Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

    Първоначално публикуван от alex0378 Преглед на мнение
    А маслото на двигателя едно ли е или е по отделно,някой ми каза ,че е едно.Сори за тъпия въпрос но съм начинаещ
    Става въпрос за маслото на двигателя и на скоростите проуснал съм една думичка по напред ,сори

    Коментар


    • #62
      До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

      Първоначално публикуван от alex0378 Преглед на мнение
      А маслото на двигателя едно ли е или е по отделно,някой ми каза ,че е едно.Сори за тъпия въпрос но съм начинаещ
      В смисъл ??? Въпроса ти е малко ... но Да само едно е. Ако имаш предвид на скоростите и двигателя примерно

      Коментар


      • #63
        До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

        Хора, НЕ карайте в никакъв случай с автомобилно масло! Вредите бавно и сигурно на скоростите, тъй като автомобилното масло не е пригодено да смазва и скорости. Пък и разлика в цената между мотоциклетно 4Т и автомобилно 4Т почти няма, та не виждам защо правите този компромис !
        2015 KTM EXC 450 six days Argentina
        Toyota Land Cruiser KDJ 125

        Коментар


        • #64
          До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

          Първоначално публикуван от Vladislav Kostevski Преглед на мнение
          Пък и разлика в цената между мотоциклетно 4Т и автомобилно 4Т почти няма,
          Така ли ??? Значи 100%+ не са разлика така ли Нищо му няма на китаеца, като отварях двигателя вътре светеше...светеше

          Коментар


          • #65
            До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

            Преди два дни вентилатора даде фира. След щателна дисекция се оказа, че една жичка му се е разпоила. После го залепих отново- стана, но като цяло тоя вентилатор е много калпав като изработка. Някой сменял ли е вентилатор с друг подобен и ако да- от какво пасва и къде да търся ???
            2015 KTM EXC 450 six days Argentina
            Toyota Land Cruiser KDJ 125

            Коментар


            • #66
              До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

              Като гледам има бая място за поставянето на всякакъв вентилатор от мотор,проблема според мен е,че върти постояно и винаги ще се скапва.

              Я кажете колко горе долу е ресурса на двигателя,някои да е сменял бутало или колянов вал???

              Коментар


              • #67
                До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                Първоначално публикуван от Vladislav Kostevski Преглед на мнение
                Преди два дни вентилатора даде фира. След щателна дисекция се оказа, че една жичка му се е разпоила. После го залепих отново- стана, но като цяло тоя вентилатор е много калпав като изработка. Някой сменял ли е вентилатор с друг подобен и ако да- от какво пасва и къде да търся ???
                Здравей ! И аз съм сменял вентилатор на няколко пъти при това,оригиналния изкара най-много,после 2-3 слагах от компютър,но те неизкарват изобщо чупят се късат се жичките... Сега отново съм с оригинален башански,но метален,който изобщо не е толко хубав,колкото пласмасовия(много по-слабо върти). Ако измислите някакъв качествен и надежден вентилатор,казвайте от какво и от къде.
                [img]http://195.149.248.189:8080/2009-11-24/78f2b94cbbd899406e619596dcb7df1f[/img]

                Коментар


                • #68
                  До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                  Здравейте . Преди няколко дена се зачетах в книжката на атв- то и вътре пишеше нещо от сорта , че след определени изминати километри се сменя бензиновия филтър /тъй като е на английски може и да съм се объркал/ , ако някой е наясно дали наистина трябва да се сменя ако може да пише.Също така преди малко се рових в един сайт за части за китайските атв та /мисля че го знаете http://motobg.net/ / и вътре зърнах Спортен ауспух , според вас има ли някакъв смисъл от такъв ауспух на башан?

