Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

    Благодаря кполега за бързия отговор звънях цял ден там но явно имат проблем с телефона и никой не отговаря . Ако някои знае другаде където може да се намери нека даде кординати

    Коментар


    • От: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Rear_Wheel_Hub_Bashan_BS200S_7_BS200S.summ.jpg
Прегледи:1
Размер:2.8 КБ
ID:5687311 ето така изглежда

      Коментар


      • От: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

        Колеги никой ли не се е сблъсквал с този проблем никой ли не знае от какво друго китайче би станал този фланец

        Коментар


        • От: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

          След като дълго време виках неволята се наложи да се захвана сам с нещата . Сложих главина ( Задна главина 24 мм/23 зъба/ - 35мм дължина на шлици) закупих я от Недко цената и е 15 лв с доставката стана 18лв не е висока сумата викам и да не стане ще ги прежаля .Е оказа се че стана но с малко ПОБЪЛГАРЯВАНЕ наложи се да подлагам втулка която изрязах от старата главина защото е по къса , вместо 35мм дължина на шлици е трябвало да поръчам 48мм дължина на шлици и може би щеше да си пасне точно . Ще приложа и две снимки за да се види от къде е разликата и наложилото се побългаряваме Натиснете снимката за да я уголемите

Име:задна-главина-sku-1452-2920-700x700.jpg
Прегледи:1
Размер:33.2 КБ
ID:5690728Натиснете снимката за да я уголемите

Име:задна-главина-sku-134-2182-700x700.jpg
Прегледи:1
Размер:36.1 КБ
ID:5690722

          Коментар


          • От: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

            Колеги Извинявайте за намесата ми в темата, но имам въпрос тъй като съм нов и от скоро имам атв Башан BS250 s5 4х2. На моето атв двигателя е jianshe 250 с полуавтоматични скорости, това нормално ли е ? Другите Башани ползват ли двигатели на други марки или моето е някакво "МЕНТЕ". Купено е от магазин в София и нямам информация да е сменян двигателя, но и в магазина не ми отговориха, тъй като според тях двигателя е на Башан.

            Коментар


            • От: До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

              Колеги здравейте искам да помоля за малко помпощ.... бихте ли каза ли как се сваля задния зъбак на атв башан 200с? благодаря предварително

              Коментар


              • От: До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                Някой има ли номера на Недко от Търговище че не мога да влязя във сайта

                Коментар


                • От: До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                  Здравите, искам да ви попитам от скоро време имам проблеми с веригата и тя постоянно изспада щом влезне в прекъсвач в движение.За това искам да ви попитам дали знаете как мога да я затегна по някакъв начин.

                  Коментар


                  • От: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                    Първоначално публикуван от Sabri_E Преглед на мнение
                    Здравите, искам да ви попитам от скоро време имам проблеми с веригата и тя постоянно изспада щом влезне в прекъсвач в движение.За това искам да ви попитам дали знаете как мога да я затегна по някакъв начин.
                    Здравей, не съм наясно точно как се случва обтягането на веригата при Башана, но вариантите за които се сещам са два. Първият е чрез обтегачи, които се законтрят с гайки, а вторият е чрез ексцентрик. Ако качиш снимка на задницата на атв-то, бих те насочил по - конкретно, как се случва. Обърни внимание, че преди да натягаш най - вероятно ще се наложи да отхлабиш нещо..
                    Non scholae sed vitae discimus.

                    Коментар


                    • От: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                      Привет и от мен. Да се включа и аз с един два въпроса...
                      Имам Башан 250, от няколки дни, и вече е разглобен з смян н ходова част. Та да питам носачи откъде моха да купя, Недко няма, може и само втулки и шарнири, съответно да питам шарнира н долния носач сменя ли се че ми изглежда капсолован. съответно ми трябват кормилни накрайници , втулки за амортисьори, километраж, седалка и май е това за начало. Още нещо има ли разлика в носачи на башам 200 и 250, мо е 2007 година внос от Австрия, аки има значение за къде е произведен.

                      Коментар


                      • От: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                        Колеги въпрос носачите на Башан 250 и 200 еднакви ли са, идея откъде да търся, при Недко няма, трябват ми и втулки за амортисьори, втулки носачи, накрайници, километраж и седалка з Башан 250 2007г. Благодаря

                        Коментар


                        • От: До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                          Първоначално публикуван от Бойко Преглед на мнение
                          Здравей Колега! Защо ми се струва,че сме от 1 град Имайки се в предвид,че точно от Банкя сте няколко човека (отскоро) с Башаните А и доколкото чух на Толев се бил повредил съединителя,а лагерите на предницата са нещо обичайно, и пеката май беше изревал първи от тях
                          Спирачния апарат отзад е 100% болното място на башана,няма човек,който да не се е оплакал от него. Фтулки,лагери,кормилни накраиници и шарнири също са основни консумативи и вече и аз отодавна ги сменях и отпред и отзад, ако имате някакъв проблем с тях също мога да помогна за ремонта (как,къде..)..
                          ПП>Друго нещо което се сещам,че може да се смени да не кажа веднага след закопуване на този модел атв,е оригиналната му свещ, бързо здава багажа и дава ядове,и човек може доста да се почуди от какво са,докато разбере,че е от свеща която си има искра Аз лично си взех Champion RAX92YC и откакто съм с нея никакви ядове,даже една подарих на приятел,който просто какво ли не прави по атв-то,за да го запали и само сложи свеща и всичко се оправи
                          Za sharnirite namerih reshenie ot gore slojih nakrainik ot bmw 5-6 seriq i ot dolu no se reje i zavarih 2 gaiki edna za druga i sled tova gi zavarih na nosacha i nqma nikakvi griji a struvat pokrai 7-8 lv

                          Коментар


                          • От: До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                            Мога ли да попитам дали някой знае къде точно се намира датчика за километража и по точно този който отчита km.h . Става въпрос за АТВ башан 200cc. Благодаря за информацията предварително.

                            Коментар


                            • От: До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                              Здравейте мога ли да попитам дали някой е запознат къде се намира датчик за скорос на атв башан и по точно този който отчита km.h

                              Коментар


                              • Някой знае ли как се случва смяната на маслото на скоростите и на двигетеля и това чудо има ли маслен филтър?

                                Коментар


                                • valeri_at
                                  valeri_at коментира
                                  Редактиране на коментар
                                  Няма филтър, има цедка под пробката. маслото на скоростите и двигателя е едно.

                                • valeri_at
                                  valeri_at коментира
                                  Редактиране на коментар
                                  Няма филтър, има цедка под пробката. маслото на скоростите и двигателя е едно.

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X