Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Заедно да направим картата още по точна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • GM™
    отговори
    Пиша директно горе в лентата и ми го намира. Влез в градове и го търси оттам.
    Прикачени файлове

    Остави коментар:


  • godech
    отговори
    От: Заедно да направим картата още по точна

    Аз не можах да намеря село Долно ново село,карам го да търси всичко но не го намира във картата ,НУВИ 40 как да го открия

    Остави коментар:


  • gr_kanev
    отговори
    От: Заедно да направим картата още по точна

    Проблемът е около с. Василовска махала - писано е ТУК.

    Остави коментар:


  • charger
    отговори
    От: Заедно да направим картата още по точна

    При изчисляване на маршрут от София до Дряново,с ОФРМ 2013,Нуви 2405,прави изчисляване през Плевен (?).При игнориране на тази информация и продължаване посока Ловеч,навигацията се опитва да ни "върне" обратно към Плевен...При продължаване на пътя,се прави опит за преминаване през Лесидрен,при положение,че пътя е по лош от основния.При връщане от Дряново до София,на няколко пъти се опитва да ни прати пак през Плевен и да ни се удължи пътя с 1 час...Странна работа.При симулация,проблема е същия.Фърмуера на устройството е последна версия.
    При ползване на маршрут от City Navigator-a,изчисляването е точно.

    Бензиностанция на Лукоил в Севлиево -> N43 01.244 E25 06.792

    Остави коментар:


  • rado.com
    отговори
    От: Заедно да направим картата още по точна

    Днес и преди няколко дни пътувах от София до Любимец. Има много варианти за маршрут до там. Навигацията ми изчисли маршрут по магистралата до Стара Загора, след това Средец, Опан, Симеоновград, Харманли, там ме качва на магистрала "Марица" и трябва да се отклоня от изхода за Любимец. Стигнах до Симеоновград , а там пътя за Харманли се води затворен и трябва да хвана посока Димитровград или да наруша правилата и да мина през разбитите тотално странични обходни улички на града. Стигнах до Харманли, качих се на магистралата и карах до табелата изход за Любимец. Оказа се, че е затворен моста през реката, някакъв камион го е повредил и може би дълго време няма да функционира и варианта беше да продължа посока Свиленград и на разклона за Гърция да сляза и да се върна по стария път до Любимец. Днес реших да мина по другия изпитан път, хем по къс. От София по магистралата се отклонявам за Плодовитово, Първомай, Бяла река , покрай Хасково към Харманли и там по стария път към Любимец. В Първомай от няколко години е премахнат моста над ЖП линиите и е направен алтернативен нов мост, който мисля беше отразен на картата, но явно не е. Между ул. 667 (Хаджи Димитър) и К. Честименски няма мост, а новия е между Бор и Малина. Пътя е хубав за това че се избягва трафика при вариант който често се ползва от Тираджии и автобуси - Пловдив, Поповица.

    Остави коментар:


  • JimBeam
    отговори
    От: Заедно да направим картата още по точна

    А ето това е по картата в GPS-а
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:50272.png
Прегледи:1
Размер:73.5 КБ
ID:5462275

    Остави коментар:


  • JimBeam
    отговори
    От: Заедно да направим картата още по точна

    Здравейте, наложи ми се да търся ул.Драма в Бургас но картата не я показва.Реших че е преименувана и звъннах в офиса на фирмата която търся и те потвърдиха че се казва Драма.
    Вече като я видях къде е, я намерих на картата на GPS-а но там няма име. В следващите издания може да я добавите.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:драма.JPG
Прегледи:1
Размер:124.9 КБ
ID:5457588
    Последно редактирано от JimBeam; 01-03-13, 10:29. Причина: допълване на мнението

    Остави коментар:


  • Десислав Добрев
    отговори
    От: Заедно да направим картата още по точна

    Още един трак от неделната разходка край Ямбол.
    20130217_060354.rar

    Остави коментар:


  • a_atanasov
    отговори
    От: Заедно да направим картата още по точна

    Ако е възможно в следващите версии съдилищата в ПОИ - райнонни и окръжни, да се преправят да са еднакви. Например Съд ХХ-град. Сега излизат като съд, съдебна палата и прочее, което си е объркващо.

    Остави коментар:


  • lapostolov68
    отговори
    От: Заедно да направим картата още по точна

    Nuvi-то е 255BG. При първа възможност ще ги обходя.

    Остави коментар:


  • toni_tv
    отговори
    От: Заедно да направим картата още по точна

    Ето координатите в /гугъл мапс/ на новото кръстовище на входа на Видин - 43.958905,22.854738

    Остави коментар:


  • dhv
    отговори
    От: Заедно да направим картата още по точна

    Новите кръгови във Видин ги има на актуалните снимки на Nokia, виждат се в SAS Planet на "Nokia Satelite Recent".

    Остави коментар:


  • sabin
    отговори
    От: Заедно да направим картата още по точна

    Благодаря за желанието да помогнете!!!

    Не, няма нужда да навигира. Какво е устройството? Ако е някое нюви е важно режима на навигация да е извън пътя, че иначе лепи трака на съществуващите на картата пътища! Кръговото е добре да го извъртите 2 пъти цялото кръгче и да влезете и излезето от всичките му връзки.

    Остави коментар:


  • lapostolov68
    отговори
    От: Заедно да направим картата още по точна

    Бих искал да пратя запис на новите кръгови кръстовища във Видин при възможност, както и на новото влизане в града откъм София. Знам, че трябва да включа устройството на запис на маршрут. Трябва ли обаче да навигира - да му бъде зададена крайна точка и след това - кои файлове трябва да ви изпратя?

    Остави коментар:


  • sabin
    отговори
    От: Заедно да направим картата още по точна

    Първоначално публикуван от dhv Преглед на мнение
    Всеки момент ще започне изграждане на продължението на околовръстното на Враца. На това място ще има кръгово, а в последствие и надлез. В моята карта има точното трасе (имаме проекта за пътя), както и трасето на бъдещото околовръстно на гр. Монтана. Мога да пратя .mp файловете от нашия район, правил съм доста неща напоследък.
    Супер, давай го На лично ще ти пратя е-майла ако не го знаеш.

    Благодаря!!

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X