Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Забраняват офроуда в планините

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Забраняват офроуда в планините

    Първоначално публикуван от bastuna Преглед на мнение
    Държавата това Държавата онова ...това сме ние хората .Но като чета и Европейци няма да станем.
    Никъде не съм споменал, че искам да ставам европеец. Искам да бъда тъмен балкански субект, бродещ из още по-тъмните БАЛКАНСКИ гори с колата или мотора си.
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • #77
      От: Забраняват офроуда в планините

      Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
      ...........Забраните са създадени за да се нарушават. Карайте на воля който където пожелае. Аз разрешавам .............. Когато ви махат да спрете, усмихвайте се широко и махайте за поздрав. Няма как да ви завардят и да ви хванат, освен ако не се предадете доброволно. Това е.
      Как да му се усмихна като съм с каска на главата. Напълно съм съгласен с теб но защо трябва да е така(риторичен въпрос).Ако е необходимо да се събираме някъде бройте и мене.
      BMW F800GS

      Коментар


      • #78
        От: Забраняват офроуда в планините

        Чета и се чудя, агент Гоце пеш ли ще ходи да отстрелва животинки? Ами дали няма да забранят и обувки с по рошав грайфер да се тъпче из шумите? И както си се чудя ще взема да врътна едно кръгче докато още не е незаконно пък после ще си продам джипа че като го обнародват ще са на безценица.
        http://vbox7.com/play:398e8b82

        Коментар


        • #79
          От: Забраняват офроуда в планините

          Днес имаше при мен човек, който каза, че в Троян някъде 24-5 човека били хванати, някаква хайка ли имало не разбрах....
          VW Touareg, Honda CBF 1000 ABS, NissanTerrano 33" , RIB390 20hp

          Коментар


          • #80
            От: Забраняват офроуда в планините

            Първоначално публикуван от bulgarasen Преглед на мнение
            но защо трябва да е така(риторичен въпрос)..
            Защото до някъде са прави ( риторичен отговор ) . Много маймуни станахме. Няма как да ни издържи клонът. Няма официална статистика, но бас ловя че прехвърляме 7-8 хиляди. Говоря за цялото оф роуд общество.

            Коментар


            • #81
              От: Забраняват офроуда в планините

              Аз вече обмислям варианта да си купя гора 100-200 квадрата и да си карам на воля...!!! Можем да се кооперираме и да си обединим парцелите и така ще можем от време на време да включваме и на трета, че да се износват по-равномерно скоростите... Така ще може с един комплект гуми да изкарват и внуците! Има си и добрите страни, като се замисли човек...

              Поздрави

              Коментар


              • #82
                От: Забраняват офроуда в планините

                И на мен са ми идвали такива идеи, но замислял ли си се колко бързо ще ти омръзнат тези 100 квадрата. Между другото като се замисля, 100 квадрата няма да ти стигнат само за маневра. Сигурно си имал предвид декари ? Та ако са декари много бързо ще омръзва.

                Коментар


                • #83
                  Re: Забраняват офроуда в планините

                  А има важни черни пътища, който се намират в горите, или в планините? С тях какво се прави ?

                  Коментар


                  • #84
                    От: Забраняват офроуда в планините

                    За съжаление горния ми пост си го приел на сериозно, а той всъщност е изцяло тъжно-ироничен...!

                    Поздрави

                    Коментар


                    • #85
                      Re: От: Забраняват офроуда в планините

                      Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                      И на мен са ми идвали такива идеи, но замислял ли си се колко бързо ще ти омръзнат тези 100 квадрата. Между другото като се замисля, 100 квадрата няма да ти стигнат само за маневра. Сигурно си имал предвид декари ? Та ако са декари много бързо ще омръзва.
                      Абе , май само на Царя (Симеон Сакскобургготски) ще му стигнат за оффроад.

                      Коментар


                      • #86
                        От: Забраняват офроуда в планините

                        Първоначално публикуван от Marto-Novobranko Преглед на мнение
                        Аз вече обмислям варианта да си купя гора 100-200 квадрата и да си карам на воля...!!! Можем да се кооперираме и да си обединим парцелите и така ще можем от време на време да включваме и на трета, че да се износват по-равномерно скоростите... Така ще може с един комплект гуми да изкарват и внуците! Има си и добрите страни, като се замисли човек...

                        Поздрави
                        Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                        И на мен са ми идвали такива идеи, но замислял ли си се колко бързо ще ти омръзнат тези 100 квадрата. Между другото като се замисля, 100 квадрата няма да ти стигнат само за маневра. Сигурно си имал предвид декари ? Та ако са декари много бързо ще омръзва.
                        Ще ви уредя веднага!Имам идвайте в Габрово.Декари,декари,декари!Можете да дойдете със хиликоптер,да кацнете и да огледате!

                        Коментар


                        • #87
                          От: Забраняват офроуда в планините

                          Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                          Ще ви уредя веднага!Имам идвайте в Габрово.Декари,декари,декари!Можете да дойдете със хиликоптер,да кацнете и да огледате!
                          Винаги съм казвал, че това балканджиите сте хубави хора...!

                          Поздрави

                          Коментар


                          • #88
                            От: Забраняват офроуда в планините

                            От тях тарабите - от нас прескачането...
                            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                            Коментар


                            • #89
                              От: Забраняват офроуда в планините

                              И какво се оказа ? Ще караме на Джартата в задният двор

                              Коментар


                              • #90
                                От: Забраняват офроуда в планините

                                Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                                . Искате Европа, а там офф няма.
                                Баш свободен оффроуд могат да си позволят само държавите-континенти като САЩ и Австралия, както и царства на "слободията" като Русия и Африка.
                                Цивилизацията се регулира заради "общото благо". Аз като тръгна да се разхождам из гората за шишарки, не искам да ми прехвърчат автомобили.
                                (А ако добавим и екологията, замърсяването и т.п. темата отхвърча по друг тангент с много яки аргументи.) Следователно, не може "навсякъде" оффроуд, така както не може навсякъде да си тичкаш гол, ако ти се прище. Колкото и да е гот.

                                Има страхотен оффроуд в Европа, но е на "установените за целта места". Примерно, частна земя, чиито собственик е решил да не се занимава с фермерство. Просто "там" ничия или неупотребявана земя няма. Ако ти изглежда "празно" значи или е пасище и има добитък, или е природен резерват, където ходиш да се запознаеш с цветенца, пеперудки и други твари.

                                Не става дума за "огради и бариери". Една дребна табелка "Частно" насред пътеката е достатъчна, без да се подценява здравомислието на присъстващите и да се загрозява пейзажа с повече.
                                Хубавото на такива места е, че често са и в области "природен резерват", където по принцип има огромни ограничения за присъствието на "цивилизацията". Местата са уникално красиви, и "диви" поля, гори, долини, планини.

                                Има и страхотни клубове, които правят оффроуда достъпен за всички. На много хора им се ще да покарат джипка из полето, но не всеки може да си купи и поддържа такава, а и колко колеги могат да си позволят нещо хем ново хем от висока класа. Затова пък с тези клубове може да си покараш от време на време това, дето не може да си го позволиш за постоянно.
                                Не е задължително да си постоянен "член", обикновено се ходи еднократно, кат' ти се прище. Може да караш с твоя си кола, може и с тяхна, може с инструктор, в група или сам. Има карти за ориентация, места за къмпинг, лов и риболов. Организират се курсове за екстремно шофиране, срещи с производители, представяне на новости. Има дори възможности да покараш необичайни машини като monster-truck или танк.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X