Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на първа лодка и начин за транспортирането и

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• Всъщност, не съм сигурен дали го превъзхожда - просто не искам да си продавам двигателя, които е с къс ботуш. Иначе цената им с отстъпката е доста приятна - около 6 хил. За нов алуминиев Риб мисля, че е Ок. P. S. - този гръцкия неупотребяван ли е?

Коментар

• RIB-овете и въобще надуваемите от няколко години са MERCURY - Quicksilver остана като бранд само за стъклопластовите лодки на холдинга...
      Вальо, не бързай да купуваш - ноември ще дойдат нашите алуминиеви RIB-ове... Специално съм поръчал за случаи като твоя да има и за S-транец от 420см...
      Гръцки алуминиев не съм виждал - според мен е чист китаец този от снимката.
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

Коментар

• Валентин Стоилов
        Валентин Стоилов коментира
        Редактиране на коментар
        Щом ще има 420 см. алуминиев РИБ, значи имаме сделка. :-) утре пускам моята да се продава. Гръцкият РИБ не е китаец- те си правят балоните, виж коритото е ясно, че го поръчват от някъде...

• Тедо - не съм много сигурен относно брандирането, но се продават алмунииеви Риб - ове с лого Quicksilver като нов модел. S - 420 Alu каква скорост би развила с Mercury efi 20 Hp? (Говоря за вашите, предполагам Зандер).

Коментар

• А какво е предимството на алуминиевия РИБ? До колко метра се предлагат?

Коментар

• По- леки, по-евтини, по-здрави. Единствено ме притеснява евентуалната корозия, въпреки че са от "морски" алуминий. Предполагам, че може да им се слагат анодни защити за всеки случай. Аз бих избрал алуминиева,

Коментар

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 7,066 в 14:57 на 11-07-20.

Зареждам...
          X