Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Забраняват офроуда в планините

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Забраняват офроуда в планините

    На мен оффа ми започва на 500 метра от нас, така че не знам как биха ме спряли..Както каза колегата juST, ще тръгнат да ни стрелят ли ? А може би някъде по пътеките ще наредят шипове?

    Коментар


    • От: Забраняват офроуда в планините

      Първоначално публикуван от nescafe Преглед на мнение
      А може би някъде по пътеките ще наредят шипове?
      Прави ли са го. Преди една-две години по Балкана се бяха появили едни дъски с набити навън пирони - трепач за някой позасилил се ендураджия. Много гадно.

      И не си правете майтап с табелите на ловните стопанства - те са по-опитни в горта от нас, по-организирани, имат пушки и вече и закона е на тяхна страна. Ловните дружинки са от сто години.

      За мен така и не стана ясно този закон какво цели - да защити природата, ловците или незаконната сеч. Не виждам логика в нито един случай. Трябва да се знае кой и по какви явни и тайни причини натиска този закон. Иначе нищо не можем да направим - на сляпо сме.

      Коментар


      • От: Забраняват офроуда в планините

        А бе не разбрахте ли че ще се натиска по закон там където има за какво, зони за дърводобив, ловни стопанства а не райони на ловни дружинки къде нема даже и гарги там, та където има само шипоци, камъняк, чукари и баири нема да се весне никой, а па изоставени кариери що има, има сума ти населени места където требва да утепат некой за да се вестне некоя фуражка карайте си там на воля и гаранция никой нема да дойде да ви закача. Там където караме редовно от години горски не съм виждал нема и да има, милиционери пък съвсем просто там кинти нема как да се изкарат освем ако не ги подкара еко нагона за да почнат да се вескат, а па то и след 100 година па ша гоним американците, просто ако некой успее да ни промени манталитета то тогава Евросъюза отдавна ще бъде само в учебниците по история. Та и сега тука все едно сме кръчмата(форума) всички сме големи карачи ама кат му дойде времето да го покажем.................. и тръъццццц. Аре бийте катинара и без това само глупости се пишат у тая тема.

        п.п. Как викат сърбите "Ово йе Болкан" демек нема оправия.
        Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

        Коментар


        • От: Забраняват офроуда в планините

          Първоначално публикуван от Павлов Преглед на мнение
          Прави ли са го. Преди една-две години по Балкана се бяха появили едни дъски с набити навън пирони - трепач за някой позасилил се ендураджия. Много гадно.

          И не си правете майтап с табелите на ловните стопанства - те са по-опитни в горта от нас,.
          По опитни ама друг път!!!
          Друже,друже,тука от една година си караме по пътеките с пироните.Слагаш два муса и си готов.
          Табелите могат да си ги слагат по...........!
          Ще ни погнат ама няма да стане много лесно!
          От къде ще вземе държавата пари за стражари,които трябва да са обурудвани с машини като нашите и трябва да са обучени да ги карат.
          Че те трябва да направят Кокера стражар че да ме хванат!
          Абе слагам си ги на.....всички барабар с глупавия им закон!

          Коментар


          • От: Забраняват офроуда в планините

            Ще чакат на пътеките с радари хахаха :Д:Д:Д

            Коментар


            • От: Забраняват офроуда в планините

              Браво Джартов,ей това е приказка на място.

              Коментар


              • От: Забраняват офроуда в планините

                Преди 2-3 години всички викаха така и за забраната за парковете. Резултатът сега е , че 99 на 100 не карат вече там. След още 2-3 години ендурото и офроуда ще е в миналото. Тогава всичко ще е късно.
                Джарта, те и полицаите нямаше да те хванат, но те превикаха в полицията . Резултат - моторът ти вече е регистриран
                Нещата не са толкова прости колкото изглеждат, но пък си имат и хубава страна. Цените на атv и мотори ще са по два за лев.

                Коментар


                • От: Забраняват офроуда в планините

                  Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                  Че те трябва да направят Кокера стражар че да ме хванат!
                  Най-вероятното развитие на нещата... някои ще преминат от страната на "лошите" само и само да запазят правото си да са в Балкана.

