Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Забраняват офроуда в планините

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Забраняват офроуда в планините

    Първоначално публикуван от rumenlibia Преглед на мнение
    С горите ще стане същото , и за това е по добре да се подготвим по от рано . И на последно място , по добре да деистваме от колкото само да седим и да си пишем .
    Kaкво означава да се подготвим?
    Не вярвам Бойко Борисов да покани на разговор мен или теб и да ни пита какво не ни харесва че да ни удиса!!!
    Край хора,щом е написано няма промяна.Нали знеете за Дон Кихот и мелниците!
    Всичко е загубено!Въпроса е кой колко ще открадне!Гарантирам че това лято ще е весело!Сега ще почнат и охранителите да си предават по голяма важност.
    Изобщо шоуто ще продължи с доста по голяма сила!Все пак аз си знам моята!!!

    Коментар


    • От: Забраняват офроуда в планините

      Маймуните.......станахме много на клона и той се чупи.
      Популярноста на този вид спорт се оказа не толкова полезна.
      Явно всеки ще се спасява поединично.Или най-много по тройки.. Ще се появи и нова дисциплина-надбягване с горски.
      ........................
      Иван Маринов
      CRF 250 X
      Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

      Коментар


      • От: Забраняват офроуда в планините

        Добре де.. С какво ще тръгнат да ни гонят? Една 450-тка не се стига лесно.. Не мисля, че държавата ще купи свястни машини, достатъчно бързи, за да ни хванат..

        Коментар


        • От: Забраняват офроуда в планините

          Първоначално публикуван от nescafe Преглед на мнение
          Добре де.. С какво ще тръгнат да ни гонят? Една 450-тка не се стига лесно.. Не мисля, че държавата ще купи свястни машини, достатъчно бързи, за да ни хванат..
          Това им е най - малкия дерт. Само гледай, бариери, дупки, дървета, бодлива тел + това в малките градчета всеки се знае кой кой е !
          Non scholae sed vitae discimus.

          Коментар


          • От: Забраняват офроуда в планините

            При нас е така - всички се знаем, то даже с на главния горски сина се познаваме добре и караме заедно..
            Но пък от друга страна в нашия град сме много мотористи и незнам как ще минаваме през горите...

            Коментар


            • От: Забраняват офроуда в планините

              Според мен това поне в нащия край няма да стане има проблеми ще е както отпреди,дано да съм прав.На село горския има ковровец да не би да може да ме настигне.
              Поздрави,
              [FONT=Arial Narrow][SIZE=5][COLOR=black]SUZUKI DRZ[/COLOR][/SIZE][/FONT]

              Коментар


              • От: Забраняват офроуда в планините

                Обикновено с малкия караме просто за разходка. Понякога и съпругата ми ти тича с нас. Толкова сме бързи и избутваме колоездачи от пътеката! Почти винаги го правим като пикник. Така че, никак не става да ме гони някой! Нормално е да забранят да се бръмчи навсякъде, но е хубаво освен забрана да се каже и къде е позволено! Няма как - покрай сухото гори и мокрото. Със сигурност тези, които са се набили в очите са хората, наистина нямащи уважение към останалите в гората, че и на асфалта! За тези като мен, на които няма да е приятно да ги гони някой това означава много некомфортно каране. За тези, които искат адреналин - добре дошло! Ако се върна 10-тина години назад щях да съм от вторите, така, че май за колегите луди глави разлика няма!
                VW Touareg, Honda CBF 1000 ABS, NissanTerrano 33" , RIB390 20hp

