Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terracan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Terracan

    Благодаря!
    Range Rover Classic '94 300Tdi

    Коментар


    • От: Terracan

      Ами новият фейс можеш да познаеш по следното:
      - предната решетка е на малки ромбчета без вертикални разделители както при Тойота
      - мощността е 163 к.с
      май това се сещам засега.
      На моята снимка е старият фейс.
      Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
      0882 52 00 52 - Жоро

      Коментар


      • От: Terracan

        За фейслифта, освен изброените от колегата неща, са характерни по обемните пластмасови калници и брони, фарове за мъгла с правоъгълна форма, различни джанти, стопове. А за интериора, скоростомерът и оборотомерът са бели, с оранжева подсветка. В частни случаи след фейса имат сив кожен салон. Но това са дребни детайли. Генерациите се различават много лесно. Единствено се намира една доста рядко срещана от 2004 г., която е с 163 к.с., стария екстериорен и новия интериорен вид. Аз съм с такъв модел.
        Hyundai Terracan 2.9 CRDi '04 163h.p.

        Коментар


        • От: Terracan

          Колеги, вчера гресирах, но само задния кардан, на предния нямаше никакви ресорки. и при вас ли е така?

          Коментар


          • От: Terracan

            Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
            Такаа!!
            Докладвам! Днес беше сменено виското и капачката, промита системата и залят нов антифриз! Благодаря за което на Андро!
            Засега всичко е ок, но не е достатъчно топло за да извършим изпитанията! Чакам жеги!
            Мдаа - проблема все пак не е решен докрай!! Жегата дойде и днес пак се опита да ми загрява! Наистина само един път! Остана само термостата! Ще го сменям и него, ако и тогава продължава нямам идеи!!
            יעבור
            «И това ще мине»

            Коментар


            • От: Terracan

              Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
              Мдаа - проблема все пак не е решен докрай!! Жегата дойде и днес пак се опита да ми загрява! Наистина само един път! Остана само термостата! Ще го сменям и него, ако и тогава продължава нямам идеи!!
              Ако и тогава не се оправи виш водната помпа и може питата на радиатора да е затлачена с мръсотии, аз имах същия проблем с предишната ми джипка и смених водна помпа, термостат, датчика го дадох на късо, измиха ми и радиаторите и пак нямаше ефект, така и неразбрах защо загряваваше в жегите при изкачване на наклони.

              Коментар


              • От: Terracan

                Много неприятно, виж дали е чиста питата на радиатора/водния и на клима/ понякога се набиват насекоми и други мръсотий и обдухването
                се затруднява. Смени и термостата. Успех.

                Коментар


                • От: Terracan

                  Първоначално публикуван от kastro Преглед на мнение
                  Много неприятно, виж дали е чиста питата на радиатора/водния и на клима/ понякога се набиват насекоми и други мръсотий и обдухването
                  се затруднява. Смени и термостата. Успех.
                  Чисти са, това беше първото което погледнах!! Не ми останаха вече идеи! Освен водната помпа, но от там не се виждат никакви признаци!
                  יעבור
                  «И това ще мине»

                  Коментар


                  • От: Terracan

                    Хм, като почне да загрява погледни маркучите за водата, дали не са като камък твърди. Губи ли течност ?
                    GW Steed5

                    Коментар


                    • От: Terracan

                      Първоначално публикуван от lusan Преглед на мнение
                      Хм, като почне да загрява погледни маркучите за водата, дали не са като камък твърди. Губи ли течност ?
                      Не губи течност въобще, маркучите ще ги погледна ако пак загрее!
                      Съмняваш се за изгорели газове в охладителната система, т.е. гарнитура или глава? Мина ми през главата, ама дано да не е! Както писах - става само при включен климатик! Ако почне да загрява изключвам климатика и за секунди пада до нормално температурата!!
                      יעבור
                      «И това ще мине»

                      Коментар


                      • От: Terracan

                        Да, ама щом не кипва през разширителния съд, най-вероятно не е.
                        GW Steed5

                        Коментар


                        • От: Terracan

                          Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                          Не губи течност въобще, маркучите ще ги погледна ако пак загрее!
                          Съмняваш се за изгорели газове в охладителната система, т.е. гарнитура или глава? Мина ми през главата, ама дано да не е! Както писах - става само при включен климатик! Ако почне да загрява изключвам климатика и за секунди пада до нормално температурата!!
                          Много странно, като включиш климатика трябва да пада температурата защото се включват и вентилаторите на климатика. ТЕ обдухват и водния радиатор. Гарнитурата на главата много трудно може да даде пробив защото е метална пет пластова.
                          Като влючиш климатика виж дали работят вентилаторите. Изпробвай го на висока скорост и високи обороти при включен климатик дали ще грее.

                          Коментар


                          • От: Terracan

                            Първоначално публикуван от kastro Преглед на мнение
                            Като влючиш климатика виж дали работят вентилаторите. Изпробвай го на висока скорост и високи обороти при включен климатик дали ще грее.
                            Странно ами!
                            Не работеше единия вентилатор! Смених го - писах по-горе в темата!!Сега работят и двата! Ефекта беше минимален! Сега след смяната на виското като че ли има някакъв ефект, но не съм съвсем сигурен! Може ли да заяжда термостата? Ама как да е свързано с климатика?!!
                            Все пак днес купих термостат от ИНД - 27 лв. с гарнитурката! Утре ще го сменя и него и ще проверя! На висока скорост няма проблеми! Въобще извън светофарите няма никакви проблеми!
                            Абе направо съм учуден!
                            יעבור
                            «И това ще мине»

                            Коментар


                            • От: Terracan

                              Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                              ... На висока скорост няма проблеми! ...
                              Т.е. няма проблем, когато има достатъчно вятър. Кой прави вятър, когато караш бавно?
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • От: Terracan

                                Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                                Т.е. няма проблем, когато има достатъчно вятър. Кой прави вятър, когато караш бавно?
                                Тъй де!! Когато има вятър няма проблем! Ама нали смених вятъра (виското), вентилаторите на радиатора на климатика пак правят вятър както трябва! А де?!!
                                יעבור
                                «И това ще мине»

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X