                  Коментар


                  • #69
                    До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                    Първоначално публикуван от milen_b Преглед на мнение
                    Здравейте . Преди няколко дена се зачетах в книжката на атв- то и вътре пишеше нещо от сорта , че след определени изминати километри се сменя бензиновия филтър /тъй като е на английски може и да съм се объркал/ , ако някой е наясно дали наистина трябва да се сменя ако може да пише.Също така преди малко се рових в един сайт за части за китайските атв та /мисля че го знаете http://motobg.net/ / и вътре зърнах Спортен ауспух , според вас има ли някакъв смисъл от такъв ауспух на башан?
                    Смисълът на този ауспух е че всички съседи ще бъдат будни когато ти си запалваш АТВ-то. Друг ефект няма.

                    Коментар


                    • #70
                      До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                      Да някъде из форума беше казано,че оригиналния бензинов филтър се запушва много бързо и е редно да се замени,има такива универсални и става за нула време.За аспуха ако сложиш спортен ще реве малко по-добре,но разлика във вървежа едва ли ще има(не съм карал с оригинален аспух).

                      Аз пък имам други два проблема:
                      1.Защо при изправяне на задни гуми много тегли на ляво т.е. към веригата.
                      2.Джантите са много меки и се криват като локум.

                      Коментар


                      • #71
                        До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                        Първоначално публикуван от yamaha-racing Преглед на мнение
                        Аз пък имам други два проблема:
                        1.Защо при изправяне на задни гуми много тегли на ляво т.е. към веригата.
                        2.Джантите са много меки и се криват като локум.
                        Щом тегли в нанякъде значи гумите най-вероятно не са еднакво напомпени... Бяга баланса просто А за това че джантите са меки никой нищо не може да им помогне... Взимаш по-качествени усилени и ТИ си човека!

                        Коментар


                        • #72
                          До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                          Първоначално публикуван от BoYkO Преглед на мнение
                          Здравей ! И аз съм сменял вентилатор на няколко пъти при това,оригиналния изкара най-много,после 2-3 слагах от компютър,но те неизкарват изобщо чупят се късат се жичките... Сега отново съм с оригинален башански,но метален,който изобщо не е толко хубав,колкото пласмасовия(много по-слабо върти). Ако измислите някакъв качествен и надежден вентилатор,казвайте от какво и от къде.
                          Днес намерих оригинален Башански за 25 лева- пластмасов. На друго място ми предлагат метален за 29. Колебая се кой да взема, но май ще купя пак от пластмасовия като чета за оплакванията ти
                          2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                          Toyota Land Cruiser KDJ 125

                          Коментар


                          • #73
                            До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                            Здравейте. Днеска както обикновенно когато се приготвям да карам атв то - пълня резервоара до горе и тръгвам.След около 10 километра гледам - А светва че резервоара е празен, отварям го и какво да видя - празен на половина.После слизам и почвам да се чудя какво става тук и гледам как от една тръбичка си тече бензин.
                            Сега е ред на въпроса ми - след детайлно проучване и оглеждане заключих че тръбичката идва от смукача /или поне там е вързан смукача/ - доста се чудих и въртях но не разбрах къде трябва да отиде тази тръбичка, защото не е нормално ей така да си виси и капи бензин. Та въпроса ми е ако някой се сеща за какво говоря и може да ми помогне ще съм много благодарен. Значи бензина тръгва от резервоара минава през бензиновия филтър влиза в това нещо /тъй като познанията ми са много малко ще го нареча смукача / и излиза от тази тръбичка и капи върху пътя. Най странното е че въпреки малките ми познания знам че без бензин атв то не може да се движи - е движише се :О и същевременно си капеше от тая тръбичка която си виси надолу.Надявам се сте ме разбрали ,а ако не сте ме разбрали - разбирам ви /знам че не мога да обяснявам много добре/. БЛагодаря

                            Коментар


                            • #74
                              До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                              Здрасти колега. Имах го този проблем на моето АТВ(Микилон 250) и проблема е в карбуратора. Трябва да го отвориш и да почистиш мястото на поплавъка. Най-вероятно е да има някво боклуче и да ти стои постоянно отворен.
                              '05 Suzuki RM 250

                              Коментар


                              • #75
                                До: Bashan BS200s-7 made in Bulgaria

                                добре , а този маркуч каде трябва да влезе , защото досега 100 % не висеше така.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X