                Коментар


                • От: Забраняват офроуда в планините

                  Никой нема да тръгне да ви гони буквално, достатъчно е да идват изневиделица по бензиностанции, хижи, кръчми из селата и по такива места където обикновенно се спира за по-дълго и се разоопаковаме, за това не е нужно да имат кой знае каква техника(мотори) или пък да карат като Кокера, хващат неколко конфискуват им машините плюс дебелите актове на 50-60 човека за около месец, естественно нещата много бързо ще се разчуят за да може поне 90% от редовно каращите да си помислят сериозно върху нещата и наистина да спрат да карат, после няма нужда и да пазят. Това са пълни глупости некой да тръгне наистина да ви гони, държавата да не е луда да харчи ресурси за да си играе на стражари и апаши, даже и бариери и табели няма да си направи труда за тая цел. Не бъдете толкова наивни, не са решили не са го направили буквално, страх се взима най-лесно, а и със сигурност ще наблегнат върху тези райони където наистина им пречиме по ред причини, там където нямат интерес няма и да припарят.
                  Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                  Коментар


                  • От: Забраняват офроуда в планините

                    За какво ви е на вас да карате в планините?... За какво ви е да ходите на лов, риболов и походи?... За какво ви е дори да дишате?... Да не си мислите, че сте депутати??? Стойте си у вас, гледайте телевизия, плащайте данъци и гласувайте. А.., всъщност гледането на телевизия все още позволено ли е?

                    Коментар


                    • От: Забраняват офроуда в планините

                      Брей що глупост се изписа, що нещо!!! Айде стига с този Виртуален Комитлък-няма смисъл освен, че показва тоталното безсилие!....Да отделим внимание на проблема: Ще трябва да СИ ( да се чете ВСИЧКИ) направим лоби, което да регламентира хобито ни. В това лоби ще трябва да бъдат включени УРАВНОВЕСЕНИ хора, познати на Обществото и Управата ако щете-сещам се участниците в Дакар.Хора, чийто бизнес зависи от това-Еди и всички останали представители и дистрибутори на всичко, свързано с офф-роуда. Някой каза ,че и бивши и настоящи министри също имат подобно хоби-ето ги и тях в общата бройка....за останалите като мен:
                      1.Нямаме работа из паркове, резервати и заградени ловни стопанства!
                      2. Всеки знае колко ловни дружинки има в населеното му място, знят се и техните зони за събиране при лов-Толкова ли е трудно да се избягват?!?! Отивам до навеса или хижата, виждам, че има джипове и винаги има някой ловец-питам го къде са, свършил ли е лова и т.н.-чисто човешки...и ако преча-отивам извън зоната...
                      3.Туристите-не може да се "влачиш" с мотора из пътеката или пътя като недо..такован педал и видиш ли турист да събереш сили и да ги затрупаш с камъни, дори и с риск да се убиеш след завоя!!! За какво е това??!!!???........Същото е и на нормален асфалтов път-МПС-то си кара по пътя,пешоходеца по тротоара-всичко е законно и точно-Е бива ли да минеш през локвата нарочно и да направиш човека на маймуна?!?....

                      И тея, дето предадоха Левски или убиха Ботев-и те се "спасяваха по еденично" с надеждата, че мъникото им, никому ненужно Съществуване ще продължи вовеки-Да,ама НЕ!!!.....та се наложи други да идват....

                      Утопии некви!
                      A stupid man's report of what a clever man says is never accurate because he unconsciously translates what he hears into something he can understand

                      Коментар


                      • От: Забраняват офроуда в планините

                        Колега Сухой 27,извинявай ако съм ти сбъркал името.Та да минем на темата,защо не отидеш в някоя друга Европейска държава и там си спазвай законите колкото искаш,аз ще си продължавам да си карам в паркове,резервати и ловни стопанства и не ме интересуват каквито и да били организаций.

