Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TMC за Garmin nuvi

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: TMC за Garmin nuvi

    Някой успял ли е да активира услугата от Пловдив вкарал съм си кода и чакам повече от 2 часа но без резултат дава ми new subscription и пише че когато хване сигнал от трафик провайдъра ще се активира в инструкциите на gtm 21 пише че са му нужни от 5 до 15 мин. със streetpilot c530 съм.

    Коментар


    • #92
      От: TMC за Garmin nuvi

      В инфото което открих в нета пише,че има.Но в менюто на GPS не откривам нищо свързано с трафик.Или трябва да се сложи антена?
      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

      Коментар


      • #93
        От: TMC за Garmin nuvi

        Да, по принцип , когато се закачи антената и е захранен от колата, тогава ти дава менюто.

        Коментар


        • #94
          От: TMC за Garmin nuvi

          Няма меню за трафика и при включено захранване от колата. Явно при този модел няма ТМС.
          OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

          Коментар


          • #95
            От: TMC за Garmin nuvi

            Някой има ли идея: ( може би sabib като най запознат )
            1. Дали това TMC ще може да се ползва с други навигациии ( Igo например ) ? Плащане ? колко ? на кой ?
            2. Дали ще се интегрира трафика в google maps както е за доста други европейски държави ?


            Със здраве
            Габи !

            Коментар


            • #96
              От: TMC за Garmin nuvi

              Вероятно да ... някой ден ...

              Не съм добре запознат с други освен Гармин. Питайте представителите на Igo за България.

              Коментар


              • #97
                От: TMC за Garmin nuvi

                Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
                Няма меню за трафика и при включено захранване от колата. Явно при този модел няма ТМС.

                Можеш ли да направиш една снимка на кабела?
                Имам странното чувство че нямаш антена......може и да греша.
                Nuvi 1490T DeLuxe 5.11

                Коментар


                • #98
                  От: TMC за Garmin nuvi

                  @ MARINHAKER
                  Да. Щом на 760 става, значи и на 750 ще стане. Няма причина да не работи.

                  Коментар


                  • #99
                    От: TMC за Garmin nuvi

                    Само да вметна че tix.bg си излиза на нисан x-trail (вградената навигация) без да е пипан софта.
                    Картите са навтек... но под друго име карминат или там както им казват на рената.


                    п.с скоро ще тествам и при ауди как седи въпроса с ТМС-то, там пак е продукт на навтек.
                    Последно редактирано от SunShine; 03-05-11, 13:38.
                    Nuvi 1490T DeLuxe 5.11

                    Коментар


                    • От: TMC за Garmin nuvi

                      Три пъти вкарвам кода на нуви 760, като го вържа през WebUpdater не ми дава нищо за обновяване, както е описано в по горния пост:
                      1. Копирах файла: http://www.garmin.com/software/DatabaseforFMTrafficProviders_270.rgn в папката, където е "WebUpdater.exe" (в моя случай, тя се намира на: "C:\Program Files (x86)\Garmin\WebUpdater", защото съм с x64 bit OS)
                      2. Включих устройството в USB порта на лаптопа и изчаках д аси лоадне/зареди всичко коректно!
                      3. хванах файла "
                      DatabaseforFMTrafficProviders_270.rgn" с мишката и го пуснах в/у "WebUpdater.exe"!
                      4. Приложението се стартира само, зареди файла и ъпдейтна за около 2-3 секунди нещо, като каза че е свършило без проблеми и дали искам да продължа с други ъпдейти или не!
                      5. Дадох му

                      Два часа и половина търсене ПАК НИЩО.
                      Някой има ли идея защо се получава така?

                      Коментар


                      • От: TMC за Garmin nuvi

                        Първоначално публикуван от SunShine Преглед на мнение
                        Можеш ли да направиш една снимка на кабела?
                        Имам странното чувство че нямаш антена......може и да греша.
                        Ето това имам само:
                        OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                        Коментар


                        • От: TMC за Garmin nuvi

                          Твоя е олекотен модел. Няма трафик приемник.

                          Коментар


                          • От: TMC за Garmin nuvi

                            Предполагах, най вероятно ще го има модела 750Т.
                            OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                            Коментар


                            • От: TMC за Garmin nuvi

                              Първоначално публикуван от egeniv Преглед на мнение
                              Три пъти вкарвам кода на нуви 760, като го вържа през WebUpdater не ми дава нищо за обновяване, както е описано в по горния пост:
                              1. Копирах файла: http://www.garmin.com/software/DatabaseforFMTrafficProviders_270.rgn в папката, където е "WebUpdater.exe" (в моя случай, тя се намира на: "C:\Program Files (x86)\Garmin\WebUpdater", защото съм с x64 bit OS)
                              2. Включих устройството в USB порта на лаптопа и изчаках д аси лоадне/зареди всичко коректно!
                              3. хванах файла "
                              DatabaseforFMTrafficProviders_270.rgn" с мишката и го пуснах в/у "WebUpdater.exe"!
                              4. Приложението се стартира само, зареди файла и ъпдейтна за около 2-3 секунди нещо, като каза че е свършило без проблеми и дали искам да продължа с други ъпдейти или не!
                              5. Дадох му

                              Два часа и половина търсене ПАК НИЩО.
                              Някой има ли идея защо се получава така?
                              Ама то този ъпдейт даже не е необходим за да работи трафика. Трябва да си извадиш ID-то на трафик приемника и да се генерира отключващ код за това ID и да добавиш този код към абонаментите за трафик и това е.

                              Коментар


                              • От: TMC за Garmin nuvi

                                Да ама не е само това добавили сме отключващият код към абонаментите за трафик но въпреки това си стои нов абонамент и пише че трябва да се активира когато хване сигнал от трафик провайдъра да но такъв сигнал поне в Пловдив липсва?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X