                  Коментар


                  • От: Забраняват офроуда в планините

                    Колега, написал ми в репутацията съобщение, първо съм на 15.Второ - ще се изненадаш, че всъшност нещата съм ги разбрал и явно не са такива каквито при вас. В моя град полицията не казва абсолютно нищо.Също така маршрутите по които караме включват малко гора като специално за това е създаден път минаващ през нея. Нима горските като минават по тези пътища с камиони, за да товарят дърва ще минават от другаде? Не мисля.. Живеем и си караме в синхрон като никой на никого не пречи.

                    Коментар


                    • От: Забраняват офроуда в планините

                      И все пак,до като този закон започне да се спазва...доста време ще мине, освен това не се знае и какви ще са наказанията и как по-точно ще ни накарат да не караме в гората.А относно въпроса дали го правят за да защитят природата?Едва ли...просто пречим на някои хора да си гледат интересите,аз лично мисля че ловджийте са много по-големи вредители от нас, но както и да е Трипер е прав-с писане в тази тема само си чешем пръстите,едва ли можем да променим закона,но все пак законите са направени, за да се нарушават
                      [B]Honda 450R
                      Kawasaki 450R -продава се!
                      Range Rover Sport 2.7 stormer ;)[/B]

                      Коментар


                      • От: Забраняват офроуда в планините

                        Сещам се единствено за тази поговорка и тя важи с пълна сила за всичко писано по тази тема :
                        "Закона е врата в полето. Само баламите минават през нея !"
                        Няма кал - Няма кеф !!!
                        Suzuki Samurai LJ410 1984
                        Suzuki LTZ400 2008
                        Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

                        Коментар


                        • От: Забраняват офроуда в планините

                          Гледах едно предаване по "Discovery" , в което казват , че в парковете в САЩ , нещо като наще Пирин , Рила и др. , има специално изградени трасета за офроуд. Явно има начин за всичко и за всички.
                          В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                          Коментар


                          • От: Забраняват офроуда в планините

                            Това което са решили в парламента ще стане , рано или късно . Според мен по добре е да се опитаме да го позабавим , както казват повечето колеги и за парковете беше така и стана . Погледнете Паничище и Седемте езера , сапаревци и дупничани скачаха много дадоха много силен отпор , но ги укротиха , сега си траят и не поглеждат към езерата с мпс. Нас са ни гонили с шеините и не можеха да ни хванат на място , но актовете доидоха по пощата , не че са ме спряли ако искам пак ще се возя там и с мотора и с шеина и с джип , но ми писна да се разправям с малоумници и да бягам , не че могат да ме хванат , но не ми се разправя . С горите ще стане същото , и за това е по добре да се подготвим по от рано . И на последно място , по добре да деистваме от колкото само да седим и да си пишем .

                            Коментар


                            • От: Забраняват офроуда в планините

                              В края на краищата повечето заможни ще отидат да се ровят в калта в чужбина, кеф ти Азия или Африка, офроуд колкото искаш и никакви закони, които да те спират

                              Коментар


                              • От: Забраняват офроуда в планините

                                Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                                Преди 2-3 години всички викаха така и за забраната за парковете. Резултатът сега е , че 99 на 100 не карат вече там. .
                                Това идва от нашето самосъзнание, понеже имаме алтернатива, ако тя отпадне не само горските пътеки ще газя а навсякъде където има брод, който не им позволява засади, а в България докато отричаш си невинен...изводите оставям на вас, тук без бой няма се дам
                                Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
                                Гледах едно предаване по "Discovery" , в което казват , че в парковете в САЩ , нещо като наще Пирин , Рила и др. , има специално изградени трасета за офроуд. Явно има начин за всичко и за всички.
                                Община Несебър, наскоро изгради "еко" пътеки, оказа се че пак пречим, защото в съзнанеето на народа Жипките са на мутрите, моторите и атвтата ги карат убийци и вдигали прах, имало опакване от планинари че, приспали детето си докато били на пикник еа ние със страховитите атвта сме го стресирали та чак на третата нощ не сънувало кошмари..Планински колоездач бил изтласкан от тясна пътека от група прелитащи АТВ...абе докато има злоба няма оправия
                                Само дето не разбрах, как група АТВ могат да прелитат по тясна пътека, толкова тясна че да не могат да се разминат/задминат колело и АТВ
                                Око за око и светът ще ослепее

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X