Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terracan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Terracan

    Моя събра 6 литра масло като в момента нивото е малко над максимума, че да не кажа че и почти до точката.Филтъра е с големината на стария филтър който е бил сменян в Германия и бих казал че хич не е малък.Както и да е тъй като бях взел 7 л.в момента си имам 1 л. масло което може да ползвам при следващата смяна.

    Коментар


    • От: Terracan

      Здравейте колеги,

      баща ми има Теракан 2003г. 150 кс., кожен салон и климатроник.Много сме доволни от машината по принцип.
      Джипа е с оригиналната си музика "Blaupunkt for Huyndai".Сега му остана едно по-модерно Сони от друга кола, което иска да сложи на негово място.През уикенда се опитахме да махнем старото радио, но не би...Беше голямо чесане по главите и чоплене по радиото и таблото, но не успяхме.Та въпроса ми е как се маха?
      По джипа сме сменяли доста неща, и то ние двамата с помощта на един комшия, но пустото радио ни се опъна...
      Може би вече има писано по въпроса, но не успях да намеря нищо.
      Човек е ~70% вода. Ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

      Коментар


      • От: Terracan

        Би трябвало да има по две дупки във вертикалните страни. Вкарваш по една игла за плетене докато щракне и след това дърпаш.
        GW Steed5

        Коментар


        • От: Terracan

          Ако няма дупки, както каза Лусан, дай снимки да умуваме.
          Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
          0882 52 00 52 - Жоро

          Коментар


          • От: Terracan

            Тъй като джипа се намира извън София, ще погледна как стоят нещата в събота.Но съм почти сигурен, че няма дупки.По описания начин се маха касетофона на Опела ми и знам как става.В събота ще снимам и ще покажа.

            Приятна седмица
            Човек е ~70% вода. Ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

            Коментар


            • От: Terracan

              Колега , за да свалиш оригиналната музика се сваля средната конзола , която е на щипки. Под нея се намират болтовете.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:gallery_180_147_8702.jpg
Прегледи:1
Размер:72.0 КБ
ID:5427469 Успех!

              Коментар


              • От: Terracan

                Благодаря, моята музика не е точно от този модел, но най-вероятно се маха по същия начин.Има ли нещо специфично в откачването на конзолата?Да не бастисам някоя щипка и после да хлопа...
                Човек е ~70% вода. Ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

                Коментар


                • От: Terracan

                  Браво Дарт, това е полезна информация.
                  Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                  0882 52 00 52 - Жоро

                  Коментар


                  • От: Terracan

                    Поздрав за информацията!

                    Коментар


                    • От: Terracan

                      Относно щипките - предполагам , че знаеш какво става с остарялата пластмаса /трябва да си внимателен особено сега , когато е студено/ , относно подводни камъни - не зная за такива.Успех!

                      ПП - Еее стига сте ме хвалили - ще ми пораснат ушите - нали форума е за това - да си помагаме.

                      Коментар


                      • От: Terracan

                        Мисля че при отворен панел на радиото от страни се виждат дупките ,мойто преди доста време го сменяхме но съм почти сигурен че нищо не разглабяхме.
                        Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                        Коментар


                        • От: Terracan

                          Супер, от известно време ме е зачоплила идеята да сложа мултимедия-2DIN-a, и се чудих как да я напъхам с най-малко щети, а сега виждам,че корееца е помислил и за това!
                          Браво за инфото! !

                          Коментар


                          • От: Terracan

                            Здравейте,
                            Бихте ли ме насочили към компетентни майстори за Теракан,защото искам да си купя и трябва да заведа монтьор на място да го прегледа ,тъй като тези които са внос са без номера?

                            Коментар


                            • От: Terracan

                              Здравейте всички колеги и любитеби на Теракан. Аз също желая да стана собственик на такъв джип. Интересува ме на бордовия копютър изписвали моментен разхо на гориво. На кое да обърна внимание най вече когато реша да го закупя. Благодаря Ви предварително.

                              Коментар


                              • От: Terracan

                                Колега "miraart", не е зле да кажеш откъде си, за да се ориентиреме според местоживеене.
                                "monakos" на теб за съжаление не мога да помогна, защото при мен такъв няма. Разход извън града 8,5-9,0л в зависимост от условията и скоростта, 10,5л в града, ама има градове и градове та това е горе долу.
                                Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                                0882 52 00 52 - Жоро

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X