                        Коментар


                        • От: Забраняват офроуда в планините

                          Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                          Kaкво означава да се подготвим?
                          Не вярвам Бойко Борисов да покани на разговор мен или теб и да ни пита какво не ни харесва че да ни удиса!!!
                          Край хора,щом е написано няма промяна.Нали знеете за Дон Кихот и мелниците!
                          Всичко е загубено!Въпроса е кой колко ще открадне!Гарантирам че това лято ще е весело!Сега ще почнат и охранителите да си предават по голяма важност.
                          Изобщо шоуто ще продължи с доста по голяма сила!Все пак аз си знам моята!!!
                          Да колега така е няма да ни извикат за съвети , но това с кражбата не може да продължи дълго . То като нямаме избор ще продължаваме докато можем . Ще си караме ,ще бягаме , ще се биеме ако трябва , но и това ще свърши рано или късно . Та мисълта ми е не може ли ( силното ни правителство ) да измисли по оптимален вариант . Колкото до охранителите сложи си ги на .......... на дали ще са толкова бързи за да ме настигнат , е може де ама ако съм пеша .

                          Коментар


                          • От: Забраняват офроуда в планините

                            Просто никой не се съобразява с никой, затова за да има некъв ред- балтията(закон), и който е по силен и балтията е с него. А колкото до лоби съм на мнение че докато кеша е по-тежък от хобито няма как да се получи, а че ще се кара ще се кара но е чиста проба простотия да се набиваме там където най-много реват от нас ама си е друго да се вземат стари бабички на славом из алеите на Витоша примерно или да се псуваме с ловните дружинки, другиден пак е 3-Март и нищо чудно па да изкочи некой маторист и да се разходи из парада напред-назад, просто си карайте там където не пречите на никой и никой нема да ви закача. Па много ако се затегнат нещата ставам горски, да ми избегат избегат, колко да ми избегат за месец ще ги изловя всички у моя район, това последното в кръга на шегата.
                            Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                            Коментар


                            • От: Забраняват офроуда в планините

                              Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                              Колега Сухой 27,извинявай ако съм ти сбъркал името.Та да минем на темата,защо не отидеш в някоя друга Европейска държава и там си спазвай законите колкото искаш,аз ще си продължавам да си карам в паркове,резервати и ловни стопанства и не ме интересуват каквито и да били организаций.
                              Трябва да си голям баровец..... защото една глоба , втора десеторна и .... ще клекнеш.
                              Никой няма да те гони. Просто ти слагат шипове и те чакат пред твоя дом.
                              Ще прехвърчиш ли ?
                              Една - две снимки в районното и ти запорират возилото, банковата сметка и излизането в чужбина.
                              И .... до тук с бабаитлъка.
                              Аз дето имам законно право да съм в гората (изследване на флора и фауна ) пак съм притеснен, че ще ми развалят настроението докато се разбере кой кой е , та какво остава за нормален човек без разните там разрешителни......особено за младите момчета без книжки и т.н. .....
                              Само организирането на хаоса в под някаква форма може да постига цели.

                              Коментар


                              • От: Забраняват офроуда в планините

                                Първоначално публикуван от suhoi27 Преглед на мнение
                                1.Нямаме работа из паркове, резервати и заградени ловни стопанства!
                                2. Всеки знае колко ловни дружинки има в населеното му място, знят се и техните зони за събиране при лов-Толкова ли е трудно да се избягват?!?! Отивам до навеса или хижата, виждам, че има джипове и винаги има някой ловец-питам го къде са, свършил ли е лова и т.н.-чисто човешки...и ако преча-отивам извън зоната...
                                3.Туристите-не може да се "влачиш" с мотора из пътеката или пътя като недо..такован педал и видиш ли турист да събереш сили и да ги затрупаш с камъни, дори и с риск да се убиеш след завоя!!! За какво е това??!!!???........Същото е и на нормален асфалтов път-МПС-то си кара по пътя,пешоходеца по тротоара-всичко е законно и точно-Е бива ли да минеш през локвата нарочно и да направиш човека на маймуна?!?....
                                Aми ако спазим точка
                                1.
                                2.
                                3.
                                НИщо не остана.
                                То ако не си в Парк си в ловно стопанство или на еко пътека.Кво остана тогава?
                                Не ми ги пробутвай тея.Аз съм на 43години и съм търкалян доста досега.
                                То дай да му пуснем само главата.......нали!
                                Аз срещу вятъра няма да пикая!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X