Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по Хондата днес

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по Хондата днес

    Това само помпа ли е или има и нагревател в нея ?
    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
    Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

    Коментар


    • От: Какво направих по Хондата днес

      Само помпа. И на мен ми се иска печка, ама няма

      Коментар


      • От: Какво направих по Хондата днес

        И викаш само от добрата циркулация загрява по бързо?
        Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
        Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
        Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
        Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

        Коментар


        • От: Какво направих по Хондата днес

          Да се отчета и аз с малко дейности - взех си хондата от тенекеджио-бояджия. Трябваше да се изкърпят веждите на задните калници, че бяха тръгнали и много ме дразнеха, също да се пръсне предния капак, че някакъв келеш (да му окапе носилото дано) беше издрал Х на него с нещо остро. Сега е по-красива от всякога

          Отделно нов воден радиатор, нов кормилен накрайник, на една предна дясна биалета съм от тоталното преборване на тропане по окачването... Стискайте ми палци
          What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

          Коментар


          • От: Какво направих по Хондата днес

            Имам мерцедесова помпа,утре заминава на Харвито
            Honda HR-V основно мпс Мухарски клуб "Стримерите" - Русе
            Disco 1 бекъп
            Disco 1 (5см.lift) бекъп на бекъпа

            Коментар


            • От: Какво направих по Хондата днес

              С тея немски части в колите ви ще почнат скоро проблеми
              Аз пък от нямане кво да павя си купих масло за хидравликата, само него не съм сменял, викам тея дни да го рефрешна мацката в Бултрако пък ме зарадва че щом ангренажа и ролката били сменяни при тях демек оригинални, то им давали 8 год или 100 000 км, щото в книгата четох за 5 год и си викам язък за хубавия ремък ще трябва наи късно до година да го сменя, ама ся ще кара още 3 и без тва като отварям за клапани го проверявам и си е като чисто нов.
              Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
              Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
              Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
              Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

              Коментар


              • От: Какво направих по Хондата днес

                абе и аз моите ги сменях в Хонда, но ми дадоха само 50 000 км гаранция
                Honda HR-V 4WD D16W1

                Коментар


                • От: Какво направих по Хондата днес

                  Мушеници, искат скоро пак да идеш
                  Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                  Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                  Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                  Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                  Коментар


                  • От: Какво направих по Хондата днес

                    А бре момци, вие цял живот ли се гласите да ги карате тез СРВ-та Аз моята я имам от една година и вече мисля да я сменям, вие ми говорите за по 2-3 смени на ангренажа Трябва да се пробват всички модели на любимата марка! Ето аз съм имал Прелюд, НРВ, СРВ, сега се оглеждам за някое акордеонче да ги видя и те как са Немските возила отдавна съм ги пробвал и са вече бита карта за мене
                    HONDA CR-V 2.0 I-VTEC

                    Коментар


                    • От: Какво направих по Хондата днес

                      Търся си 4 железни джанти за Харви на 15 цола.Нещо...някой ако е чувал/виждал да пише.
                      Honda HR-V основно мпс Мухарски клуб "Стримерите" - Русе
                      Disco 1 бекъп
                      Disco 1 (5см.lift) бекъп на бекъпа

                      Коментар


                      • От: Какво направих по Хондата днес

                        Чувам и казвам, чисто нови или поне така се изрази колегата отригинални с тасове хонда, за цена обаче да не те подведа, ще питам продал ли ги е и ще ви свържа.
                        ckon ние може да не ги караме цял живот ама нали като ги продадем трябва и следващия собственик да е доволен от покупката, инак ще каже " е бати чупената хонда" от добро сърце и за добро на хората го правим Аз лично сменям коли на 2-3 год, ама ферхонде не си го давам, ще остане на жената ако трябва и ще допълним парка с по нов модел но да го продам се съмнявам, само ако финансово се наложи

                        п.п. Маркони питах го но ги е спрял от продажба че тея дето искал да вземе ги били продали.
                        Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                        Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                        Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                        Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                        Коментар


                        • От: Какво направих по Хондата днес

                          Първоначално публикуван от zero Преглед на мнение
                          Чувам и казвам, чисто нови или поне така се изрази колегата отригинални с тасове хонда, за цена обаче да не те подведа, ще питам продал ли ги е и ще ви свържа.
                          ckon ние може да не ги караме цял живот ама нали като ги продадем трябва и следващия собственик да е доволен от покупката, инак ще каже " е бати чупената хонда" от добро сърце и за добро на хората го правим Аз лично сменям коли на 2-3 год, ама ферхонде не си го давам, ще остане на жената ако трябва и ще допълним парка с по нов модел но да го продам се съмнявам, само ако финансово се наложи

                          п.п. Маркони питах го но ги е спрял от продажба че тея дето искал да вземе ги били продали.
                          Слави,на друго място беше писал за проблем с чистачките.От къде да намеря пружина за лявото рамо на англичанка?И ако някой знае точните размери на рамена и чистачки,моля да сподели.

                          Коментар


                          • От: Какво направих по Хондата днес

                            Какво и е на твоята пружина? инак освен от морга незнам къде другаде, цяло рамо да си вземеш. Аз на моите им приложих шиацо масаж на рамената и ся бришат та бришат За размерите, два пъти съм купувал и ся питаи ме пак не помня, нещо ми се върти една 48 и една 52 ама знам ли да те не излъжа.
                            Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                            Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                            Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                            Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                            Коментар


                            • От: Какво направих по Хондата днес

                              Първоначално публикуван от zero Преглед на мнение
                              Какво и е на твоята пружина? инак освен от морга незнам къде другаде, цяло рамо да си вземеш. Аз на моите им приложих шиацо масаж на рамената и ся бришат та бришат За размерите, два пъти съм купувал и ся питаи ме пак не помня, нещо ми се върти една 48 и една 52 ама знам ли да те не излъжа.
                              Това размер на чистачките ли е?А на рамената знаеш ли нещо?Не са еднакви де.Едната чистачка(лява)на англичанка маже по средата една ивица.Пробвах със смяна на пера,днес обърнах и рамената.Явно е от пружината,защото с кривене не се получи.Ако имаш идея......

                              Коментар


                              • От: Какво направих по Хондата днес

                                Mitkows, ако "англичанка" означава десен волан, размерите са:

                                Лява:
                                - рамо - 580 мм
                                - перо - 500 мм (20")

                                Дясна:
                                - рамо - 520 мм
                                - перо - 530 мм (21")

                                За перата не гарантирам, че това са заводските размери. Просто аз съм с такива в момента. Можеш да сложиш и с един инч по-големи пера - 21" лява, и 22" дясна. Ако сложиш 21" лява, може да ти докосва леко уплътнението в долно положение, зависи, къде ти спира перото.
                                Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X