Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

    Първоначално публикуван от bi0nic Преглед на мнение
    Докато е лек луфта - не се притеснявай ... почне ли само да завива тогава го мисли ! 1-2 см са си в нормата.
    Китайците нормално си имат малък луфт , който много трудно може да се обере ... най-много да видиш доло болтовете към кормилните пръти как са и дали са за сменяне ... другаде философия няма - където може се пристяга , където може се гресира !
    Не знам дали става дума за същото, но моя башан имаше нещо такова и тогава свалих ябълковите болтове /май така се казват/ и се оказа че самите те се затягат и като ги затегнах луфта изчезна.

    Коментар


    • От: До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

      Здравейте колеги!
      И на моето атв беше така гумата изкривена и ние с баща ми я оправихме. Искам да ви кажа преди да тръгнете на път да проверита дали навсякъде имате шплентове най-вече на гумите, защото аз не бях проверил и тъкмо тръгнах на път и хоп гумата ми падна.

      Коментар


      • От: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

        Здравейте колеги!!!

        И та моя башан гумата беше изкривена, но ние с баща ми я оправихме. Искам да ви кажа като тръгнете на пъд да проверявате дали навсякъде имате шплентове, защото аз тъкмо тръгнах на път и хоп гумата ми падна. Повярвайте ми леше много гадно!!!

        Коментар


        • От: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

          Здравейте колеги,
          от година и половина имам Башан и досега съм навъртял само 500 км. Оказва се, че има някаква защита и затова ми "глъхне" при по високи обороти и скорост. Казаха ми, че като сменя маслото за първи път на 500 км защитата щяла да падне. Да ама не.......... Някой знае ли къде е и какво представлява тази защита на новите Башан-и за да я махна и да се накефя на това АТВ???????? В Благоевград няма хора разбиращи от китайски АТВ-та...

          Коментар


          • От: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

            Здравейте колеги, Башана ми е само на 500 км, но има някаква защита и ми глъхне при по-висока скорост и повече газ. Казаха ми, че защитата пада при първата смяна на маслото. Да ама не........ Можете ли да ми кажете къде е тази защита и как да я сваля??????
            В Благоевград няма разбиращи по този въпрос........

            Коментар


            • От: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

              Колеги, аз има следния проблем Башата - като позагрее и започва да прекасва, работи само на пълен смувач 20-тина секунди и след това гасне и няма палене до кът не изстине. Свеща е черна. Някой има ли идея каква може да му е болката Благодаря предварително.

              Коментар


              • От: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                здравейте да кажа и моя проблем съединителя ми буксуваше купих си нов смених го но пак сега не иска да отделя ако може за съвет

                Коментар


                • От: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                  пружини сменя ли ? касетата как ти изглежда има ли износване?
                  Регулира ли жилото на съединителя?

                  Коментар


                  • От: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                    Само дисковете сменях пружини и касетата са старите няма износване така мисля

                    Коментар


                    • От: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                      болтчетата дето стягат пружините докраи ли трябва да са стегнати ??

                      Коментар


                      • От: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                        Смени си жилото, на моя Шинрей беше пуснал бримка и смених съединителя ей така за спорта.
                        Grand Vitara 2.5 V6 кармазъ с доста подъл теглич.

                        Коментар


                        • От: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                          Колеги някой има ли 2 предни джанти за Башан?

                          Коментар


                          • От: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                            Здравейте! Искам да попитам, дали в България или в Европа мога да поръчам двигател за атв Башан 250 кубика с кардан, защото от Китай идва много солен шипинга за 1 бр.

                            Коментар


                            • От: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                              Първоначално публикуван от nyksanbg Преглед на мнение
                              Здравейте! Искам да попитам, дали в България или в Европа мога да поръчам двигател за атв Башан 250 кубика с кардан, защото от Китай идва много солен шипинга за 1 бр.
                              Здравей, можеш разбира се. Има доста фирми, които можеш да откриеш чрез Google.
                              Non scholae sed vitae discimus.

                              Коментар


                              • От: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                                Здравейте колеги търся си задна главина за башан 200 с че на моята се се заравнили шлиците ще бъда благодарен ако някой ме насочи къде да търся

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X