Аз за сега клоня към:

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:RC87349_ROUGH_COUNTRY_PODW?JNY_AMORTYZATOR_SKR?TU_HD_Ultimate_dual_steering_stabilizer_Performan.jpg
Прегледи:1
Размер:27.8 КБ
ID:5638503

                              Не че нещо, но поне е двоен и стои красиво.

                              Или някакъв Фокс с релокейшън кит?

                              Искам да благодаря на колегата 4wheel който ме светна за полският сайт. Много съм доволен от тях като работа а и са много заредени. На сегашният долар е твърде изгодно да се купува от тях .
                              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                              Коментар


                              • От: Jeep Wrangler JK Rubicon 2013

                                При мен Кинекса е сложил май този

                                http://www.quadratec.com/products/16335_2100.htm

                                с тази скоба

                                http://www.quadratec.com/products/16315_600X_C_PG.htm
                                ... to be continued

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X