Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TMC за Garmin nuvi

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: TMC за Garmin nuvi

    peshko страхотен коментар, точно в десетката .
    Nuvi 1490T DeLuxe 5.11

    Коментар


    • От: TMC за Garmin nuvi

      Някой да е улавял трафик инфо за Бургас и региона?
      След като настроя уреда довечера го пускам да търси...
      [SIGPIC][/SIGPIC]

      Коментар


      • От: TMC за Garmin nuvi

        Ето и още една тема за размисъл nüRoute™ technology - trafficTrends™:



        nüRoute™ technology - myTrends™

        Коментар


        • От: TMC за Garmin nuvi

          Ето какво получих днес на мейла от Гармин
          Първоначално публикуван от Garmin.bg
          Трафик информация в България

          Garmin България с удоволствие Ви предлага да активирате трафик приемниците си, за да получавате ТРАФИК ИНФОРМАЦИЯ В БЪЛГАРИЯ. Услугага "Активация на трафик приемник за България" е безплатна.
          TMC е сложен продукт, за който се съгласува дейността на „Център за градска мобилност София”, tix.bg, TrafficNav, Кварта ООД, BTV Radio Goup, и Garmin International. Garmin България благодари на всички партньори, с които работи повече от година и половина.
          Моля активирайте трафик приемниците си възможно най-скоро.
          Сайта за активация ще бъде "активен" 6 месеца за всички клиенти, които вече имат трафик приемници. За новите ни клиенти уредите ще са с активиран трафик в България.
          За да активирате трафик приемниците си, прочетете нашата инструкция в раздел "Помощ за клиента" и след това натиснете тук!
          “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
          Walter Rohrl
          GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

          Коментар


          • От: TMC за Garmin nuvi

            Да успокоя духовете за тези които не са от София, като опиша как се активира трафика при мен.
            Генерирах кода 7-8 пъти на три различни РС, въвеждах го в нуви 760, то го приемаше и до там. Оставях го на автоматично търсене с часове в автомобила, пробвах търсене и с другия бутон пак с часове и понеже съм упорит продължих 4 дни. На бутона за трафик нувито ми отговаряше, че "няма данни за трафик и ще се активира ...". На абонамент, всички европейски + нов абонамент, ама няма и помен от tix.bg
            НО днес пътувах от Хасково за София и след много опити да търся трафик по време на движение, след Пловдив си го оставих на автоматично търсене. При влизането ми в София стана чудо, на екрана ми се появи иконка с трафика и ми показа закъснение с 1мин., гледам и не вярвам на очите си, отивам на обонамент и какво да видя, ЧУДО tix.bg . След отдалечаването ми от София трафика изчезна нувито каза "няма данни за трафик".

            Колеги ако сте генерирали правилно кода и сте го въвели но не сте от София, не си губете времети да търсъте в абонаменти tix.bg, НЯМА СТРАШНО като влезните в зона с трафик всичко ще си дойде на мястото.

            Коментар


            • От: TMC за Garmin nuvi

              Първоначално публикуван от egeniv Преглед на мнение
              Колеги ако сте генерирали правилно кода и сте го въвели но не сте от София, не си губете времети да търсъте в абонаменти tix.bg, НЯМА СТРАШНО като влезните в зона с трафик всичко ще си дойде на мястото.
              Ами може и да си във София и пак да не стане... КАкто е при мене с 765Т
              nuvi 3790LT flashed to nuvi 3490LT

              Коментар


              • От: TMC за Garmin nuvi

                Първоначално публикуван от egeniv Преглед на мнение
                Да успокоя духовете за тези които не са от София, като опиша как се активира трафика при мен.
                Генерирах кода 7-8 пъти на три различни РС, въвеждах го в нуви 760, то го приемаше и до там. Оставях го на автоматично търсене с часове в автомобила, пробвах търсене и с другия бутон пак с часове и понеже съм упорит продължих 4 дни. На бутона за трафик нувито ми отговаряше, че "няма данни за трафик и ще се активира ...". На абонамент, всички европейски + нов абонамент, ама няма и помен от tix.bg
                НО днес пътувах от Хасково за София и след много опити да търся трафик по време на движение, след Пловдив си го оставих на автоматично търсене. При влизането ми в София стана чудо, на екрана ми се появи иконка с трафика и ми показа закъснение с 1мин., гледам и не вярвам на очите си, отивам на обонамент и какво да видя, ЧУДО tix.bg . След отдалечаването ми от София трафика изчезна нувито каза "няма данни за трафик".

                Колеги ако сте генерирали правилно кода и сте го въвели но не сте от София, не си губете времети да търсъте в абонаменти tix.bg, НЯМА СТРАШНО като влезните в зона с трафик всичко ще си дойде на мястото.
                Първоначално публикуван от ggeorgiev Преглед на мнение
                Ами може и да си във София и пак да не стане... КАкто е при мене с 765Т
                При мен няма такова нещо. От Горна Оряховица съм, тук трафик излъчване няма. Генерирах си код, въведох го и го оставих да търси, след около 20 мин. ми излезе

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:51240.png
Прегледи:2
Размер:41.5 КБ
ID:5274987

                и се появиха зелените колички. Оттогава след включване на навигацията след 5-10 мин количките се появяват. Никакви други упражнения не съм правил.

                Коментар


                • От: TMC за Garmin nuvi

                  В крайна сметка май навсякаде е на различно радио от групата на би ти ви - кадето какво има JAZZ, NJOY. ZROCK а там кадето те нямат покритие вероятно няма нужда от трафик иформация.

                  Коментар


                  • От: TMC за Garmin nuvi

                    Работи без проблеми за 765Т

                    Коментар


                    • От: TMC за Garmin nuvi

                      Явно по старите нувита като моето 760, спрени от производство, проявяват характер при активирането на трафика. Във вторник ще пробвам на едно 765Т и ще дам информация.

                      Коментар


                      • От: TMC за Garmin nuvi

                        В Бургас също удрям на камък с 765 Т. Три пъти въвеждах код, ъпдейтвах навигацията, създава нов абонамент, но сигнал - нъц...
                        Продължавам опитите. Надеждата умира последна.
                        [SIGPIC][/SIGPIC]

                        Коментар


                        • От: TMC за Garmin nuvi

                          Снощи активирах трафика на едно Нуви 765Т. Работи без проблеми. Съобщава го като нов абонамент, без да указва, че е доживотен... Наложи се в началото да изчакам около 5 минути, за да светне зелената количка... :-)

                          При положение, че се използва стандартния захранващ кабел на този модел, с вградения в него трафик приемник, няма логика да не се прихване сигнала. Ако не се стартира - най-вероятно или няма въобще сигнал на това местоположение или за дадения момент няма такъв...
                          Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

                          Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

                          Коментар


                          • От: TMC за Garmin nuvi

                            Аз имам такова питане ! Ако информацията на TMC идва от tix.bg а там има информация само за София - то защо хората упорито се опитват да си активират трафика когато са далече от София. Ако някъде е споменато, че има излъчване в цяла България а аз не съм го видял се извинявам !

                            Коментар


                            • От: TMC за Garmin nuvi

                              Здравейте,

                              Имам въпрос и аз. Garmin Mobile XT (за Symbian) има опция за получаване на трафик информация, само че през Интернет. Опитах се да подкарам тази функция, но след като дам Activate ми иска код. В менюто никъде няма unit ID на трафик приемника, има само Unit ID което се води на картата памет. При опит да получа код за активация в сайта на Garmin ми иска Traffic Unit ID и не приема този номер, който ми изкарва Mobile XT. Някаква идея какъв номер да въведа за активация на трафика в Garmin Online, при условие, че нямам Traffic Unit ID?

                              Коментар


                              • От: TMC за Garmin nuvi

                                Оказва се, че на Нуви 765Т трафика работи. Активирах го официално (през garmin.com) вчера, а днес около Варна имаше и сигнал.
                                “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                                Walter Rohrl
                                GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X